Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
22. 10. 2006 20:02
Bez nadpisu
Myslim, ze za tuhle sumu by byl velmi slusny kombik peugot 406 hdi, nebo treba mondeo tdci, oboje v lepsim stavu a mladsi nez stejne drahy passat.
neregistrovaný "Felotron"
17. 10. 2006 21:40
Bez nadpisu
Ja bych koupil Lagunu - libi se mi a dCi mi hodne imponuje ;). Kamarad ji ma za odobnou cenu (asi o 10 az 15 tisic vic) a nestezuje si.

Jinak je to uplne jedno, co si koupis, protoze zalezi na konkretnim kusu....ovsem to uz by diskuze zabehla jinam 8)
Avatar - Charger
17. 10. 2006 19:43
Bez nadpisu
No z těch dvou bych jednoznačně bral Volvo V70 >:D
neregistrovaný "martinV"
17. 10. 2006 19:05
Re: Re:
Z těchto dvou asi opravdu Passata. Radši už model bez hliníkové přední nápravy. Tvrdosti podvozku bych se nebál, je dost komfortní. Možná by bylo dobré zahrnout do výběru Ford Mondeo místo Laguny.
Avatar - Sprint
5. 10. 2006 00:04
Bez nadpisu
Z těchto dvou určitě Passat. Spolehlivostí předčí Lagunu několikanásobně a pochybuji, že by Passat byl hůř vybavený - možná tak v počtu airbagů.

Passat proti Laguně vyniká hlavně svou celkovou odolností, kterou potvrzují i statistiky německé TÜV.

Na druhou stranu Passat se jen těžko shání do Vaší vymezené hranice 230000Kč. Zvlášť v kombíku toho bude mít už dost za sebou. Jeho nevýhodou je také to, že se hodně kradou a tak pozor na dovezené, havarované a špatně opravené vozy za lákavou cenu.

Doporučuji navštívit také zdejší fórum o Renaultech.
neregistrovaný "wavewalker"
4. 10. 2006 22:14
Auto do 230.000,-?
Dobrý den,

mam dotaz nebo spíše dilema. Uvažuji o koupi ojetého vozu do 230.000,- a uvažuji vážně mezi VW Passat nebo Reanult Laguna- oboje ve verzi kombi od roku 2001 -> novější. Vím, že Passat je kvalitní po technické stránce a dlouho vydrží (když se koupí správně), ale na druhou stranu Laguna má dost svých francouzských výhod- komfort, pohodlný podvozek (sportovní nepotřebuji) a spoustu vybavy již v základu, které se u Passatu za stejnou cenu nedočkám. Ale zase se bojím poruchovosti. Nemá někdo zkušenosti, který s těchto vozů je lepší a ,,teoreticky" se mi nerozsype po pár kilometrech a užiju si s ním příjemnou jízu? Předem děkuji.