Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jak to bude s ženevským autosalonem? Na nadcházejícím ročníku bude chybět i Ford

Také ženevský autosalon už musí bojovat se zájmem vystavovatelů. Na nadcházejícím ročníku bude chybět vedle Volva i Ford.
Zpět na článek
29. 10. 2018 07:48
Avatar - praděda7
28. 10. 2018 14:28
Nová doba je tu....
je třeba hledat nové cesty k zákazníkovi.... :-!
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Floyd
28. 10. 2018 19:49
Re: Nová doba je tu....
Přesně tak :yes:
Avatar - Ja Prvni 123
28. 10. 2018 18:05
No, on se cely svet aut otaci k "luxuxnimu zbozi".
Snem "velkeho bratra" neprehlednutelne je, aby auto meli jen ti nejbohatsi, ani ti daleko nedojeli a byli trvale pod kontrolou, kde jsou.
:-)
Cilem je par elektromobilu... s dojezdem do 200km... a idealne kazdy start bude povolovat "dispecer". Pro zacatek staci, ze vam vyrobce muze auto proste na dalku vypnout...
Rozbalit vlákno
0
29. 10. 2018 07:48
nova doba
tak fordu asi chybaju peniazky, ved musel zacvakat nejakých 700 milionov za horiace ecoboosty >:D

realne sa im to neoplati, nevidim to uz velmi na odhalovanie noviniek ale skor na nejake lokalne narodne autosalony, kde si realni potencialni zákazníci mozu vyskusat viacej aut naskladaných vedla seba - na to je autosalon super
Rozbalit vlákno
0
29. 10. 2018 10:09
koniec sa blíži
pre automobilky už nemá zmysel zúčastňovať sa klasických salónov. Mohli by v tom pokračovať, ak by sa výstaviská vedeli prispôsobiť dobe, ale nevedia. Dnes je situácia dramaticky iná. Ak automobilka urobí sólo prezentáciu, tak to online sleduje celý svet, o novinke sa píše po celom svete, správy, testy, fotky, videá. Aký zmysel má nehorázne drahá expozícia na výstavisku, kde sa napriek návalom nedotrepe ani promile trhu? Ja som zažil všetky veľké európske, ale zvykám si na nové časy, majú tiež niečo do seba.
Rozbalit vlákno
0