Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Avatar - fostek
He he
fostek
| 31. 7. 2018 12:41
Kam se vydá?
Do nucené správy. Jako každý bankrotář.
:-!
Avatar - WinDiesel
He he
WinDiesel
| 31. 7. 2018 13:46
Labutí píseň a zastírací manévry. A možná ho doprovodí Zuckerberg, s tím rozdílem, že tomu facebook již peníze vydělal ……. a docela balík :-)
Avatar - fostek
He he
fostek
| 31. 7. 2018 15:23
Ten dobytek totiž cejtí, že eurohovada v Bruselu i pomatenci v národních vládách jsou natolik opilý elektrifikací, že by mohl vydojit dotace!!! Je to asi tak cool, jako ta jeho ponorka. :-)
Avatar - Hammunasakra
He he
Hammunasakra
| 31. 7. 2018 15:45
Že vás to furt baví [odkaz] :-)
Avatar - WinDiesel
He he
WinDiesel
| 31. 7. 2018 16:39
Jo nás to baví !!! :-) .-) :-) Ale že Tě to furt baví s tou Čínou :-) Když nějaká země v úplně jiných podmínkách dělá něco úplně jiného, proč ji bezhlavě napodobovat?
A Čína má jeden VELKEJ PROBLÉM, smog, který je šílený a který tady nikdy nikdo neviděl, i když jsou tady přece ty zlé diesely :-)
V Číně žádné osobní diesely nejezdí, co tam probůh budou zakazovat aby zlepšili emise jako v Německu? V tom si alespoň Čína nelže do kapsy a BENZÍNOVÁ auta jsou pouštěna do provozu jen jednou za 2 dny.
A takový detail, že mix v Číně je z 85% tvořen spalováním uhlí ….. jen detail. Aglomerace jsou obrovské a uhelné elektrárny stojí přímo v aglomeracích, není to tedy tak že by se elektrika vyrobila 200 km daleko a ve městě jezdily jen "zero emissions" vozidla. :-) :-) :-)
Avatar - Hammunasakra
He he
Hammunasakra
| 31. 7. 2018 19:10
Vymejšlet že končí Facebook je dost něco jinýho než znát fakta o hledání náhrady za spalovací motory :-)

A Čína je směrem k elektromotorum dost napřed = Japonsko zas směrem k vodíku = na Olympiádě se tam v nich bude jezdit

Svět neni tak mimo jak si myslíš = zvaž verzi že tu a tam může bejt někdo dál než ty [odkaz]
BMW
Nicco
| 31. 7. 2018 14:10
BMW si vybralo Madarsko a po Audi a Merecedesu maji kompletni nemeckou trojku. Muzeme rict ze z Nemcu tam je i VW a jeste i Opel. Nemci je musi milovat. Orbanovi to taky hraje do karet.