Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Lexus bude reagovat na Cadillac Escalade a Lamborghini Urus

Lexus má sice aktuálně nejširší nabídku SUV a crossoverů ve své historii, ale především na důležitém severoamerickém trhu ztrácí na jednoho ze svých největších konkurentů.
Zpět na článek
31. 1. 2019 07:52
30. 1. 2019 17:16
Výrobce kastrolů na rejži
pro pomatené bukvice z reklamky chce reagovat na výtvory nejvěhlasnějších značek automobilismu?
Jakoby slepá smrdutá vrána upínala svůj bezmocný zrak k nebesům a krákorala, že se postaví mocnému orlu!
Kde byla tahle pseudoznačka, když Ferruccio ve vzteku na Enza začal vymýšlet Miuru nebo nedejbože když Cadillacy se šestnáctiválcema jezdily ve třicátých letech Amerikou?
Rozbalit vlákno
12
Avatar - JirkaV8
30. 1. 2019 17:25
Re: Výrobce kastrolů na rejži
A kde byl Enzo kdyz nas Horymir skakal na Semikovi z Vysehradu? To mas to stejne, kazda doba ma svoje. Zrovna Lexus kastroly nedela. Ze je doba falesnych koncovek vyfuku a zvuk motoru z repraku, to je pak pravda.
30. 1. 2019 17:42
Re: Výrobce kastrolů na rejži
Jak píšeš. Každá doba má svoje.
Tahle doba má záchody pro třetí pohlaví v německých základkách, migranty ve Švédsku, co pobírají větší dávky než má důchod Švédka, co tam celý život pracovala a žila. Děcka, co sáňkujou místo na saních na tabletech a oslavuje se start supersilné rakety, která je slabší, než ty z osmdesátek. ...a tak do toho pěkně pasuje Lexus. :-!
Avatar - Hammunasakra
30. 1. 2019 18:48
Re: Výrobce kastrolů na rejži
Víš že Chris Harris a Jeremy Clarkson se shodli = na nejlepšim autě který kdy řídili :-!

Zjevně to s tebou zapomněli konzultovat >:-[]
30. 1. 2019 19:12
Re: Výrobce kastrolů na rejži
Jojo, Skoda Yeti to tehdy byla.
Avatar - Hammunasakra
30. 1. 2019 19:40
Re: Výrobce kastrolů na rejži
To víš že jo oba zešíleli a za nejlepší co řídili maj Škodu Yeti :yes: >:D

Hele ty :no: a :yes: co s tvym příspěvkem během chvilky přibyly = těma si chtěl říct co? :-)
30. 1. 2019 19:54
Re: Výrobce kastrolů na rejži
Tys nevidel ten dil, jak prohlasili Yeti za nejlepsi auto na svete? Vsechno vydrzi, pojede na okruhu Ferrari, pristane na nem vrtulnik.. no a takhle presne to bylo i s tim nejlepsim autem na rizeni.. proste dobra sranda :yes:
Avatar - Hammunasakra
30. 1. 2019 19:56
Re: Výrobce kastrolů na rejži
Jo to sou, i když dřív mě to bavilo víc = dneska bych dal přednost víc realitě = nic proti srandě

Ale já mluvim o tý realitě = Chris Harris a Jeremy Clarkson se beze srandy shodli že nejlepší co řídili je = no prostě že naserou fosteka :-)
30. 1. 2019 19:59
Re: Výrobce kastrolů na rejži
Jakoze kdyz je pro ne nejlepsi Skodovka, tak je to sranda, a kdyz Lexus, tak je to realita? Cece.. tak teda jo ;-)
Avatar - Hammunasakra
30. 1. 2019 22:02
Re: Výrobce kastrolů na rejži
Cece.. tak asi je fakt nejlepší auto co oba kdy řídili [odkaz] ;-)
Avatar - CICERO
30. 1. 2019 17:31
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
30. 1. 2019 17:38
Re: Výrobce kastrolů na rejži
Mě ještě Lexus příjemně nepřekvapil nikdy...čili kámo, bojím se, že to neklapne :-)
Avatar - Hammunasakra
30. 1. 2019 18:49
Re: Výrobce kastrolů na rejži
Viz já 18:48 = to je taková nápověda kde by mohla bejt chyba :-)
30. 1. 2019 19:21
To je hnus, velebnosti!
Tak když se kouknu na fotografii toho Lexusu LX, tak už se vůbec nedivím, že mu to Eskaláda v Americe tak nandavá! >:D Nehledě na to, že i image a tradice tohoto Cadillacu tento nevkusný japonský výtvor totálně válcuje. :-)
Rozbalit vlákno
6
30. 1. 2019 19:35
Re: To je hnus, velebnosti!
You rule, bro! :yes:
Avatar - wakantanka
30. 1. 2019 20:08
Re: To je hnus, velebnosti!
Mno donedávna mal Cadillac doma image auta pre dôchodcov, od 80 rokov s nijak valnym spracovaním a spoľahlivosťou. Naproti tomu si už prvý LS vybudoval povesť výborne postaveného a spoľahlivého auta. Takže tak. :-)
30. 1. 2019 20:13
Re: To je hnus, velebnosti!
No aby taky ne, kdyz vzali eskovej Mercedes, okopcili ho a vydavali za konkurenci opravdovejch aut.. jasne ze si ho par zoufalcu koupilo, a protoze se s nim stydeli jezdit, ani se moc nerozpadalo.
Bohuzel, kazda dalsi generace uz vic a vic ukazuje, ze Japonci sice umej slusne vrazdit velryby a kostit ryby, ale auta jsou trochu jina dispiclina..
30. 1. 2019 20:59
Re: To je hnus, velebnosti!
>:D
Avatar - wakantanka
30. 1. 2019 21:07
Re: To je hnus, velebnosti!
No jasne a tých zúfalcov bolo tuším ďaleko viac ako tých čo si mohli dovoliť Sko. :-)
4. 2. 2019 12:06
Re: To je hnus, velebnosti!
ty jsi mi ale hlava ! >:D
30. 1. 2019 22:16
Esencia Lexusu? LF-1 Limitless crossover concept
trailer [odkaz] [odkaz]
detailne [odkaz]
nazivo [odkaz]
info [odkaz]
Enjoy! :-)
Rozbalit vlákno
2
31. 1. 2019 01:13
Re: Esencia Lexusu? LF-1 Limitless crossover concept
Chce se mi zvracet... 8-s :no: :no: :no:
Avatar - Hammunasakra
31. 1. 2019 06:31
Re: Esencia Lexusu? LF-1 Limitless crossover concept
No tak nechlastej a nežer jak prase

Konzervativní Leonek [odkaz] to fakt neni to je fakt :-)
31. 1. 2019 07:52
nemam slov
Nevim kde furt zdejsi pisalkove berou info, ze chteji konkurovat Lambu a podobnym vozum...Nikdy sem to na tiskovkach neslysel a vzdy mi to vyvratili samotni lidi z Lexusu a to se nebavym o nejakem servismanovi, ale o nejvyssich mistech :-)
Rozbalit vlákno
0