Auto.cz

Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Zkušenost dovozce
neregistrovaný "kublaj"
| 2. 3. 2006 10:39
[odkaz]

Máte odtud někdo auto ten chlap je prej solista vypada věrohodně
Zkušenost dovozce
neregistrovaný "bmw528"
| 14. 3. 2006 10:35
co jsem koukal na ty focusy ,co nabízí myslím,že ani jeden z nich nemá na tachometru skutečné kilometry,auta dovážená z holanska

-jsou auta rychle odjetá tz.2 roky starý mondeo TDCI má běžně najeto

230000km, nevšímnul jsem si jestli k tomu jsou servisní knížky,ale spíš asi nebudou,serioznější auta z dovozu pochází z rakouska a srn,

z francie ještě nikdo celé auto nedovez,z itálie je to všechno ujetý, belgie se vozí pouze bouračky a už toho moc nezbývá

pro informaci mrkni na nabídku internetu-

[odkaz] do země hledámí dej niederland a hledej focuse od roku 2000 v TD uvidíš kolik stojí a kolik mají najeto,když koukneš na ty samý auta v srn, jsou dražší,ale mají i lepší kilometry (vše závisí na ceně),

prostě za málo peněz ,málo muziky,ani čech ,ani němec neprodívá auto TD,když má najeto 50000km,za poloviční cenu
Zkušenost dovozce
| 14. 3. 2006 17:49
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Bez nadpisu
neregistrovaný "pepe1"
| 14. 3. 2006 19:54
no já jsem ednou mluvil s člověkem kterej si proťuknul auto z holandka slušný zachovalý, na tacháku asi 160 .... jenže dle cebie nebo čeho to bylo to mělo původně přes 350 ..... jinak co mám zkušenost tak i auta z srn maj skoro dycyk stočenej počítač ... ale za to poctivý čeští bazaristi nemůžou ne ne to ty zlý západní který jim ani nedávaj servisky ....
Re:
| 14. 3. 2006 20:53
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Re:
neregistrovaný "PetaC5"
| 15. 3. 2006 10:06
Když se podíváte přímo na holandské weby, vidíte kolik ty auta mají km. 200 tkm není nic a jsou tam auta, která mají 350 tkm a více. Takže nájezd 50 tkm za rok je možná minimum :-) A najednou všechna auta odtud dovezená mají 100-120 tkm a samozřejmě žádnou servisní knížku. O tom už si musí cvrkat i vrabci na střeše, přesto mnoho kupců v čekých bazarech věří, že kupují auto se 100 tkm. Neříkám, že ta auta jsou špatná, mnohdy bývají v opticky a technicky lepším stavu než auta provozovaná od počátku v ČR. Ale přesto je rozdíl, koupit auta se 100 nebo 300 tkm. V Německu je auto místní klientele bez minulosti takřka neprodejné, samozřejmě různí obchodníci - Turci apod při prodeji mimo území Německa dělají to samé jako v Čechách. Solidní prodejce si nic takového nedovolí a u těchto prodejců má na 99% servisní knížku každý vůz.

Dokud nebude tlak kupců ojetin v ČR na to, že budou kupovat jen auta s minulostí a o pochybné bouračky s přetočenými km nikdo zájem mít nebude, bude sitace stejná jako je teď a prodejci si na svém nepoctivém jednání budou mastit kapsu.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku