Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ojeté Mitsubishi Colt: Co má společného Japonec, Němec, Švýcar a Holanďan?

Poslední generace Mitsubishi Colt se vyráběla v Holandsku na technice spřízněné se Smartem ForFour. Aby toho nebylo málo, tak pouze jeden motor byl vyvinut u Mitsubishi.
Zpět na článek
20. 12. 2018 09:01
20. 12. 2018 19:32
Avatar - chetoos
20. 12. 2018 08:30
Nedoceněné auto
Mitsubishi Colt, je opravdu málo vídané auto. U našich garáží jej vlastní jeden děda co s tím vyjede jednou za týden. Přesto se jedná o spolehlivé auta, a jako ojetina má potenciál. Celkem nízká ztráta ceny, spolehlivé motory a odolná technika. Desing je věc subjektivní, ale vypadá celkem k světu. Jako druhé auto do rodiny proč ne.
Rozbalit vlákno
0
20. 12. 2018 09:01
nedoceněné
jj, je to tak, kupoval jsem ho nové, horší auto jsem neměl, asi jsem dostal model, který vyrobili v pondělí brzo ráno, když ještě většina továrny spala ... přístup servisu děsivý, reklamace byl běh na několik měsíců, když to konečně opravili, (vadný ventilátor, hnusně cosi pískalo pořád v motoru, zadní náprava klepala ...) tak dva týdny po záruce odešel kompresor klimatizace ... kupte si novej (tenkrát asi 28tis) - už žádná záruka, při rychlosti nad 80km/hod a venkovní teplotě pod 0°C to auto nešlo vytopit - co bych prej chtěl ..., jako pětiletá ojetina to bylo naprosto neprodejné ... nikdo to nechtěl ....
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Ada je zase tady
20. 12. 2018 10:43
Není pravdou
že se u nás nedal koupit s dieselem
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Klaticz
20. 12. 2018 19:32
super auto
mám 1.3 mivec z roku 2005 a s ním najeto 170000, za tu domu jsem měnil akorát tu škrtící klapku a nedávno zadní ložiska, jinak jen klasická údržba, coltík je super na přesuny po okreskách a po městě (na dálnici by to chtělo šestku, ale tam jedu 2x za rok), vyndavací sedačky jsou super, a obzlášť když často jezíme ve třech, tak je vyjmuta větší část zadní lavice a je spousta místa na cokoli, případně lze sklopit sedadlo spolujezdce a odvézt uvnitř předměty asi až do 220cm i velké krabice (nikdo nechápal co všechno se po vyložení na hromadu do toho mini auta vešlo :-) nedávno jsem zrovna vezl 10 pytlů jablek do pálenice jak nic :-) a když zrovna není plně naloženo, tak se dá na okreskách užívat radost z jízdy a motor reaguje na plyn naprosto dokonale, průměrnou spotřebu mám 5,5l, ve městě 6, když šetřím tak 4,5, do auta se skvěle nastupuje (babička má tohle auto nejradši, nastupuje jak do kočáru a vejde se jí tam vozík i chodítko) a ta palubní deska vypadá nic moc akorát vedne, v noci je naopak příjemně a elegatně zeleně podsvícena a dokonale přehledná.... ženě budeme zřejmě kupovat ten samý coltík co už máme, akorát červený a časem z toho bude alespoň jedno stále pojízdé auto...... takže pokud netrávíte vetšinu času na dálnici a jste maximálně 3, tak můžu jedně doporučit :yes:
Rozbalit vlákno
0
21. 12. 2018 09:20
klenoty od Mitsubishi
Sám jsem o tomhle autě jako o druhém do rodiny uvažoval. Udělal jsem si výlet vlakem do Prahy se na jedno kouknout a nakonec jsem si ještě rád kupoval lístek zpět. Šel jsem se podívat na variantu s robotickou převodovkou (tu opravdu ne) a po tom, co se mi rozsvítili při zkušební jízdě všechny ukazatele, pak zhasly a tak zůstaly, i soukromý prodejce naznal, že to není v tu chvíli prodejné.. Celkově to auto nebylo pěkné ani jako nové (pamatuju si ho docela jasně, zejména tu hroznou gumu okolo řadící páky..) a po letech se to nezlepšilo.. Přitom dobré kusy Mitsubishi jsou za dobrou cenu.. Carismy, Colty, nově Lancery...
Rozbalit vlákno
0

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku