Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda a její elektrifikovaná budoucnost. eCitigo a Superb PHEV za rok, sériové Vision E v roce 2020

Do roku 2025 chce mladoboleslavská automobilka nabízet šest elektromobilů. První z nich na trh dorazí již v roce 2019.
Zpět na článek
30. 4. 2018 16:17
1. 5. 2018 00:25
30. 4. 2018 18:53
30. 4. 2018 16:17
.
Zajímavý jak na druhém obrázku se řidička plně nevěnuje řízení, přitom všichni řeší to že i když je auto v autonomním módu, musí se řidič věnovat „řízení”
Rozbalit vlákno
1
Avatar - vabis
1. 5. 2018 00:25
Re: .
Pche, vis kolik ja vyridim cestou do prace posty a kolik jsem uz slysel audioknih? Docela se mi zalibilo vibrovani sedaku v tom miste, odkud auto ocekava nebezpeci. Je to krasne intuitivni. Emergency veci se promitnou HUDem na sko, takze budiky uz sleduji spise jen kdyz se nudim.

Za predpokladu jizdy +- podle predpisu staci, kdyz si clovek nastavi co nejvetsi bezpecnostni vzdalenosti. Tak se na to da spolehnout, ze az zacne auto samo hlasit, teprve se staci podivat v cem se citi ohrozeno. A reakce ridice pokud autu intuitivne porozumel nemusi byt ani nouzova.

Akorat je problem kdyz chces praskat do kobyl, tak je to zmatene z vetsiny manevru. Stejne jako na uzsi ceste prudi z cyklisty u krajnice. Velmi ridke pletivo nevidi a nechce strcit zadek nebo cumak pri otaceni do vysoke travy.

Uvidime co kluci vymysli, cesta bude jeste dlouha a trnita. Ale minimalne proporcne se mi vyobrazeny koncept Vision E zatim pozdava :yes:
Avatar - Uživatel_5340709
30. 4. 2018 18:53
PR
kecy v kleci! :-!
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Ada je zase tady
30. 4. 2018 22:10
Cígo potřebuje diesel!
A tyhle auta na baterky ať si strčí za klobouk! :no:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - vabis
1. 5. 2018 00:55
Re: Cígo potřebuje diesel!
Cigo je jednoduche jak Defender. Kup na ebay nejaky normalni motor s prevodovkou a s chuti do toho. Za me jeste dovarit vnitrni klec a bude to postrach okolo chalupy.