Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kia zahájila na Slovensku výrobu nové generace modelu Ceed

Korejská automobilka Kia Motors ve své továrně na Slovensku zahájila sériovou výrobu třetí generace modelu Ceed (dříve cee´d). Informovala o tom slovenská divize automobilky, podle které se jako první dostal do produkce pětidveřový hatchback.
Zpět na článek
2. 5. 2018 23:40
3. 5. 2018 07:24
3. 5. 2018 15:11
Avatar - 3_diamanty
2. 5. 2018 23:40
palubovka
ten dolepeny displej hruza a des.... ako past na oko.... celkovo stredova konzola akoby spravila krok dozadu... predosly ceed mi prisiel v kabine krajsi a premakanejsi .. ale to aj predosle rio voci tomu sucasnemu... tieto nove kabiny su sice minimalistickejsie a kusok take architektonicky akoby uchopitelnejsie pohladom .... ale teda rozhodne na mna kvalitnejsie ani praktickejsie a ani krajsie neposobia [odkaz] ... skor naopak.. akoby kabina voci predchodcovi razom ochudobnela a stratila istu hodnotu :*) .. a ta "paka" ... no nehnevajte sa na mna... ale aj v mojom o triedu mensom aute alebo aj ta vo fabii posobi uz aj na fotkach jasne lepsim dojmom ... zeby aj kia uz zacinala tu a tam kusok setrit... ale ako celok bude novy ceed verim ze krok vpred a drzim mu palce :yes:
Rozbalit vlákno
3
3. 5. 2018 07:24
Re: palubovka
mas "kusok" popleteny vyznam minimalizmus ;-)
Avatar - Katikakus
3. 5. 2018 14:24
Re: palubovka
No, on toho ma popleteneho zjevne mnohem vic.
3. 5. 2018 15:05
Re: palubovka
Nechceš si zmeniť nick na VW_svwet? Tento už nehovorí celkom pravdu.
Avatar - vabis
3. 5. 2018 15:11
Tak to je super
Dan Priban bude moct konecne na dalsi zlutou expedici >:D :yes:
Rozbalit vlákno
0