Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Autosalon Detroit 2019: První novinky už jsou venku

Detroitský autosalon se letos naposledy koná v lednu. Několik novinek už výrobci odhalili dopředu.
Zpět na článek
14. 1. 2019 13:47
Re: Worst car
Mě se LC moc líbí, na silnici je to placaté, široké, plastické boky...fakt nádhera. ;-)
14. 1. 2019 13:47
Re: Worst car
Už do mě fOE drcnul přes SZ. na tom autě byl snad dobře jen motor >:-[]
Avatar - Dinar
14. 1. 2019 13:38
Re: Worst car
Nejsem fanoušek toho hmyzo transformers designu, ale zrovna to kabrio mi přijde jako široko daleko nejpovedenější lexí design, do tlamy (masky) mu vrazíš registrační značku, tím se to pletivo opticky rozbije a umím si to představit.

Zato tohle mě opravdu svou "estetikou" zcela minulo. [odkaz] >:D ;-)
Avatar - fOE
14. 1. 2019 12:57
Re: Worst car
V tom jak zle bylo/nebylo nemohu slouzit, ale se vzhledem jsem nikdy takovy problem nemel, ani v kontextu doby, ani dnes. Naopak, pri pohledu na nektere perly z dnesni toyoti produkce jeste se slzou v oku vzpomenu na casy, kdy to treba ne vzdy uplne vyslo, ale alespon jsem nemel pocit, ze to auto sehraje nekterou z hlavnich roli v pripravovanem blockbusteru od Scotta nebo Camerona.
Avatar - fOE
14. 1. 2019 12:52
Re: Worst car
Konkretne ten pohled z titulky povazuji za naprosto uchvatny. Coupe je zajimave, tohle vylozene hezke.
Avatar - Dinar
14. 1. 2019 12:15
Re: Worst car
To bylo nejen nejhorší, ale taky jedno z nejhnusnějších aut, tohle naopak vypadá velmi dobře, pro mně lépe než kupé. ;-)
Avatar - Emel
14. 1. 2019 12:07
Re: Worst car
Kupé se mi líbí víc, tady přece jen ta amputace střechy nedopadla úplně podle mých představ.
Avatar - fOE
14. 1. 2019 11:21
Worst car
Worst car in the history of the world, all things considered, koukam nejspis dostane nastupce. A az se to bojim vyslovit, ale docela se mi libi. :*)
Avatar - Blue Sun
14. 1. 2019 11:19
No,
nějak nejsem nadšený. Passat jak z minulého století. Continental narouboval příď z Dodge na tělo Rollse a neladí to k sobě. Supra zase tříčtvrteční - záď opravdu není pěkná. SUV jsou taková... nijaká. Takže nakonec situaci zachraňuje aspoň elegantně působící LC Cabrio...