Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
Avatar - Barrichello
19. 3. 2010 09:12
Re: poradte
Vůbec ne - Chrysler Crossfire je Mercedes v jiném kabátku, který vytvořil a smontoval nemeckej Karmann. Zdá se ti to málo německý?
Motor, převodovka, podovozek + smontováno v německu :o))
18. 3. 2010 14:49
Re: poradte
dela ti problem zaznamenat rozdil mezi bmw nebo mercedesem na jedne strane a chryslerem na druhe ?
Avatar - Barrichello
12. 3. 2010 10:40
Re: poradte
Já už mam nápadný auto 6 let a nikdo si mě ani nevšim. No nevím, možná zas 4,8 metru dlouhá amerika s V6 kou tak nápadná není no...
Každopádně u nás maj lidi mnohem dražší auta.

Věc volby - zda si koupit novej "kaškaj" či Focus nebo 3 roky steraj Mustang - cena je stejná ne li nižší...
neregistrovaný "ladacargo"
11. 3. 2010 10:40
Re: poradte
to není čecháčkovství, jde o rozumný přístup k problematice dráždění hada bosou nohou. nikomu to neprospěje, když je nabouráno ego pána který drží palec na tlačítku co znamená měsíční výši příjmů....ale samozřejmě že internetové fóra jsou tu i od toho, aby se tu předvádělo pseudohrdinství, barichello. taky bych si nekoupil z těchto pohnutek nápadné auto, nestojí to za to.nic víc nic míň.
Avatar - Barrichello
11. 3. 2010 09:30
Re: poradte
No jediný kupé, do kterýho se pohodlně vejdou 4 lidi sou ty americký - např. Cadillac Eldorado nebo DeVille Coupe, ovšem museli by mít rok výroby tak někde mezi léty 58-75....

Jinak kupé kam by se vešly 4 lidi pohodlně fakt neznám, v týhle cenový relaci...a s automatem
Avatar - Barrichello
11. 3. 2010 09:28
Re: poradte
A jeje, zas typický čecháčkovství kdy se lidi bojej co tomu řeknou sousedi, šéf, kolegové a já nevím koho babička ještě...

Hele co Fabie II - hurvínek, stříbrná v socka verzi? Za tou se neohlídne nikdo, závidět jí taky moc lidí nebude, v automatu bude stát jak Mustang a kupé z ní flexou taky půjde :-) :-) :-)
Avatar - Flash666
10. 3. 2010 19:43
Re: poradte
nechtel ste aby se tam vesli 4 lidi ? do mustanga to pude tezko >:D
10. 3. 2010 18:48
Re: poradte
brera... nejak jsem tezko hledal pridanou hodnotu proti gt, ktera by vysvetlila ten cenovy rozdil - i designem mi prijde gt lepsi
jj ego je sfina, zbytecne drazdit hada bosou nohou, kor kdyz v jejich mladych letech meli na vyber mezi dacii a rapidem :no:
neregistrovaný "ladacargo"
10. 3. 2010 18:15
Re: poradte
no a neodpustím si teda zvenku nenápadné vozidlo Ford Focus 2,5T v 5ti dvířku. motor myslím nepotřebuje komentář, podvozek super, 4místný je určitě jenom ten automat tam není.... . popřípadě když se vrátím k alfě, tak brera je se selespeedem s tuším 2,2 JTS 185koníků. pořád se jedná o nenápadnější vozidlo než mustang ( nic proti tomu, super vozík ) nebo třeba tomu chrysleru což taky není k zahození, technika medvědu je taky dobrá volba, jen ten vzhled je poněkud extravagantní na naše poměry, pak je problém s egem u nadřízených >:D
10. 3. 2010 15:19
Re: poradte
teda, vzdycky jsem myslel, ze ameriky maji hnusne interiery, ale minimalne ten mustang je vyjimka :yes: navic za ty prachy...asi se mi rozsiril vyber :-)
Avatar - Barrichello
10. 3. 2010 09:19
Re: poradte
[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]

[odkaz]
Avatar - Flash666
9. 3. 2010 22:36
Re: poradte
no lepsi meda nez aby vam rikali : dalsi debilek co si koupil bawo, navic mercedes je o mnoho spolehlivjesi nez bawo,prestiznejsi,a lidi na vas koukaj jinak kdyz prijedete v medovi nez v bawu ;) a navic to pohodli v medovi se neda popsat a pritom zustane dynamika jizdy vynikajici, byt bawo je vic sportovnejc naladeny...
9. 3. 2010 17:14
Re: poradte
pekne kousky
trochu vaham nad premii, jestli to prilis neprevysuje muj socialni status (sousedi, sefove, klienti) ;-) bawo by se jeste okecalo jakoze sportem, ale meda uz je asi mimo...
9. 3. 2010 17:09
Re: poradte
dekuji za nazor
z automatu slevit nemuzu, coz zrovna tu alfu omezuje jen na benzinovy dvoulitr, ktery podle meho nazoru bohuzel kombinuje same nevyhody...
co se tyce mych preferenci - je to druhe auto do rodiny, takze prakticnost muze trochu ustoupit, ale nemuzu ji uplne pominout (proto i ty 4 sedadla), nicmene nejsem zadny zavodnik (kdo by taky v soucasnem provozu mohl byt) takze nepotrebuju nejake vrcholne premotorovane bestie (kde vidim subjektivne vyssi riziko zvireciho zachazeni od prvniho majitele) - auto pul napul do mesta a na dalnici, v 90% jenom samotny ridic, takze zase nejake ridicske zazitky by poskytovat melo, predpokladany najezd cca 20-30 tis. km rocne
tolik k onomu pomerne nesourodemu seznamu...
jeste me napadlo volvo c70, u mazdy rx8 mam dost obavy z ojeteho wankelu
Avatar - Flash666
9. 3. 2010 15:22
Re: poradte
nebo neco ze staje Mercedes...
[odkaz]
Avatar - Flash666
9. 3. 2010 15:21
Re: poradte
z tveho vyberu asi BMW 3 330d je asi nejlepsi motor
[odkaz]
neregistrovaný "ladacargo"
9. 3. 2010 13:36
Re: poradte
z toho co máš v hledáčku bych vzal AR kde s s tvým rozpočtem dá najít velmi solidní mladice při troše štěstí i v záruce , palivo dle osobních preferencí. nafta je u aktuálních AR zajímavá alternativa k návykovým benzinovým motorům. U alfy víc než kde jinde platí, 2x měř jednou řež....tzn. musí se jednat o kousek s jasnou servisní minulostí a ve stavu evidentně bez chybičky.
U benzínu bych šel do staršího V6 nebo 2,0 JTS 165PS a pak můžeš volit Selespeed, nafta moc variant imho nemá - 150PS, pokud bys rozchodil manuální řazení tak se nabízí poměrně zajímavá varianta Q2 což je samosvorný diferenciál. Rozdíly benzín/nafta v jízdním projevu, zážitku a nakonec i ekonomice je tu natolik otřepané téma, že nemá smysl se k tomu asi vracet.
Tvůj seznam je ale natolik rozdílný, že nevím co preferuješ. BMW nelze srovnávat s Alfou - auta jsou rozdílné svým zaměřením i okruhem zákazníků, Peugeot a Renault jsou myslím někde jinde už použitou technikou a zpracováním, jízdní vlastnosti + reakce auta na pilotáž podle toho co jsem měl možnost vyzkoušet taky jiná liga....ta horší ....
8. 3. 2010 18:54
Re: poradte
jasne, sorac :-)
no jo, je to kompromis, ale aspon maji vlastni sedadlo
8. 3. 2010 18:50
Re: poradte
Aha, toto si ale v prvom príspevku nenapísal.

Ale v coupe nikdy 4 ľudí neodvezieš pohodlne.
8. 3. 2010 18:39
Re: poradte
no to je mozne, ale 4 lidi v nem odvezu hodne nepohodlne...
8. 3. 2010 18:26
Re: poradte
Môj favorit je Nissan 350 Z. Určite je s tým viac zábavy, ako s autami, ktoré si uviedol.
8. 3. 2010 18:16
poradte
uvazuju nad koupi lehce ojeteho coupe v cenove hladine do 500 tisic a vypadli mi tito hlavni kandidati: bmw 3, alfa gt, p407, renault laguna. zajimaly by mne vase nazory na srovnani z hlediska jizdnich vlastnosti, motorizaci a co byste doporucili, pripadne jestli se nemam jeste poohlednout jinde
podminkou je automaticka prevodovka, na palivu ani objemu nezalezi
pripadne jestli nemate odkaz na nejaky srovnanvaci test