Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spy Photos: Cadillac CTS Coupe - první foto sériového provedení

Volvo příjde o titul výrobce nejhranatějších kupé všech dob. Toto označení se totiž nejlépe hodí pro nový model CTS Coupe, který pro modelový rok 2010 horečně připravuje Cadillac. Zde jsou jeho první snímky.
Zpět na článek
13. 9. 2008 17:52
neregistrovaný "sardasdarn"
13. 9. 2008 22:34
neregistrovaný "yaroukh"
Avatar - peter222
13. 9. 2008 11:28
To sa zas podarilo!
Prednedávnom dávali na Discovery chanel program ,kde jeden bangladéžan upravoval autá tak ,že ich jednoducho rozrezal a popriváral tam kusy z iných áut a ked´ mu to nesedelo dal tam niejakú záplatu. Tento CADI mi pripadá rovnako. Mimochodom tie autá vypadali otrasne. :-!
Rozbalit vlákno
3
13. 9. 2008 11:48
Re: To sa zas podarilo!
Náhodou mě se tento kousek celkem líbí. Jsou i hezčí auta, ale určitě tento CADI nezapadne mezi šedi běžných aut.
neregistrovaný "sardasdarn"
13. 9. 2008 17:52
Re: To sa zas podarilo!
Cadi byli jeden čas velice krásné koráby amerických silnic.
Když byl pak představen koncept Sixteen, říkal jsem si, že to je ta správná cesta moderního designu této automobilky. Ovšem její sériové vozy se ani zdaleka nepřibližují kráse onoho konceptu, i když podle něj zdá se tvoří. Hranatý vzhled je sice velice in, ale v podání tohoto vozu mi přijde naprosto nepatřičný. Je to bachraté cosi, co se snaží tvářit jako coupé, ale nějak mu to nejde. Nevím proč, ale z profilu mi to připomíná stařičké Scirroco od VW, jen s jistými úpravami.
Tak si tak říkám, zda se v automobilovém designu dá vymyslet ještě něco nového, poutavého a zároveň krásného.
Cadi by se měl držet nízkých protáhlých linií jako onen koncept Sixteen a ne budovat karoserie do závratných výšek, jako to v poslední době dělá.
neregistrovaný "yaroukh"
13. 9. 2008 22:34
Re: To sa zas podarilo!
Nesmysl.