Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Spy Photos: Cadillac CTS Coupe - první foto sériového provedení

Ondřej Láník Ondřej Láník 13. 9. 2008 • 16:17
14
4
Zobrazit náhledy (14)
Cadillac CTS Cadillac CTS Cadillac CTS Cadillac CTS Cadillac CTS Cadillac CTS Cadillac CTS Cadillac CTS Cadillac CTS
Volvo příjde o titul výrobce nejhranatějších kupé všech dob. Toto označení se totiž nejlépe hodí pro nový model CTS Coupe, který pro modelový rok 2010 horečně připravuje Cadillac. Zde jsou jeho první snímky.

Ze studie, jejíž oficiální fotografie jsou pro srovnání níže v galerii, se do sériového kupé (snímky bílého vozu) dostalo výjimečně mnoho stylistických řešení i detailů. Vzadu dokonce najdeme i dvojitou i když jinak uspořádanou koncovku výfuků. Nechybí ani vzhledem k tvarům nezbytná couvací kamera.

Neobyčejně kubistický styl současných Cadillaků je v případě kupé přiveden do extrému. Na silnici bude na sebe poutat pozornost, zejména v přímém srovnání se spíše hladkými a plynulými karoseriemi konkurentů. Jediný detail, který zatím není na voze definitivní jsou vývojová koncová světla. Mimořádně čisté je stylistické provedení dveřních klik.

Koncept Cadillac CTS Coupe se veřejnosti poprvé představil na letošním North American International Auto Show v Detroitu. Tento automobil vytvořili designéři na základech sériového čtyřdveřového modelu CTS a jeho vzhled měl být oslavou designové renesance automobilky Cadillac.

Automobilka již vybrané skupině motoristických novinářů sériové provedení modelu CTS Coupe představila. Premiéra pro veřejnost se má odehrát na letošním listopadovém autosalonu v Los Angeles a výroba se má rozběhnout příští rok v létě v závodě Lansing Grand River.

Související články

Témata
13. 9. 2008 11:48
Re: To sa zas podarilo!
Náhodou mě se tento kousek celkem líbí. Jsou i hezčí auta, ale určitě tento CADI nezapadne mezi šedi běžných aut.
Avatar - peter222
13. 9. 2008 11:28
To sa zas podarilo!
Prednedávnom dávali na Discovery chanel program ,kde jeden bangladéžan upravoval autá tak ,že ich jednoducho rozrezal a popriváral tam kusy z iných áut a ked´ mu to nesedelo dal tam niejakú záplatu. Tento CADI mi pripadá rovnako. Mimochodom tie autá vypadali otrasne. :-!

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku