Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
neregistrovaný "sportcar"
12. 2. 2007 20:15
Bez nadpisu
neviem to posudit lebo dost zalezi ako sa k tomu autu spraval predosly majitel osobne ja som auto pri takom pocte kilometrov predaval... neviem kolko najazdi novy majitel rocne ale zatial sa mi nestazoval..

Ale pocitaj s tym ze mozu byt pokial to majitel pred tebou neurobil opotrebovane kotuce, tlmice, brzdice a podobne drobnosti ktore vsak suma sumarum mozu prist na dost velke peniaze...

Inak motor by mal v pohode tych 360 tisci vydrzat bezproblemov..

Neviem ci ches kupovat auto v cechach alebo v nemecku ak v cechach kupuj take ktore je dealera mercedesu a bolo tam aj servisovane a v servise by ti mali aj zistit ake zavady auto malo a co vsetko bolo menene a ako bolo burane...

Inak 180 tisic km je za tie roky realna hodnota auto s takymito kilometrami by nemalo mat skoro vobec vysuchany volant ani sedadla pokial su kozene nemali by byt tiez moc popraskane ale to zavisi aj od toho ako sa majitel staral o kozu...ono ja ked som auto predaval nemalo ziadne vyranejsie muchy ani opotrebenia
neregistrovaný "Koli"
12. 2. 2007 17:49
Bez nadpisu
a co pocet najetych km? vetsina jich ma nalitano kolem 180 000km,a to jak u nas tak i nemecku.Mam ale pocit ze by to nemel byt pro mercedes takovy problem a ze snad najede jeste jednou tolik co myslite?
neregistrovaný "sportcar"
10. 2. 2007 07:52
Bez nadpisu
Osobne som mal mercedes c sport coupe z roku 2003 tam problemy neboli takmer ziadne ale skontroluj si brzdice napravy a zisti ci auto prilis nezerie olej inak by to malo byt bezproblenove auto a daj si hlavne preverit ci funguje kompressor a ci nebolo velmi naburane
neregistrovaný "Koli"
9. 2. 2007 16:15
mercedes benz clk
Ahoj nemate nekdo zkusenosti s mercedes benz clk 200 nebo clk 230 kompresor z roku 98-99? chci si ho koupit ale nemuzu se nikde o nem nic docist,jak je spolehlivej na co si dat bacha pri koupi atd.Diky