Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Vše, co potřebujete vědět o cenách povinného ručení: Kolik si připlatíme?

V návaznosti na vyšší počet i finanční náročnost škod začíná v povinném ručení docházet k růstu pojistného. Přes nový trend ale platí, že některé skupiny vozidel generují výrazné ztráty.
Zpět na článek
18. 11. 2018 08:36
18. 11. 2018 12:54
18. 11. 2018 21:06
Avatar - xmarek
17. 11. 2018 14:47
Neplatím co nepotřebuji
Už dávno jsem pochopil, že je jediná osoba: [odkaz] na světě, která rozhoduje co budu platit a co ne. Za co si připlatím a kde si vyžádám v případě potřeby vlastní alternativní smlouvu.... JSEM to JÁ.
Myslíte, že to nejde? Tak si odpovězte na jednoduchou otázku: "Proč jsou Bohatí a Chudí" a pro vy máte holou ... A nebo nemáte? >:-[]
A kdyby to někoho zajímalo tak zde jsou Peníze a MY I: [odkaz] Ale pozor vážení. Už není cesty zpět. :-!
Rozbalit vlákno
0
18. 11. 2018 08:36
Kolečko
Každý rok stejný kolečko - dopis s výměrem, zvýšená cena. Pak anonymní (teda s telefonním číslem, které mají v databázi, ale očividně to nekontrolují) poptávka na netu s nižší cenou. Telefonát, kde se hrozně divím, že mi nabízejí jako "neznámému" potenciálnímu klientovi nižší cenu než když o mě ví vše a mám u nich i další pojistku a penzijko. Omluva, že to napraví, přijde nabídka z netu. S tou se stavit na pobočce, kde mi dají ještě lepší cenu. Letos ještě vylepšeno o to, že do firmy chodí finanční poradce, co má ještě větší slevu.

Každý rok mám o dost nižší cenu než nabízenou za trochu snahy. Co mě fakt štve je, že tohle je kolorit v ČR, pojištění, telefon, energie, internet... A to se nebavíme o drobných, dohromady tisíce korun ročně.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Jenik3
18. 11. 2018 12:54
Re: Kolečko
Vojak se stara, vojak ma...
Avatar - wakantanka
18. 11. 2018 21:06
Re: Kolečko
Rovnaké je to aj u nás. Nevážia si ťa ako klienta a každý rok to znovu skúšajú.
19. 11. 2018 10:25
Povinné vč havarijní
12tisíc u 2.0tsi pokud neprekrocim 15tkm/rok.Aktuální cena hodnota vozu asi ještě 400tisíc.(poj.pokračuji u allianz).
Rozbalit vlákno
0
20. 1. 2019 22:53
Povinné ručení 2019
Už se nemůžu dočkat dopisu s novou sazbou na další období. Ještě že existují služby typu [odkaz]
Rozbalit vlákno
0
1. 8. 2019 21:24
Povinné ručení
Stíháte někdo sledovat změny v pojistkách? u koho se dí pojistit nejlevněji?
Rozbalit vlákno
0
2. 8. 2019 10:51
Povinné ručení
Já mám na sebe několik pojistných smluv, nejde to vše sledovat, aby měl člověk vždy vše nejvýhodnější, proto jsem všechny smlouvy nahrála na portál mujdok .cz, kde to dělají zdarma za mne.
Rozbalit vlákno
0
4. 8. 2019 17:41
Povinné ručení
Takže Vy za to vůbec nezaplatíte? dělají to pro Vás zdarma?
Rozbalit vlákno
0
5. 8. 2019 18:17
Povinné ručení
Ano přesně tak, já za to vůbec nic neplatím, a když mne upozorní na výhodnější pojistku, tak je rozhodnutí na mě, nikde za mne nic nepřepojišťují.
Rozbalit vlákno
0
25. 9. 2019 16:16
Povinné ručení
Hm, a jak je to s povinným ručením na nákladní automobily? Ty ceny dle http://www.povinneruceni.top/povinne-ruceni-nakladni-vozy mi nepřijdou úplně ok.
Rozbalit vlákno
0