Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Paříž 2018 živě: BMW X5 sází na obří ledvinky a luxusní interiér

Nové BMW X5 se světu poprvé představilo už v červnu, naživo jsme si ho ale poprvé prohlédli až nyní, na pařížském autosalonu.
Zpět na článek
2. 10. 2018 11:03
2. 10. 2018 12:34
2. 10. 2018 14:29
2. 10. 2018 16:18
2. 10. 2018 16:53
5. 10. 2018 20:47
Avatar - iudex
2. 10. 2018 11:03
Prvé dojmy
Redaktorove dojmy se vcelku presne zhodujú s mojimi. Zvonku je to stále X5, najmä z profilu, ale väčšie rozmery, predná časť, najmä nová mohutnejšia maska, svetlá a iné detaily dostatočne jasne odlišujú novú generáciu. Najväčší posun je v interiéri, ktorý pôsobí veľmi hodnotným dojmom, v nabitej výbave to je hodne luxusné, od dekorov cez zapustené tlačítka po parádnu grafiku infotainmentu. Naopak priestorovo na skoro 5 metrové auto nejaké zázraky nie sú, taký slušný štandard, je to proste robustné auto, do kufra sa kvôli dvojito výklopným dverám bude ťažšie načahovať menším postavám.
P.S. Už je vonku nová 3er, tu je detailné predstavenie: [odkaz]
Rozbalit vlákno
1
2. 10. 2018 14:30
Re: Prvé dojmy
nevim, ta přední maska s ledvinkama je taková americko-ruská, uhni nebo tě přejedu, zadní lampy zase jak z nové Kie, interier top o tom žádná, nejhezčí bmw vidím v řadě 5
Avatar - praděda7
2. 10. 2018 12:11
Volící páka...?
připomíná mě to angl. sarkazmus....když něco velice dobře funguje....změň to! >:-[]
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Bubáq
2. 10. 2018 12:32
Nějak si neumím na design nové X5 udělat názor
Představuje nějaký pokrok proti současnému modelu? Asi ano, ale není to tak zřejmé, jako v případě nové 3. Přitom stávající X5 rozhodně není nějaký krasavec, ani zvenku, ani zevnitř. Tak se nová X5 polepšila alespoň uvnitř, ale ne všude: přístrojovka a její řešení vypadají opravdu dobře, ale podívejte se na přední a zadní sedadla! Viděli jste v této kategorii něco tak plochého?! Že je u BMW zadní lavice opravdu trestná, to není žádná novinka (škoda, že se neumí polepšit hlavně v tomto bodě). Ale novinkou jsou na pohled zcela nevýrazné kontury předních sedadel, to bych u BMW nečekal.
Článek je hodně stručný, moc jsme se toho nedozvěděli. Škoda.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - 3_diamanty
2. 10. 2018 12:37
Re: Nějak si neumím na design nové X5 udělat názor
nic zlozite... cim vacsi prasaci rypak tym viac bawo .. taktika je tu podla mna vcelku jasna :yes:

PS: minule som cital statistiky a bmw je znacka ktoru ludia predavaju najskor ... niektore kusky uz po roku dvoch od kupy ... najdlhsie si naopak drzia toyoty a hondy ... niektore jej modely aj dlhe roky
Avatar - 3_diamanty
2. 10. 2018 12:34
prva X5
niekedy z konca roka 1998 je podla mna dodnes najkrajsia.... a ako sa mi kedysi bmw pacili boze to boli casy ... aj 3ka z 90 rokov aj ta banglova 5tka... ci "bondova" 7micka... aj Z3/Z3 coupe ci opat "bondova" Z8 .. clovek padal do kolien.... tak naopak dnesne bmw su za mna vizualne hruza a des za dane prachy ... tato nova X5 postrada veskeru tvarovu a akukolvek inu vyzarovanu eleganciu... ok uznavam ze niektore kusky su pekne ( ale ani nova Z4 mi pekna nepride ) ... ale vzhladom na to siroke portfolio ake bmw dnes ma.. tak ma tych peknych kuskov ozaj ako safranu ( snad X1 este ujde ) ... pritom pred 15-20 rokmi snad pojem skarede bmw ani neexistoval....
Rozbalit vlákno
0
2. 10. 2018 14:29
Opulentní.
Kvůli takovému vzhledu v Audi přestavovali Q7, přišla jim moc okázalá. Tady se jim to líbilo, jenom řekli, ty ledviny musí být ještě větší:) Řekl bych, že tohle bude přetahovat i zákazníky X6, ta proti ní vypadá jak oukropek:)
Rozbalit vlákno
2
Avatar - iudex
2. 10. 2018 16:18
Re: Opulentní.
Tie obličky sú síce veľké, ale počkaj až uvidíš X7, to Ti maska novej X5 príde úplne útla. >:D
2. 10. 2018 16:53
Re: Opulentní.
OT: včera jsem při broušení mobile.de narazil na několik kousků Atlasu na prodej... to mě celkem překvapilo...s motorem 3.6 atmo
5. 10. 2018 20:47
Mě se líbí
Mě se líbí X5 je jednoduše nádherné auto.
Rozbalit vlákno
0