Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
3. 2. 2007 15:53
neregistrovaný "lubohooper"
4. 2. 2007 07:48
neregistrovaný "muflon"
4. 2. 2007 12:26
neregistrovaný "AutoExpert"
4. 2. 2007 20:04
neregistrovaný "lubohooper"
5. 2. 2007 07:26
5. 2. 2007 10:07
neregistrovaný "lubohooper"
5. 2. 2007 10:28
neregistrovaný "muflon"
5. 2. 2007 15:04
neregistrovaný "lubohooper"
6. 2. 2007 17:23
neregistrovaný "muflon"
6. 2. 2007 21:05
neregistrovaný "lubohooper"
7. 2. 2007 09:28
neregistrovaný "muflon"
7. 2. 2007 11:27
neregistrovaný "lubohooper"
16. 2. 2007 15:51
neregistrovaný "matty7"
neregistrovaný "lubohooper"
3. 2. 2007 15:53
Octavia RS 1.8T 20v
Přemýšlím o koupi I.generace RSa a přečetl jsem si o ní už spousty recenzí, tak by mě teď hlavně zajímaly Vaše zkušenosti s tímto autem.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "muflon"
4. 2. 2007 07:48
Bez nadpisu
Zdarec! Tohle auto mam uz 5 let! Najeto 190tisic! bez zavad az na vymenu gumicek stabilizatoru predni napravy. cena cca 300kc! prumerna rocni zuctovaci spotreba 7,01l kdyby jsi vedel od koho to kupujes.. Kdyz s tim nekdo jezdil jako blbec tak tak s tim muzes mit problemy: Hlavne bacha na turbo jestli to nekdo hnal studeny a po drave jizde hned vypinal tak je to v *... Hodne jtechto agregatu ma rado olej takze taky mrkni na to... Ja mam stesti, kolik m i tam naleji tak tolik pak zase vytahnou... Pak jsem slysel o problemech skrticy klapky zejmena jejiho serva... Hele ono je dobry poradne to prohlednout je to uz prece starsi auto ikdyz porad dobry... Jo a taky bacha na to ze pocet km u skodovek upravi i dite... Jinak je to dobre vybavene auto s dobrym vykonem a dobrym kufrem... V kabine mohlo byt trochu vic mista ale co uz... Tak hodne stesti pri vyberu snad budes mit vydarenej kus jako ja... ps: chce to cervenou barvu.. :)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "AutoExpert"
4. 2. 2007 12:26
Bez nadpisu
Mě se OI RS moc líbí,pokud je v dobrém stavu,tak bych ji bral... ;-)

Dokonce se dosti lidem líbí více než OII RS,taky má podvozek naladěný více do sportovna než nová oktávia a taky se dá sehnat za rozumnou cenu :)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "lubohooper"
4. 2. 2007 20:04
Bez nadpisu
Mě se taky líbí víc než dvojka a navíc se všude dozvídám chválu na spotřebu vzhledem k výkonům a taky co se týče povinnýho ručení, tak je na tom dobře! Teď mám celicu r.v.93 a to je čistej sporťák, ale brzy bude rodina a tak je potřeba něco většího. Přemýšlím, že octávu přivezu z Německa a po prvním majiteli se serviskou - je to přece jenom menší riziko stočených kilometrů a brutálního zacházení! A moc se mi líbí ten bílo-černej interiér... :-) A máte nějaký zkušenosti s chiptuningem u tohoto auta? Zvlášť když už to má najeto kolem sta tisíc?
Rozbalit vlákno
0
5. 2. 2007 07:26
Bez nadpisu
Jo,povinné ručení je skvělé,dvojka už spadá o kategorii výš 8-s

Interiér je nádherný,ikdyž tady dvojka vede :-)

Ale na chiptuning bych se vykašlal,auto je dost výkonné už samo o sobě,ale pokud na tom trváš,tak dobrá je prý firma Cimbu,která upravuje škodovky :roll:
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "lubohooper"
5. 2. 2007 10:07
Bez nadpisu
S tím chiptuningem ještě nevím - rozmýšlel jsem se mezi Cimbu a BitPower, ale nakonec to může skončit tak, že se na to vyprdnu! A hlavně ještě nemám auto >:D Rád bych se vešel do 250, ale vypadá to, že to bude lehčí problémek... :)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "muflon"
5. 2. 2007 10:28
Bez nadpisu
Na ten chiptuning se fakt radej vyprdni... K cene ti muzu rict, ze kdyz jsem si nechal ohodnotit ve skodovce svoji protoze jsem ji chtel dat jako protiucet za novou RS tak mi za ni nabizeli 195, takze ted vis asi za kolik se toho clovek muze zbavit ve vykupu. melo by ti to dat lepsi manevrovani pri vyjednavani ceny..
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "lubohooper"
5. 2. 2007 15:04
Bez nadpisu
A koupil sis nakonec tu dvojku nebo ne? Docela by mě zajímalo srovnání...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "muflon"
6. 2. 2007 17:23
Bez nadpisu
Ne, zatim jsem ji nekoupil takze nevim... Asi pockam nez padnou predvadecky tak na 500 a pak do toho pujdu... chci ale plnou vybavu! A co ty uz jsi si neco vybral..?
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "lubohooper"
6. 2. 2007 21:05
Bez nadpisu
Chci taky plnou výbavu-nejlépe i s navigací, ale zatím ještě hledám a pátrám a čekám, až se dostanou na tu mou vysněnou hranici 250 se vším všudy (chci ji z Němec)...Taky čekám, než se mi prodá celica, takže peníze teď hned taky nemám, ale kdo si počká....Každopádně už se nemůžu dočkat, až ji koupíme!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "muflon"
7. 2. 2007 09:28
Bez nadpisu
Myslim ze z nemecka by jsi uz nejaky hezky kousek za tu cenu mel koupit... Jo a tu navigaci bych mozna jako prioritu nebral, protoze v OI je docela blbe usazena... je prilis nizko a docela blbe se podle ni ridi.. kdyz neberu to ze je zastarala.. zkus se nekde projet jestli ti to nebude vadit.. mozna by stacilo symphony radio at to hezky vypada jako celek a TOm TOm na sklo az nekam pojedes... protoze ty orig. taky tahnou oci zlodejuuuuu...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "lubohooper"
7. 2. 2007 11:27
Bez nadpisu
Dobrá rada! A s těma zlodějema je to fakt, to mi vůbec nedošlo! I tak jsou prej RSa docela dost kradený a jeden můj zákazník mi říkal o známým, který jel do Prahy RSem a zpátky vlakem, tak si koupil jiný a situace se opakovala , tak si koupil třetí, ale chtěl ho bez všech těch zanků a popisek a s obyčejným nárazníkem vpředu i vzadu a bez křidýlka na kufru aby měl větší šanci přehlédnutí... je to smutný s těma zlodějema :(
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "matty7"
16. 2. 2007 15:51
Bez nadpisu
RSka vyborna volba,ja jsem mel nejnissi spotrebu 5,5l a bez problemu se da jet za 6l,a je si treba priznat to,ze RSka strasne svadi proslapnout plynovej pedal a to v kazdym rezimu otacek a pak spotreba jde na horu,ale potom je to zazitek.
Rozbalit vlákno
0