Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Unikátní výstava Auta na náplavce se vrací. Víme, kdy se bude konat!

Na pražské náplavce budou i letos k vidění žhavé automobilové novinky na českém trhu. Výstava Auta na náplavce se vrátí v druhém ročníku.
Zpět na článek
4. 3. 2018 10:12
25. 8. 2018 12:46
4. 3. 2018 09:40
Bože prosím, tohle né!!!!!!!!!!!!!!!!
Tahle ubohost!
Auta, co najdeš všechny u Tesca na parkáči (sraz pražskejch předváděček), mezi tím pár pětikorunovejch komediantů a blábolící moderátoři.
Rozbalit vlákno
9
Avatar - woody-alien
4. 3. 2018 09:42
Re: Bože prosím, tohle né!!!!!!!!!!!!!!!!
No ty brďo. A je zase o čem psát až do 30.srpna a ještě dlouho po 2.září..... :yes: :yes: >:D
Avatar - 3_diamanty
4. 3. 2018 10:00
Re: Bože prosím, tohle né!!!!!!!!!!!!!!!!
ved si mal tam aj kusky ako arteon wrx a pod.... dokonca eclipse cross som nazivo videl az docela nedavno ( mesiac dozadu ) ale na naplavce uz bolo minuly rok... rodiny s detmi si taketo nieco iste nenechaju ujst ( sam viem ked som bol mensi ako som taketo nieco zral ) ... teda ak ich otecko nema zrovna nejakeho 7 baworaka priamo v garazi :-) ...

ale inak suhlas... dnes uz ides aj do OC nakupit a niektore "super novinky" uz mas rovno na ociach...
Avatar - Joky
4. 3. 2018 10:33
Re: Bože prosím, tohle né!!!!!!!!!!!!!!!!
a místní redakce při vítání delegace z řad chlebodárců z VW a spol. předvede řiťolezecký rekord doplněný několika vruty hodný výkonu na olympiádě !
Avatar - Floyd
4. 3. 2018 15:40
Re: Bože prosím, tohle né!!!!!!!!!!!!!!!!
>:D >:D >:D :yes:
Avatar - Floyd
4. 3. 2018 15:39
Re: Bože prosím, tohle né!!!!!!!!!!!!!!!!
Panečku, takže minimálně do konce října tu budeme odhaduji že týden co týden pilně zásobováni článkem na jedno jediné téma: Auta na náplavce. Měl jsem za to, že Machala loni četl komentáře v diskuzích a že si umí svoje prosadit, ale síla peněz a marketingu je zjevně nad jeho možnosti. Pane Bože, ty to vidíš!!!

Machala, prober se!!! Anebo už jdi dělat něco, co fakt umíš, ale řídit Auto.cz to opravdu není.

Teda pánové, že s touto trapnou masírkou začnete už na začátku března, to jsem fakt nečekal. A nemáte ani kouska novinářské cti a lidské slušnosti, aby se ten mag.or, co ten pseudočlánek s pár větičkama splácal, pod to i podepsal. Tfuj, plivu na váš hrob!!!
4. 3. 2018 15:55
Re: Bože prosím, tohle né!!!!!!!!!!!!!!!!
:yes: :yes: :yes:
Avatar - wakantanka
4. 3. 2018 16:12
Re: Bože prosím, tohle né!!!!!!!!!!!!!!!!
Pche. Kam sa na tuto akciu hrabe nejaky trapny autosalon v Zeneve ! :-)
Avatar - speedfred
4. 3. 2018 20:25
Re: Bože prosím, tohle né!!!!!!!!!!!!!!!!
tak teraz fakt neviem čo vybrať : Palexpo Ženeva vs Náplavka...... >:-[]
ešte že informujete o tom s predstihom
Avatar - Floyd
4. 3. 2018 21:58
Re: Bože prosím, tohle né!!!!!!!!!!!!!!!!
Záleží na tom, kam to máš blíž - jestli do Prahy, nebo do Švýcarska. >:D >:D >:D
4. 3. 2018 09:45
Ubohost bez konce
Audi A8 se ukázalo Na Náplavce dřív, než na Frankfurtském autosalonu

Auto, ofic představené tuším v Barceloně, se tam ukázalo dřív, protože ta akce byla dřív, než IAA Frankfurt.
[odkaz]
Je nějaká hranice trapnosti, pod kterou nejdete?
Je to, jako když sednu teď do auta a pojedu pro rohlíky. A pak jako blbec napíšu: Fostek letos odstartoval sezónu dokonce dřív, než F1!!!
Tak takový nuly jste.
Rozbalit vlákno
4
Avatar - 3_diamanty
4. 3. 2018 10:04
Re: Ubohost bez konce
u nas sme mali kedysi autosalon na lade..... priamo v steelarene boli vystavene auta... ale tato "zabavka" vydrzala asi dva rocniky ( 2006-2007 ) ... tak uvidime ako naplavka :-) ..
Avatar - Floyd
4. 3. 2018 15:42
Re: Ubohost bez konce
Fostek, tak to já pro ty rohlíky šel dneška pěšky >:D >:D >:D

Takže: Floyd letos taky odstartoval sezonu dokonce dřív, než F1!!!

Machala je nula největší!!!
4. 3. 2018 19:17
Re: Ubohost bez konce
A bylo otevřený? Já jen, že v Ženevě je otevřený. V ČR nikdy. Stačí ti to jako deklarace ubohosti podniku?
Avatar - Vij
4. 3. 2018 10:12
Skoda tam chodit
Nejhorsi a zejmena nejzbytecnejsi pseudovistava aut.
Rozbalit vlákno
15
Avatar - Blue Sun
4. 3. 2018 10:37
Re: Skoda tam chodit
Pro nadšence k ničemu, ale ty davy čumilů a turistů, kteří zrovna tou dobou brouzdají Prahou, si tam zajdou... Na takové se cílí, ne na ty, koho auta skutečně zajímají. Bohužel, už loni to mělo úspěch a předpokládám, že letos tomu nebude jinak. A masáž bude pokračovat.
4. 3. 2018 10:48
Re: Skoda tam chodit
Dneska bez hatů...
Hele, já myslím, že jde vo prachy. Nějaký dotace,město nebo tak. Už ty komedianti jsou indikátor, že se tam jde dostat k lizu.Takovouhle sr..ku nikdo neděláz nadšení nebo přesvědčení.
Avatar - Blue Sun
4. 3. 2018 12:02
Re: Skoda tam chodit
Jo, dotace jsou základní předpoklad pro samotný vznik takové akce.
Nebyl jsem se tam loni podívat, nemám potřebu podpořit vše, co mocná Praha vymyslí. Ale šel jsem párkrát okolo a bylo vidět, že ta akce je hezky strategicky umístěna a lidí tam brouzdá dost. Asi ve stylu "Hele, co to je? Mrkneme tam, když už jsme tady."
Avatar - Hammunasakra
4. 3. 2018 12:04
Re: Skoda tam chodit
Nojo taky se děsim co mocná slovena [odkaz] a středoškolák z Vyškova [odkaz] vymyslí >:-[]
4. 3. 2018 12:20
Re: Skoda tam chodit
Njn, vy furt "Praha volí jinak, než zbytek Česka"
A když máte svoje volby pro sebe....je hned vidět, jak vám to jde!
>:D :-!
Avatar - Hammunasakra
4. 3. 2018 12:38
Re: Skoda tam chodit
Mě to de dobře = tyhle 2 sem nevolil ;-)

Sem zvědavej jestli sme poučitelný = už brzy = na podzim uvidíme :-)

Ale jinak Praha stejně jako jakýkoli centrum vzdělání atd. všude na světě = většinou volí jinak než vesnička v pohraničí ;-)
4. 3. 2018 12:47
Re: Skoda tam chodit
Jj, neschopnou čobolačku Krnu by jinde do primátorskýho křesla vidláci z vesničky nedostali. Na to je potřeba vzdělance!
:-!
Avatar - Hammunasakra
4. 3. 2018 13:46
Re: Skoda tam chodit
Viz já 13:45

Jestli sme tupouni uvidíme letos na podzim :-)
Avatar - Floyd
4. 3. 2018 15:46
Re: Skoda tam chodit
Věř že sme >:D >:D >:D

Doufám, že nebudeš chybět zítra od 19 h na Národní!!!
4. 3. 2018 13:30
Re: Skoda tam chodit
Praha sice volí jinak, ale Ano tam má spoustu voličů. A většina nějakou Krnáčovou ani neznala.
4. 3. 2018 13:32
Re: Skoda tam chodit
Je to sranda. my to děláme furt. >:D
Avatar - Hammunasakra
4. 3. 2018 13:45
Re: Skoda tam chodit
Vtipný že ANO během půlroku před volbama měla asi 4 kandidáty a Krnda byla na poslední chvíli = lidi prostě nemysleli a volili ANO = a nejhoršího zaměstnance Transparency International [odkaz] :-)
Avatar - Floyd
4. 3. 2018 15:45
Re: Skoda tam chodit
Peníze jsou až na prvním místě >:D
Hned na druhým je Škoda, která potřebovala vymyslet něco, kde by se zviditelnila víc než Hyundai. A na třetím Svět motorů, který se na cokoliv od Škodovky vrhá jako sup na kořist.
4. 3. 2018 10:54
Re: Skoda tam chodit
Jinak si ale nemyslím, že mimopražskej turista, co jede přes celou republiku nebo taky půl světa, aby viděl Prahu (a že je krásná) potřebuje/chce vidět tohle.
Avatar - Floyd
4. 3. 2018 15:43
Re: Skoda tam chodit
Jak říká klasik: "Aaa vo tom to jeee" >:D >:D >:D
4. 3. 2018 11:39
Zase vás ta banda prodejná...
...utáhne na vařenou nudli a vy se necháte. Být buranem je v novinařině běžné, ale na nás je neskákat jim na špek ;-)
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Hammunasakra
4. 3. 2018 11:48
Re: Zase vás ta banda prodejná...
Hele skočte si tenhle pátek sobotu na špek [odkaz] :-)
4. 3. 2018 12:00
Re: Zase vás ta banda prodejná...
Možná jo čéče. >:D
Avatar - Hammunasakra
4. 3. 2018 12:03
Re: Zase vás ta banda prodejná...
Tak si nezapomeň koupit i katalog [odkaz] >:D
Avatar - Hammunasakra
4. 3. 2018 11:51
Řada mínusů
Hele ten sloupec :no: který se tu objevily během vteřin dal Zetti nebo Gilgit? >:D

Jen tyhle 2 teď v poslední minutě byli aktivní >:-[]
Rozbalit vlákno
5
4. 3. 2018 12:00
Re: Řada mínusů
není to fuk.
Vaří se v tom sám. >:-[]
Avatar - Blue Sun
4. 3. 2018 12:03
Re: Řada mínusů
To mínusuje redakce.
Avatar - Hammunasakra
4. 3. 2018 12:08
Re: Řada mínusů
I člen redakce se objeví v přístupu = Moje auto dole vpravo

Možná de i přístup bez toho = ale jinak když píše příspěvek je tam
Avatar - Floyd
4. 3. 2018 15:49
Re: Řada mínusů
Toto jsem nepochopil, pls ještě jednou a pomaleji (a tentokrát to není žádný můj obvyklý sarkasmus)
Avatar - Floyd
4. 3. 2018 15:48
Re: Řada mínusů
>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D :yes:
25. 8. 2018 12:46
Na Naplavce
Mnoho diskutujicich pise,, nikdy na naplavku,, a pak je tam narvano. Tak bud tady tech mnoho diskutujicich lze nebo je to jen par kriklounu kteri nemaji na to jit ani na naplavku natoz do Zenevy. Ale ve stejny termin je jeste Letnansky Escape6 Prague Car Festival a na ten ty kriklouni urvany taky nepujdou protoze je to pod jejich uroven. Kam budou chodit az zriúsi Vystavni AUTOSALONY protoze se automobilkam uz nevyplati vystavovat novinky na autosalonech? Budou sedet doma a cucet na net a pak auta budou hanit jak jsou desny a jizdni dojmy? ty si vlastne vymysli, jako vzdy. Tak snad se sejdem v patek na naplavce a v sobotu v letnanech. Myslim, prvni zarijovy vikend aby si to nekdo nespletl.
Rozbalit vlákno
0