Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
8. 3. 2010 18:16
8. 3. 2010 18:26
8. 3. 2010 18:50
9. 3. 2010 13:36
neregistrovaný "ladacargo"
9. 3. 2010 15:21
9. 3. 2010 15:22
9. 3. 2010 22:36
10. 3. 2010 18:15
neregistrovaný "ladacargo"
11. 3. 2010 10:40
neregistrovaný "ladacargo"
10. 3. 2010 19:43
8. 3. 2010 18:16
poradte
uvazuju nad koupi lehce ojeteho coupe v cenove hladine do 500 tisic a vypadli mi tito hlavni kandidati: bmw 3, alfa gt, p407, renault laguna. zajimaly by mne vase nazory na srovnani z hlediska jizdnich vlastnosti, motorizaci a co byste doporucili, pripadne jestli se nemam jeste poohlednout jinde
podminkou je automaticka prevodovka, na palivu ani objemu nezalezi
pripadne jestli nemate odkaz na nejaky srovnanvaci test
Rozbalit vlákno
21
8. 3. 2010 18:26
Re: poradte
Môj favorit je Nissan 350 Z. Určite je s tým viac zábavy, ako s autami, ktoré si uviedol.
8. 3. 2010 18:39
Re: poradte
no to je mozne, ale 4 lidi v nem odvezu hodne nepohodlne...
8. 3. 2010 18:50
Re: poradte
Aha, toto si ale v prvom príspevku nenapísal.

Ale v coupe nikdy 4 ľudí neodvezieš pohodlne.
8. 3. 2010 18:54
Re: poradte
jasne, sorac :-)
no jo, je to kompromis, ale aspon maji vlastni sedadlo
neregistrovaný "ladacargo"
9. 3. 2010 13:36
Re: poradte
z toho co máš v hledáčku bych vzal AR kde s s tvým rozpočtem dá najít velmi solidní mladice při troše štěstí i v záruce , palivo dle osobních preferencí. nafta je u aktuálních AR zajímavá alternativa k návykovým benzinovým motorům. U alfy víc než kde jinde platí, 2x měř jednou řež....tzn. musí se jednat o kousek s jasnou servisní minulostí a ve stavu evidentně bez chybičky.
U benzínu bych šel do staršího V6 nebo 2,0 JTS 165PS a pak můžeš volit Selespeed, nafta moc variant imho nemá - 150PS, pokud bys rozchodil manuální řazení tak se nabízí poměrně zajímavá varianta Q2 což je samosvorný diferenciál. Rozdíly benzín/nafta v jízdním projevu, zážitku a nakonec i ekonomice je tu natolik otřepané téma, že nemá smysl se k tomu asi vracet.
Tvůj seznam je ale natolik rozdílný, že nevím co preferuješ. BMW nelze srovnávat s Alfou - auta jsou rozdílné svým zaměřením i okruhem zákazníků, Peugeot a Renault jsou myslím někde jinde už použitou technikou a zpracováním, jízdní vlastnosti + reakce auta na pilotáž podle toho co jsem měl možnost vyzkoušet taky jiná liga....ta horší ....
9. 3. 2010 17:09
Re: poradte
dekuji za nazor
z automatu slevit nemuzu, coz zrovna tu alfu omezuje jen na benzinovy dvoulitr, ktery podle meho nazoru bohuzel kombinuje same nevyhody...
co se tyce mych preferenci - je to druhe auto do rodiny, takze prakticnost muze trochu ustoupit, ale nemuzu ji uplne pominout (proto i ty 4 sedadla), nicmene nejsem zadny zavodnik (kdo by taky v soucasnem provozu mohl byt) takze nepotrebuju nejake vrcholne premotorovane bestie (kde vidim subjektivne vyssi riziko zvireciho zachazeni od prvniho majitele) - auto pul napul do mesta a na dalnici, v 90% jenom samotny ridic, takze zase nejake ridicske zazitky by poskytovat melo, predpokladany najezd cca 20-30 tis. km rocne
tolik k onomu pomerne nesourodemu seznamu...
jeste me napadlo volvo c70, u mazdy rx8 mam dost obavy z ojeteho wankelu
Avatar - Flash666
9. 3. 2010 15:21
Re: poradte
z tveho vyberu asi BMW 3 330d je asi nejlepsi motor
[odkaz]
Avatar - Flash666
9. 3. 2010 15:22
Re: poradte
nebo neco ze staje Mercedes...
[odkaz]
9. 3. 2010 17:14
Re: poradte
pekne kousky
trochu vaham nad premii, jestli to prilis neprevysuje muj socialni status (sousedi, sefove, klienti) ;-) bawo by se jeste okecalo jakoze sportem, ale meda uz je asi mimo...
Avatar - Flash666
9. 3. 2010 22:36
Re: poradte
no lepsi meda nez aby vam rikali : dalsi debilek co si koupil bawo, navic mercedes je o mnoho spolehlivjesi nez bawo,prestiznejsi,a lidi na vas koukaj jinak kdyz prijedete v medovi nez v bawu ;) a navic to pohodli v medovi se neda popsat a pritom zustane dynamika jizdy vynikajici, byt bawo je vic sportovnejc naladeny...
Avatar - Barrichello
10. 3. 2010 09:19
Re: poradte
[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]
10. 3. 2010 15:19
Re: poradte
teda, vzdycky jsem myslel, ze ameriky maji hnusne interiery, ale minimalne ten mustang je vyjimka :yes: navic za ty prachy...asi se mi rozsiril vyber :-)
neregistrovaný "ladacargo"
10. 3. 2010 18:15
Re: poradte
no a neodpustím si teda zvenku nenápadné vozidlo Ford Focus 2,5T v 5ti dvířku. motor myslím nepotřebuje komentář, podvozek super, 4místný je určitě jenom ten automat tam není.... . popřípadě když se vrátím k alfě, tak brera je se selespeedem s tuším 2,2 JTS 185koníků. pořád se jedná o nenápadnější vozidlo než mustang ( nic proti tomu, super vozík ) nebo třeba tomu chrysleru což taky není k zahození, technika medvědu je taky dobrá volba, jen ten vzhled je poněkud extravagantní na naše poměry, pak je problém s egem u nadřízených >:D
10. 3. 2010 18:48
Re: poradte
brera... nejak jsem tezko hledal pridanou hodnotu proti gt, ktera by vysvetlila ten cenovy rozdil - i designem mi prijde gt lepsi
jj ego je sfina, zbytecne drazdit hada bosou nohou, kor kdyz v jejich mladych letech meli na vyber mezi dacii a rapidem :no:
Avatar - Barrichello
11. 3. 2010 09:28
Re: poradte
A jeje, zas typický čecháčkovství kdy se lidi bojej co tomu řeknou sousedi, šéf, kolegové a já nevím koho babička ještě...

Hele co Fabie II - hurvínek, stříbrná v socka verzi? Za tou se neohlídne nikdo, závidět jí taky moc lidí nebude, v automatu bude stát jak Mustang a kupé z ní flexou taky půjde :-) :-) :-)
neregistrovaný "ladacargo"
11. 3. 2010 10:40
Re: poradte
to není čecháčkovství, jde o rozumný přístup k problematice dráždění hada bosou nohou. nikomu to neprospěje, když je nabouráno ego pána který drží palec na tlačítku co znamená měsíční výši příjmů....ale samozřejmě že internetové fóra jsou tu i od toho, aby se tu předvádělo pseudohrdinství, barichello. taky bych si nekoupil z těchto pohnutek nápadné auto, nestojí to za to.nic víc nic míň.
Avatar - Barrichello
12. 3. 2010 10:40
Re: poradte
Já už mam nápadný auto 6 let a nikdo si mě ani nevšim. No nevím, možná zas 4,8 metru dlouhá amerika s V6 kou tak nápadná není no...
Každopádně u nás maj lidi mnohem dražší auta.

Věc volby - zda si koupit novej "kaškaj" či Focus nebo 3 roky steraj Mustang - cena je stejná ne li nižší...
18. 3. 2010 14:49
Re: poradte
dela ti problem zaznamenat rozdil mezi bmw nebo mercedesem na jedne strane a chryslerem na druhe ?
Avatar - Barrichello
19. 3. 2010 09:12
Re: poradte
Vůbec ne - Chrysler Crossfire je Mercedes v jiném kabátku, který vytvořil a smontoval nemeckej Karmann. Zdá se ti to málo německý?
Motor, převodovka, podovozek + smontováno v německu :o))
Avatar - Flash666
10. 3. 2010 19:43
Re: poradte
nechtel ste aby se tam vesli 4 lidi ? do mustanga to pude tezko >:D
Avatar - Barrichello
11. 3. 2010 09:30
Re: poradte
No jediný kupé, do kterýho se pohodlně vejdou 4 lidi sou ty americký - např. Cadillac Eldorado nebo DeVille Coupe, ovšem museli by mít rok výroby tak někde mezi léty 58-75....

Jinak kupé kam by se vešly 4 lidi pohodlně fakt neznám, v týhle cenový relaci...a s automatem