Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový pick-up značky Jeep nakonec dostane jiné jméno, než se čekalo

V souvislosti s očekávanou novinkou automobilky Jeep bylo až doposud zmiňováno, že ponese označení Scrambler, ale podle nejnovějších informací má využít jiné jméno.
Zpět na článek
13. 11. 2018 14:02
13. 11. 2018 15:31
13. 11. 2018 14:02
Preklep
Mit preklep primo v titulku je trapne ;-\
Rozbalit vlákno
0
Avatar - wakantanka
13. 11. 2018 15:31
Tak či tak
furt lepšie meno ako Kosmiq, Kosmiq či ako :-)
Rozbalit vlákno
1
Avatar - 3_diamanty
13. 11. 2018 18:27
Re: Tak či tak
uz som to spominal.... presne... tie Qvicata zacinaju byt cim dalej tym menej sympaticke co do pomenovania sa tyka ... uz scala je za mna daleko lepsie.... alebo octavia... fabia...

samozrejme paci sa mi auto ako kodiaq... a tu si clovek snad uz aj zvykol ( dokonca tu mi kodiaq aj pasuje ) .. ale karoq mi menom stale nesedi ( yeti mohlo ostat ) ... a kosmiq vidim na ten isty problem ako karoq ... ono nic proti jednemu Q-cku .. a v pripade "velkeho medveda" kodiaqa to tak nejak snad aj autu pasuje .. ale snaha o dalsie umele Qvicata uz potom vyznieva vyslovene ucelovo a biznisovo ... ono pomenovanie ako karoq a kosmiq je za mna nic ine len umelo vytvorena Q-hovadina aby im to sedelo ... no hruza... pritom aky by bol problem keby karoq bol nadalej yeti? ( ten aspon mal svojim pomenovanim akehosi ducha v sebe voci sterilnemu karoqu ) ziaden... .

PS: jeep sa inak pekne nadychuje k ofenzive :yes: a ja vidim v mojom okoli uz druhy novy compass.. jeden tmavomodry u nasich a jeden kusok odo mna krasny cerveny.. fakt nadherny.... tak ako som cakal ten compass bude nakoniec este velky trhak ... ale popravde taketo auto jeep mal mat uz davno takze len nezaspat a dalej pokracovat v ofenzive ..... jeep :yes: