Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Alfa Romeo Giulia QV a Stelvio QV NRING: Podívejte se, jak jim to sluší na Nürburgringu!

Alfa Romeo představila limitovanou edici NRING již na letošním autosalonu v Ženevě, ale nyní zveřejnila záběry, které odhalují, jak moc to těmto modelům sluší na závodním okruhu, po němž mají své označení.
Zpět na článek
15. 6. 2018 16:16
15. 6. 2018 16:46
15. 6. 2018 21:15
16. 6. 2018 09:49
16. 6. 2018 12:39
15. 6. 2018 16:16
QV
Krásná auta, zajímali by mě prodeje od ledna do června 2018, když už se rozběhl prodej Stelvia.
Rozbalit vlákno
0
15. 6. 2018 16:21
Nürnurgring je super, ale...
není ho už moc?
poslední dobou už se řeší až moc.
jinak když už se rozepisuju, tak hodím pár nostalgických patriotských perel sviním.

Starý brněnský Masarykův okruh ve své původní předválečné verzi byl delší a i podle jezdců i nebezpečnější a náročnější, než Ring.
A stařičké lesní pasáže mezi Žebětínem a příjezdem k novému okruhu směrem k Ostrovačicím jsou nezměněné, i v původní šířce.
Když se tam projedeš, zjistíš, co to bylo za lidi, co tam rvali do plnejch starý stříbrný šípy a tak dál.
A starý depo u Kohoutek furt stojí. I klopená cílová zatáčka žije.
To všechno můžeš projet.
I kohoutovický zatáčky (baltizbergerova-tam už ale dáváš přednost a nebyla původní verzí okruhu- a Farinova)
Naproti tomu esíčko nahoře a klopenou na Veselce sežraly kruháče...

Vím, že to asi nikoho nezajímá, ale chtěl jsem to napsat.
připadá mi to užitečněější, než se s pitomcema dohadovat, jestli je Lexus auto, nebo kastrol na rejži.
BTW naštěstí žádný Lexus nikdy nemohl sprasit tato posvátná místa, o kterých jsem psal.
Rozbalit vlákno
9
Avatar - Hammunasakra
15. 6. 2018 16:53
Re: Nürnurgring je super, ale...
Tyhle auta tam patřej = narozdíl od toho autobusu na naftu od Škodovky

Neměl by ses s tim Lexusem léčit? ;-)

Nejlepší borec na auta = řiká že s ničim lepšim než Lexusem nejel = to musí bolet co? :-)

[odkaz] >:-[]
15. 6. 2018 17:01
Re: Nürnurgring je super, ale...
Přečti si ještě jednou můj poslední odstavec a uvědom si prosím, že to nemá smysl.
Nic mě nebolí - na odkaz jsem neklikl - nezajímá mě Tesla, jak zrychluje ani nic jiného, co tam může být.

>:-[] :-!
Avatar - Hammunasakra
15. 6. 2018 17:11
Re: Nürnurgring je super, ale...
Proč bych ti tam dával Teslu = kterou znáš?

Napsal si blbost o Lexu a Ringu = tak tam máš Lexus na Ringu :-!

Chápu že se toho bojíš >:-[]
Avatar - 3_diamanty
15. 6. 2018 17:11
Re: Nürnurgring je super, ale...
presne taketo farbou sedo sive stelvio u nas jedno nove jazdi ( len nejde o 4-listok ).... uz som ho 2 krat videl za posledny tyzden a musim priznat ze paci sa mi .... ten dizajn akejsi svalnatej zaby aj s tymi certovskymi kukadlami a dlhou kapotou so skosenym zadkom mi tu sedi na SUV podstatne lepsie ako na giulii ktora navyse vo svojej triede ma predsa len vacsiu a silnejsiu konkurencii aj co do vizaze a praktickosti .... tu by som kludne uz radsej bral asi nejakeho stredne silneho arteona alebo optimu GT v plnke .. tu nic viac uz mi ani netreba ... ale vratme sa spat k stelviu.... je rozmerovo tak dokonale posadene ze defakto moze brat zakaznikov aj kombikom aj vacsim sedanom aj skoro vsetkym vacsim SUV od macanu ci XC60 az po GLE :yes: otazkou takisto zostava ci dokonca nepoziera aj vlastnu giuliu lebo ked pozeram na tabulky giulie po nastupe stelvia tak su uz vcelku zaujimave... ale to je tak ked nemaju tam ani kombik ktory by giulii pomohol ... ale opat vratme sa k stelviu.... davam tip na dalsi piatkovy dvojboj... stelvio vs jaguar F-pace ktore vyzeraju byt hodne podobne ( rozdiel len 59 mm v dlzke ) ...a nielen rozmerovo ale aj svojou DNA zameranou na vodica a radost z jazdy :yes:
Avatar - speedfred
15. 6. 2018 18:41
Re: Nürnurgring je super, ale...
ak máš rád a baví ťa aspoň trocha jazdenie tak po zvezení by si bral Giuliu, na Artoša či Optimu by si zabudol.
PS : také rukavice chcem čo sú na videu a foto.
Avatar - pradeda777
15. 6. 2018 17:25
Re: Nürnurgring je super, ale...
Toz palec hore......taky teho uz furu pamatuju, i stary dlouhy okruh, ktery vedl jeste pres Pisarky. Ve Farince jsem jednou s kamaradem ze soboty na nedelu v 62hem dokonce v lese spal pod sirakem. Ale s Nringem, ktery byl postaven specialne pro zavody bych ho nesrovnaval. Vince Perry, co jezdil v Brne touring cars jednou prohlasil, ze ten kdo tam zavodil a rika, ze nemel strach, tak keca..... :-!
Avatar - speedfred
15. 6. 2018 17:26
Re: Nürnurgring je super, ale...
pán Fostek,na NS si môžeš zajazdiť takmer ktorýkoľvek deň a viac-menej bez obmedzenia. Skús si ísť takto zajazdiť na starý Brnenský okruh,pôjde to? Týmto ale nepopieram že to mohla byť hodne zaujímavá a adrenalínová trať.
Niektoré úseky čo popisuješ som nedávno prešiel - to som ani nevedel že to patrilo k starému okruhu.
15. 6. 2018 18:30
Re: Nürnurgring je super, ale...
A o to mě šlo - dát třeba někomu vědět.
Tak že tam nejde pořádně jezdit, to snad nezpochybňuju. To je jasný.
Avatar - praděda7
15. 6. 2018 20:42
Re: Nürnurgring je super, ale...
[odkaz]
Avatar - Joky
15. 6. 2018 16:46
to je jiný kafe,
než ten designový poblijón z Boleslavi !
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Emel
15. 6. 2018 21:15
Moc nesluší
Řekněme, že se mi barevnou kombinací kol a laku do vkusu právě netrefili... a jelikož to auto nemá nic, co by sériovka neměla...
Rozbalit vlákno
5
Avatar - Hammunasakra
15. 6. 2018 21:49
Re: Moc nesluší
Ty kola sou klasika = co pamatuju = no možná eště dřív než pamatuju >:-[]

Chtěl bys jiný? :-|

Narozdíl od naftovýho autobusu [odkaz] tyhle Alfy na nring patří a fakt jim to tam sluší :yes: ;-)
Avatar - Emel
16. 6. 2018 09:49
Re: Moc nesluší
Nechtěl bych černý.
[odkaz]
Avatar - Hammunasakra
16. 6. 2018 10:00
Re: Moc nesluší
Souhlas že tmavý kola sou často docela problém = aspoň ze začátku = nevim proč ale dýl se na ně zvyká. Na jednom autě je mám :-)
Avatar - speedfred
16. 6. 2018 11:00
Re: Moc nesluší
hmm ,stojace QV má vysunutý splliter ? Asi sa pohral s tým nejaký SW guru alebo to už je rozbité ? >:D
Avatar - white label
16. 6. 2018 19:08
Re: Moc nesluší
Černé jsou na Stelviu, na Giulii jsou šedé, tam je to v pohodě...
[odkaz]
Avatar - petr164
16. 6. 2018 12:39
Doufejme
Snad se podaří opět dostat Alfy na závodní okruhy ve špičkové kondici, tak jako to bývávalo kdysi. Snad si Giulii na strá kolena pořídím.
Rozbalit vlákno
1