Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Sportovní verze N i pro Hyundai Tucson? I to je možné!

Hyundai plánuje široké portfolio sportovně laděných modelů N, jedním z nich by mohlo zbýt i kompaktní SUV Tucson!
Zpět na článek
23. 5. 2017 18:17
Avatar - twistedTSD
23. 5. 2017 18:01
A přitom...
Sportovní verze Tucsonu už je, resp. brzy bude. i30 N. Nevidím důvod vymýšlet cokoli jiného.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - xjara
23. 5. 2017 18:17
Re: A přitom...
i30 a tucson jsou dost odlisna auta
Avatar - 3_diamanty
23. 5. 2017 22:13
Re: A přitom...
pritom 130kw v 1,6tgdi podla mna na SUV velkosti tucsonu bohate staci... dokonca dizel ma v jeho pripade az 135kw ak sa nemylim ... tak neviem kto bude kupovat este nieco silnejsie v tucsone a na co aj vlastne... unika mi pointa tejto "silnej" verzie v takomto mestskom SUV ktore si drviva vacsina zakaznikov vlastne ani nekupuje kvoli nejakym extra motorom ale skor kvoli vizazi a akejsi SUV-manii ktora je dnes v mode.... skor by ma hyundai potesil keby do i20 dal nejake 4 valcove turbo....
Avatar - jpor (RSKa)
2. 6. 2017 12:18
Re: A přitom...
Tgdi je na Tucson stale slaby, musíš ho vytacat aby ako tak zabral, chybaju Newtonmetre...
To 135 kW v nafte a tych 400 Nm uz je ina káva, ale ze by trhal asfalt...to veru nie, je len prijemne živý, nakoniec 0-100 za 9,6s nie je ziadny šprintér. Keby tam dali bi-turbo s casom pod 8 sekúnd tak to uz staci aj náročnejším.