Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Unikátní výstava Auta na náplavce se vrací. Víme, kdy se bude konat!

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 4. 3. 2018 • 10:16
51
42
Zobrazit náhledy (51)
Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Dacia Dacia Kia Kia Lada Vesta Mitsubishi Eclipse Cross Mitsubishi Eclipse Cross Mitsubishi Eclipse Cross Mitsubishi L200 Expedition Nissan Nissan Qashqai Nissan Leaf Opel Opel Renault Zoe Renault Renault Škoda Kodiaq Subaru WRX STi Subaru WRX STi Subaru WRX STi Subaru WRX STi Subaru WRX STi Subaru WRX STi Tesla Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce Auta na náplavce
Na pražské náplavce budou i letos k vidění žhavé automobilové novinky na českém trhu. Výstava Auta na náplavce se vrátí v druhém ročníku.

Pražské náplavky na Rašínově a Hořejším nábřeží na konci léta hostily unikátní automobilovou výstavu Auta na náplavce, kterou pořádal náš mediální dům Czech News Center v čele s časopisem Svět motorů. Automobilové novinky se na náplavku vrátí i letos.

Druhý ročník výstavy Auta na náplavce už zná termín konání. Stejně jako loni je naplánován na poslední víkend letních prázdnin, konkrétně se bude konat od čtvrtečního odpoledne 30. srpna do nedělního večera 2. září, a to opět na obou březích Vltavy.

Zachován bude i charakter akce, která se ukázala jako velice úspěšná. To znamená, že vstup bude zdarma a samotnou výstavu doplní řada kulturních doprovodných vystoupení. Jaké to budou, je zatím předčasné říkat, stejně jako jaká prezentovaná auta uvidíme. Loni však byly na náplavce k vidění žhavé novinky jako Kia Stonic, Mitsubishi Eclipse Cross nebo Seat Arona. Hlavní hvězdou bylo Audi A8, které se v Praze ukázalo dokonce dříve než na frankfurtském autosalonu.

O průběhu příprav akce vás každopádně budeme průběžně informovat. Už teď však můžeme slíbit, že na návštěvníky čeká řada vylepšení. K tomu by měla přispět i pomoc magistrátu hlavního města Prahy, neboť pražská primátorka Adriana Krnáčová akci Auta na náplavce oficiálně zaštítila.

Související články

Témata
25. 8. 2018 12:46
Na Naplavce
Mnoho diskutujicich pise,, nikdy na naplavku,, a pak je tam narvano. Tak bud tady tech mnoho diskutujicich lze nebo je to jen par kriklounu kteri nemaji na to jit ani na naplavku natoz do Zenevy. Ale ve stejny termin je jeste Letnansky Escape6 Prague Car Festival a na ten ty kriklouni urvany taky nepujdou protoze je to pod jejich uroven. Kam budou chodit az zriúsi Vystavni AUTOSALONY protoze se automobilkam uz nevyplati vystavovat novinky na autosalonech? Budou sedet doma a cucet na net a pak auta budou hanit jak jsou desny a jizdni dojmy? ty si vlastne vymysli, jako vzdy. Tak snad se sejdem v patek na naplavce a v sobotu v letnanech. Myslim, prvni zarijovy vikend aby si to nekdo nespletl.
Avatar - Floyd
4. 3. 2018 21:58
Re: Bože prosím, tohle né!!!!!!!!!!!!!!!!
Záleží na tom, kam to máš blíž - jestli do Prahy, nebo do Švýcarska. >:D >:D >:D
Avatar - speedfred
4. 3. 2018 20:25
Re: Bože prosím, tohle né!!!!!!!!!!!!!!!!
tak teraz fakt neviem čo vybrať : Palexpo Ženeva vs Náplavka...... >:-[]
ešte že informujete o tom s predstihom
Avatar - Floyd
4. 3. 2018 19:51
Re: Ubohost bez konce
:yes:
4. 3. 2018 19:17
Re: Ubohost bez konce
A bylo otevřený? Já jen, že v Ženevě je otevřený. V ČR nikdy. Stačí ti to jako deklarace ubohosti podniku?

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku