Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Šílenství pokračuje......
| 19. 6. 2018 17:02
....kdo ví, co nebo kdo za tím doopravdy je..........
Avatar - speedfred
Šílenství pokračuje......
| 19. 6. 2018 18:05
....že by boj rodinných klanov ?
Avatar - pradeda777
Šílenství pokračuje......
| 19. 6. 2018 19:46
Jedna skupina lidi, co tohle "tlaci" jsou bezpecne pravnici. Ale to jsou jen pesaci. Opravdovy el cappo je dobre zamaskovany..... :-!
Avatar - speedfred
Šílenství pokračuje......
| 19. 6. 2018 21:10
Nejaký Ferdinandov potomok ? Ferdi už je hádam starý na totok
Šílenství pokračuje......
| 19. 6. 2018 21:28
Kalous.
Avatar - speedfred
Šílenství pokračuje......
| 19. 6. 2018 22:05
>:D >:D
Avatar - Joky
a pak tady budu vládnout já
| 19. 6. 2018 19:56
Vóša, z boží vůle Škodobijec č.1

a už se téším na to, jak místní Škodomilská pakáž bude pištět, až jejich modlu budou přebírat Číňani, nebo Lada ? Obě nabídky leží na stole a pokuty za levárny se prostě musí zaplatit ber kde ber ..
a pak tady budu vládnout já
| 19. 6. 2018 22:20
Kua, že by za tím nakonec byli Rusáci a Kitájci? >:D
Je to dobře
| 19. 6. 2018 22:37
Firma která podvádí musí být potrestána. Koncern zdaleka není jediný. Bylo by fajn postavit před spravedlnost všechny.

Fakt si nebudeme kazit zdraví jenom proto, aby soudruzi v operácích měli fleetovou spotřebu o 0.4 l nižší a firma se tak vyhla ekodaním. Nikomu to zdá se nevadí. Do chvíle, kdy se stane neštěstí ve jejich rodině. Nikomu bych toto nepřál, nikdy. Bohužel takové případy jsou a je to právě kvůli mikročásticím.

Ano, EU a její CO2 je šílenství. Inspirace amerikou a jejím důrazem právě na mikročástice je na místě. Nechce se mi ale přistupovat na hru, kterou hrají ostatní co v tom "také jedou" (doslova). Částice jsou problém. Tak jako auta smrdí dneska nesmrděly snad nikdy. Ten hnusný smrad za 8/10 Dieselů je k nevydržení. A dělají to nejčastěji právě koncernová auta, ruku v ruce s Peugeotem a dalšími. U Peugeotů je to snad pravidlem i u velice nových aut. Bylo by fajn si došlápnout i na ně a nejenom honit VW. Proč proti tomu nikdo neprostestuje ? Protože si lidi ty auta nakoupili (menšina) nebo to parkují před barákem jako firemní (většina) a svoje auto si málokdo bude hanit.

Teď vyjela nová Fabie, u každého motoru filtr. Co s tím udělá druhý a třetí majitel je očividné ze současné praxe - budou jezdit a trávit okolí. Fakt to není sranda. Prosím Policii ČR, aby začala konat. Jízda s vykuchaným filtrem je naprostá bezohlednost a takoví řidiči do provozu nepatří.

Nedávno tu byly odhady od Greenpeace, že jen v Evropě za poslední dobu zabili 1700 lidí. Wow. Fakt chceme radši být nemocní, než donutit EU a výrobce automobilů změnit taktiku ? Jenom proto, aby si Franta odvedle mohl koupit svojí oblíbenou ojetou Octávku, i když do toho už dávno zapomněli dávat motory (ty TDI jsou opravdu vražedné, 1.0 TSI je pomalu dohání), se nehodlám dusit. Fakt ne.

Cesta jsou hybridy, atmosférické benzíny. Vždyť na normální popojíždění to stačí. Pak může paradoxně existovat spousta přímovstřikových turbobenzínů o vysoké kubatuře ve sportovních autech typu BMW a nebude potřeba je regulovat, obecně takových aut jezdí jako šafránu. Ale proboha, většina lidí jezdí s motorem pod 100 kW, pár služebních Dieselů má nedostižné maximum někde okolo 110. Přes 150kW chodí už málokdo. Tahle většinová skupina aut se dá dělat hybridní s atmosférickou jednotkou. A má to ještě jednu výhodu - člověk nepotřebuje aditiva v palivu, protože nepřímovstřikové motory se co ? nezasírají.
Avatar - VDC
Je to dobře
| 20. 6. 2018 02:39
Jaktože se průměrný věk dožití zvyšuje? >:D
Avatar - Aoyagi
Je to dobře
| 20. 6. 2018 09:28
Že by to bylo pokrokem ve zdravotnictví?
Je to dobře
| 20. 6. 2018 16:07
Jo, to taky. Konečně se k nám totiž dostaly tolik potřebné léky, které byly za komoušů jen pro vyvolené. Jedním z vyvolených byl i národní umělec V. Menšík, který dostával ze specializované lékárny pro UVKSČ léky na astma a o ty se pak dělil s dalšími potřebnými, kteří by jinak zemřeli. Byl to zlatý člověk!
Avatar - Hammunasakra
Je to dobře
| 20. 6. 2018 13:26
Od socíku = docela dramaticky >:D

Z rozhodnutí strany = tu každej člověk umřel asi o 10 let dřív >:-[]

Serioznějš = komanči neměli prachy ani na léky ani na přístroje = z rozhodnutí strany umřel průměrnej obyvatel o desetiletí dřív = beze srandy! >:D >:-[]
Je to dobře
| 20. 6. 2018 12:12
Ja by som navrhoval vrátiť sa ku koňom. Stačili nám dlhé storočia, prečo by nemohli stačiť zase...? ;-)
Někde jsem četl, že.....
| 20. 6. 2018 16:21
celou dieselgate zorganizoval Al Gore a jeho zelení přívrženci, kteří před časem nasadili do koncernu své lidi a ti pak pronikli do vývoje, kde tajně upravili programy na kontrolu emisí. Později vyšli na veřejnost s tím, že koncern podvádí na emisích. Těžko se tomu dá věřit, ale v dnešní divné době............. :-!

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku