Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ferrari přece jen zvažuje odmítaný crossover! Přijde kvůli tomu o svého šéfa?

Ferrari by po letech odmítání přece jen mohlo následovat Aston Martin, Maserati nebo Lamborghini s nabídnutím crossoveru.
Zpět na článek
9. 7. 2017 13:14
Ano, zabijte tu image
Za tohle jsem Ferrari fandil, že drželo tvrdou linii supesportů.
A jestli se tohle stane, bude to totální vítězství tupců z marketingu nad image budovanou desítky let, závodní historií, plakátama v klučičích pokojích a vůbec vším. Prostě tohle všechno prodaj. A za 30 let bude v malém Crossoveru Ferrari jezdit kdejaká lepší rozkuřovačka - jako dneska v Macanu, kterýho najdeš u každýho supíku. Nejlíp v naftě.
Rozbalit vlákno
13
Avatar - _Karel_
9. 7. 2017 13:19
Re: Ano, zabijte tu image
I přes "rozkuřovačky v Macanech" u mě mají nízké Porsche pořád stejnou image.
9. 7. 2017 14:46
Re: Ano, zabijte tu image
Hej je to skoda ze sa k tomu znizila aj najprestiznejsia automobilova znacka ale doba je uz taka a Fiat potrebuje peniaze ako sol...
9. 7. 2017 17:31
Re: Ano, zabijte tu image
Ferrari si stejně kupují jenom břichatí strejdové a aspoň v SUV nebudou vypadat tak legračně...
9. 7. 2017 20:30
Re: Ano, zabijte tu image
Co to je za nesmysl? Je vidět , že moc majitelů Ferrari neznáš D
Avatar - 3_diamanty
9. 7. 2017 18:03
Re: Ano, zabijte tu image
v konecnom dosledku je boom SUVecok len dosledok toho ze z nich spravili uz len stylove babovky urcene mimo teren.. lebo kym boli terenaky skutocnymi terenakmi tak taketo masove predaje nikdy nemali a nebolo za potreby aby ich ponukali aj znacky ako porsche bentley maserati atd...
9. 7. 2017 20:51
Re: Ano, zabijte tu image
Fiat ze zisků Ferrari neuvidí ani cent, Ferrari bylo z koncernu FCA cca před rokem a půl vyčleněno, podíl FCA ve Ferrari byl prodán (takže to byly poslední peníze, které Fiat z Ferrari utržil), Ferrari bylo jako samostatná firma kótováno na burzách cenných papírů, vydali IPO a dnes jsou největšími akcionáři Ferrari Piero Ferrari a firma Exor, což je rodinná firma Agnelliů. Myslím, že to vyčlenění proběhlo právě z důvodů aby se z lukrativní části Ferrari nedotovaly ev. problémy FCA.
Avatar - wakantanka
10. 7. 2017 09:08
Re: Ano, zabijte tu image
Automobilka, ktorá ma na každom kuse najväčšiu maržu a ktorá v podstate umelo obmedzuje výrobu žeby bola odkázaná na výrobu SUV? Nemám ten pocit. To že FIAT potrebuje prachy je vec druhá.
Avatar - Hammunasakra
10. 7. 2017 09:39
Re: Ano, zabijte tu image
Aktualizuj si data = od 29. října 2014 nemá Ferrari s FCA nic společnýho
Právně to je od 3. ledna 2016 uzavřenej příběh = FCA a Ferrari sou 2 samostatný výrobci

A pokud něco jako SUV vyrábí všichni včetně [odkaz] tak Ferrari nic jinýho holt nezbude. Palec nahoru že budou poslední
Avatar - wakantanka
10. 7. 2017 19:08
Re: Ano, zabijte tu image
No jasne, nemajú nič spoločného, len majú spoločného prezidenta Sergia Marchioneho >:D
Avatar - Hammunasakra
10. 7. 2017 22:03
Re: Ano, zabijte tu image
No a? >:D >:D
Avatar - wakantanka
11. 7. 2017 08:18
Re: Ano, zabijte tu image
Máš pocit, že dve firmy, ktoré nemajú nič spoločné budú mať rovnakého gen. riaditeľa?
Avatar - Hammunasakra
11. 7. 2017 11:56
Re: Ano, zabijte tu image
Jo mám :-)

Vrať se ke svým příspěvku 10.7. 9:08 = FIAT potažmo FCA a Ferrari nemaj nic doslova nic společnýho. Jestli měli v době rozloučení jiný šéfy a dneska stejnýho = je totálně naprosto fuk
Avatar - 3_diamanty
9. 7. 2017 17:50
Re: Ano, zabijte tu image
SUV su skratka v kurze... su doslova automobilovym fenomenom... stale viac a viac ludi po nich tuzi a kupuju ich ako teple rozky bez ohladu na logo na kapote aj cenu a dizajn ... takze ani ferrari ani rolls ani lambo a dalsi .... skratka nikto sa im casom nevyhne .. nikto... je to tak
9. 7. 2017 20:28
Končíme s Ferrari ?
Manžel říká , že jestli to dopustí , tak končí s Ferrari , ale zatím co víme od vedení a z továrny , tak to rozhodně není nijak aktuální záležitost.
Rozbalit vlákno
14
Avatar - white label
9. 7. 2017 23:20
Re: Končíme s Ferrari ?
No Bóže, tak s manželem přejdete na jinou značku parfémů... :*) >:D
9. 7. 2017 23:27
Re: Končíme s Ferrari ?
Proč parfému ? Máme auto nikoli parfémy.
Avatar - white label
9. 7. 2017 23:29
Re: Končíme s Ferrari ?
A co barva vlasů? ;-)
9. 7. 2017 23:31
Re: Končíme s Ferrari ?
Barva vlasů? To už nechápu vůbec. Myslela , že se tu řeší čisté automobilová značka Ferrari a ty sem pleteš toto...
Avatar - white label
9. 7. 2017 23:33
Re: Končíme s Ferrari ?
Pochopil jsem, že nechápeš, tak jsem se zeptal na barvu vlasů, ale ani to nevyšlo..., tak snad někdy příště. ;-)
9. 7. 2017 23:35
Re: Končíme s Ferrari ?
Tak jistě by jsi chtěl slyšet , že jsem blond :-) , ale barvou se na hnědo , abych blond nebyla >:D mas ještě nějaký dotaz ? :-)
Avatar - white label
9. 7. 2017 23:39
Re: Končíme s Ferrari ?
Všechno se prostě jen tak "přebarvit" nedá... >:-[]
Znám spoustu "blondýn" s jejichž (přírodní) barvou vlasů to nemá nic společného... ;-)
9. 7. 2017 23:43
Re: Končíme s Ferrari ?
To mi přijde , že je většina dnešních ,,blondýn" ;-\
Avatar - white label
9. 7. 2017 23:51
Re: Končíme s Ferrari ?
Jako, že většina dnešních "blondýn" jsou neblondýny?
Avatar - white label
10. 7. 2017 01:16
Re: Končíme s Ferrari ?
To je možné, ale není to podstatné...
10. 7. 2017 07:42
Re: Končíme s Ferrari ?
Pouze to konstatuji.
10. 7. 2017 10:21
Re: Končíme s Ferrari ?
Ale v čem teď budeme jezdit čumáčku?