Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Avatar - _Karel_
Jen zákaz řízení?
| 4. 10. 2017 18:15
Opakované vybrždění, dokonce i do úplného zastavení na D1 (!!!) a jen podmínka? Z toho klidně mohla být hromadná havárka. Ještě, že za volantem vybrždovaného auta seděl řidič z povolání. Nekompromisně bych dal několika letý trest. Tohle není ani o milimetr míň nebezpečné než manévr Laciny, a ten dostal 5 let.
Avatar - traveldrive
Jen zákaz řízení?
| 4. 10. 2017 20:48
A ak sa raz vezme vodičák za takéto previnenie, malo by to byť definitívne. A nie mu ho za 4 roky milostivo vrátiť, nech sa páči, jazdi ďalej. Po uplynutí trestu by sa mohol max. znovu prihlásiť do autoškoly.
Avatar - removed
Jen zákaz řízení?
| 5. 10. 2017 09:12
V klidu Karle, u takového magora je vysoká šance, že podmínku poruší a půjde na tvrdo. Minimálně bude o jednoho magora za volantem na nějaký čas pokoj.
Jen zákaz řízení?
| 5. 10. 2017 09:58
Za toto len podmienka? My na ten humanizmus raz zakapeme, ak budeme takym magorom davat podmienecne tresty. Prisambohu!

Este by som pochopil, keby na sude sklopil usi, posypal si hlavu a priznal sa ze urobil blbost. Ale on zatlkal jak maly fagan, vyhovaral sa. Navyse nie len ze vybrzdoval, ale aj telefonoval tej zene a vyhrazal sa ze to do nich napali. Takze subeh niekolkych trestnych cinov, a on dostane smiesnu podmienku. Vysmech spravodlivosti...
Avatar - frogman
Jen zákaz řízení?
| 5. 10. 2017 15:47
To je ináč zaujímavé, že im telefonoval s vyhrážkami, keď netušil, kto v tom aute sedí. >:D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku