Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Avatar - Ada je zase tady
Dívejte se na to, jak chcete
| 5. 12. 2018 17:48
ale já z toho radost nemám. Je to neúcta k těm, kteří ty auta vymysleli, vyrobili a servisovali. A zanechali na každém tom voze kousek svého já. A k neúcta k těm, kteří je mají rádi. Je to jen vzbuzování negativních lidských citů. Ano, je to nepochybně vzrušující. Ale zabíjet cizí lidi je jistě také vzrušující. Dokonce si vrazi asi myslí, že je to zábava... :no:
Avatar - traveldrive
Dívejte se na to, jak chcete
| 5. 12. 2018 19:14
Je fajn, že občas s Tebou môžem aj súhlasiť. :yes:
Kocourkov v praxi
| 5. 12. 2018 18:13
Tohle mi hlava nebere....automobil lze z evidence odhlásit pouze ekologickou likvidací. Doma na dvorku jako zdroj ND si ho vlastně nesmím nechat...po udání souseda můžu čekat návštěvu z odboru životního prostředí a tučnou pokutu. Pokud si auto opravuju v garáži,tak olej, brzdovku nebo nemrzku musím odevzdat jako nebezpečný odpad.

A tahle "zábava" je povolená a ještě se na ní vybírá vstupné >:D
Odkud tato auta jsou? Jen zaniklá v polopřevodu určitě ne...pokud jsou vyřazena z registru,jaktože nejsou ekologicky zlikvidovaná? Pokud ruším auto,tak si z něj takřka nemohu nic ponechat...jinak mi to ekolikvidace nepřijme.

Podobně schizofrenní mi připadá měření emisí a kouřivosti naftových aut při pravidelném měření emisí a oproti tomu povolené závody truck trialu...

Na jednu stranu je člověk buzerován a šikanován úřednickým šimlem a ten stejný úřednický aparát povolí podobné zhovadilosti :-(
Avatar - traveldrive
Kocourkov v praxi
| 5. 12. 2018 19:15
Dobre napísané. Tiež by ma tie veci zaujímali. Zdá sa, že ekológia a buzerácia okolo nej neplatí pre každého rovnako.
Avatar - lyon667
Marně přemýšlím...
| 6. 12. 2018 09:49
...do jaké kategorie tohle zařadit. Ale šochtlík s nápisem "Peachoviny" tomu bude asi nejblíž, protože nevím, co jiného si o tom myslet. :no:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku