Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Avatar - woody-alien
Dobytí severního pólu
| 22. 6. 2017 08:03
Tedy....ne že by provozní postřehy "užitkáče" z období třeskutých mrazů (až pět pod nulou >:-[] ) nebyly zajímavé.....jen to načasování mi při aktuálních teplotách připadá jak vystřižené z Cimrmana.

"Dnes byl vydán zákaz hovorů o kamnech, teplých krajích, peřinách, spále a podobně. Náčelník správně usoudil, že nás takové představy oslabují. Jen onehdy, když náčelník usnul, slezli jsme se s Frištenským a Šofrem pod jednu deku a vyprávěli si o požáru Národního divadla." >:D
Dobytí severního pólu
| 22. 6. 2017 08:23
"Další milé překvapení přišlo ráno se zamrzlým oknem." >:D
Vystihl jsi to sqěle! >:D >:D
Dobytí severního pólu
| 22. 6. 2017 13:53
Možná v redakci selhala klimatizace a potřebovali se osvěžit, tak vytáhli ze šuplíku tohle. >:D
VYhřívání předního skla
| 22. 6. 2017 09:54
No nevím, pokud je mi známo, koncern už nepoužívá vyhřívání předního skla topnými drátky, ale místo toho je ve skle vrstva stříbra nebo podobného vodivého materiálu. Pak je samozřejmě hledání drátků marné.
Ale vlastně nevím, jestli se má smysl snažit se komentovat článek, který sem propadl nějakou podivnou časovou smyčkou možná dokonce i z nějakého alternativního vesmíru, kde redaktoři autoserveru hledají drátky ve skle a vyhřívání nafty.
VYhřívání předního skla
| 22. 6. 2017 14:01
Pokud vím, vyhřívání vrstvou kovu mají jen některá auta. Poslední Passat by ho měl mít, ale u Superbu bych si na to nevsadil. Myslím, že jsme se tu o tom bavili, že ho má na rozdíl od Passatu postaru drátové. V dražších modelech to používají mnohem déle (A8 ho dostala myslím před skoro 15 lety). Takže by mě nepřekvapilo, kdyby v Caddy byly dráty.
Pane redaktore proč?
| 22. 6. 2017 11:32
Proč tento článek dnes to mi opravdu uniká? V zimě na to nebyl čas a prostor a nebo začala okurková sezona? A třetí díl bude zveřejněn v lednu o spotřebě na cestě do Chorvatska s puštěnou klimatizací? Opravdu Vašemu redakčnímu plánu nerozumím.
Caddyna je prostě caddyna
| 23. 6. 2017 12:26
Sice článek trochu o ničem, ale opět drobné připomenutí jak zajimavé a svým způsobem nedoceněná caddyna je, a to obzvlášt v maxíku a osobní verzi.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku