Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Avia rozjíždí výrobu vozidel a dodávky náhradních dílů

Společnost Avia Motors s.r.o. pokračuje v návratu nákladních vozidel značky Avia na domácí i zahraniční trhy a rozbíhá výrobu nových vozidel i dodávky náhradních dílů. Zároveň se věnuje prezentaci své aktuální modelové řady.
Zpět na článek
16. 2. 2018 14:13
16. 2. 2018 18:20
17. 2. 2018 00:42
Avatar - Barrichello
16. 2. 2018 08:57
Maj v tom nějak chaos
Loni v tiskovce tvrdili, že sériová výroba začíná na podzim, no asi evidentně nezačla.... Není mi teda úplně jasné, co tam posledního půlroku dělali.
Rozbalit vlákno
4
16. 2. 2018 10:35
Re: Maj v tom nějak chaos
nejspíš čekali na všechny dodavatele dílů, protože to víceméně jen montují. a hromada částí je z indie a tam to mohlo bejt nadlouho.

taky mohli čekat na dostatek závazných objednávek.

osobně mne ale pořád zajímá, kdo si to koupí. v týhle kategorii je ostrá konkurence (a proto taky avia skončila), rozhoduje servisní zázemí a věřím, že když se mi rozbije mercedes, iveco, man nebo daf, tak v CZ a po celý evropě seženu servis a libovolnej díl skoro obratem. navíc se při koupí mohu opřít o reference tisíců zákazníků.
Avatar - Barrichello
16. 2. 2018 12:03
Re: Maj v tom nějak chaos
oni trvrdí že první objednávky mají a že už jedno auto prodali.

Tak uvidíme, podle mě se prozatím chtěj soustřed na mísnní a slovenský trh, kde servisy prodejci ještě existují a export tam kam dřív prodali víc kusů jako Rusko, Británie atd
16. 2. 2018 18:40
Re: Maj v tom nějak chaos
tak jako tak, budou to mít sakra těžký. a rozhodně za tim nevidim záchranů nějakýho národního pokladu. nevim, co je za poklad dekády vyrábět licenční renault... navíc motor dovoz, převodovka dovoz, karosérie dovoz, nápravy dovoz...
Avatar - Barrichello
18. 2. 2018 15:36
Re: Maj v tom nějak chaos
poslední AVIA vycházející z licence Saviem se přestala vyrábět v roce 2000. Dalších 13 let se vyráběla tahle řada, která nemá se Saviemy nic společnýho...

A kdo z výrobců si sám dnes vyrábí motory, nápravy a převodovky? Nákladák je dnes skládačka...
16. 2. 2018 14:13
Nic moc
Ten interiér je úžasné retro - přístrojovka na úrovni aut před 15 lety jen doplněná o nový display.
V prosinci jsem poslal za zvědavosti poptávku a ta nabídka co mi přišla není moc konkurenceschopná - dalo by se říct, že jsou na trhu i levnější auta s podobnou specifikací.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - wakantanka
16. 2. 2018 18:20
Re: Nic moc
Aj preto som svojho casu kupil MB. Avia na perach s kratkou kabinou stala o velmi malo menej ako MB na mechoch s dlhou kabinou. Navyse ho dodali za 2 mesiace co bola polovica doby co ponukla Avia a aj to bez zaruky dodrzania terminu.
Avatar - Barrichello
18. 2. 2018 15:33
Re: Nic moc
a která třeba jsou levnější? :-)
17. 2. 2018 00:42
Avia
Jedno dost velké řekl bych s velkým D Avie přece jenom má pokud se budeme bavit o tonáži.Třeba pro zajímavost řada D 120E E5 uveze 7,2 t to je auto už s nástavbou včetně spací nástavby kolik pak uveze ten Váš Mercedes nebo ostatní značky?Jelikož sem tomu věnoval hodně času cca o tunu je tam rozdíl .Za zajímavost stojí zmínit taky kolik se pohybuje cena servisu Mercedesu a Avie můžu posoudit měl sem i jiné značky.Je to fatální rozdíl a pozor věřte nebo ale se stejným nájezdem a poslední cena moc rád bych viděl cenu toho mercedesu kolego jestli Vám přijde o málo méně 300 až 400 tisíc tak to beru
Rozbalit vlákno
0