Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
neregistrovaný "mracek"
3. 6. 2001 23:55
Re: Passat
presne 9,88s vzdoroval Passat!
neregistrovaný "mracek"
3. 6. 2001 23:54
Re: Passat
tak jsem si dal tu praci a nesel to: [odkaz]
Avatar - pallas
3. 6. 2001 23:48
Re: Passat
med100, a nenatocili ten dokument nahodou priamo volswagenaci? to by tak na nich pasovalo...
Avatar - pallas
3. 6. 2001 23:43
Re: Passat
dostat sa dovnutra a odist s Passatom nie je vobec problem (bez poskodenia zamkov).
3. 6. 2001 23:40
Re: Passat
med> to ze sa skodovky, vw a audi kradne najviac je proste neodksriepitelny fakt, takze tu nehadz nejake blbosti co boli v tv.
neregistrovaný "mracek"
3. 6. 2001 23:32
Re: Passat
Nekde tu byl odkaz na stranky, zitra to najdu a napisu. Passat za necelych 10s!!!
neregistrovaný "med100"
3. 6. 2001 23:18
Re: Passat
Neviem z čoho vychádzaš, ale ja som videl dokumentárny film, kde sa zlodeji skoro najviac trápili s Passatom. Medzi nami, neexistuje auto, ktoré sa nedá ukradnúť.
neregistrovaný "mracek"
3. 6. 2001 21:27
Re: Passat
Passat se daleko vic krade a ukradnout ho je jednodussi!
neregistrovaný "med100"
3. 6. 2001 19:07
Re: Passat
Ak môžem poradiť, tak kúp Passat! Moje skúsenosti: Otec má Passat 1.8T, 3 roky a 140000 km. Môžem ti povedať, že okrem oleja, filtrov a brzdového obloženia sa na tom aute nemuselo nič meniť. (žiadna porucha, žiadne výmeny súčiastok, ani tlmiče!!!)

Čo sa týka Laguny, tú by som vypustil. Ešte je krátko na trhu a môže mať kopec detských chorôb. Okrem toho, známy má servis a hovoril mi, že Renault je horšia značka ako Škoda. Kvalita je vraj mizerná a medzi jeho klientelu patrí vela 2, 3 ročných Renaultov.

Toledo je dobrý nápad, ale o triedu nižšie od Passata. Vyzerá super, ale miesta je v ňom menej ako v Passate. Doma sme mali jeho predchodcu. Bolo fajn, ale po 2 rokoch bol môj sluch atakovaný všetkými možnými pazvukmi zo škrípajúcich dvier. V novom Tolede je to vraj už inak. Ak ti nevadí trochu menšie auto, tak vezmi Toledo a ušetríš pár korún.
Avatar - pallas
1. 6. 2001 02:17
Re: Passat
Muffi, predajne uspechy Passata na Slovensku ma na svedomi interny prikaz o nakupe vozidiel pre potreby statnej spravy, nie kvalita alebo vlastnosti auta ako takeho. Vies mi vymenovat kolki primatori miest nad 10.000 ludi maju ine sluzobne auto ako VW koncern, t.j. Oktavka, Passat, Audi A4-A6? BTW, tomu sa hovori lobbing (resp. korupcia, keby sme isli do dosledkov).
31. 5. 2001 16:24
Re: co vy na to?
hufe> ja na tu c5 cakam uz mesiac a este mesiac budem musiet :(
neregistrovaný "Hufnágl1"
31. 5. 2001 15:40
Re: co vy na to?
pallas> Kup už tu C5, ať máme nějaké zaručené informace :o)
neregistrovaný "Hufnágl1"
31. 5. 2001 15:38
Re: co vy na to?
No, fakt je, že bych nevěděl. VW je určitě spolehlivější, Rencek zase pohodlnější a zdá se i bezpečnější. Passat vypadá víc majestátně, Laguna zase novátorsky. Nevím. Asi by rozhodl pocit po předváděcí jízdě. POZOR! Nutno jet v motorické variantě, jakou zamýšlíš koupit. Mě třeba pro Fabii TDI přesvědčila až předváděčka s člověkem, který ji kousek od nás má. Já za ním zašel, on mě ji ochotně půjčil a já byl velmi spokojen. Vážně, je super si auto vyzkoušet na živo. Teoretizování nad tabulkovými hodnotami je na prd.


BTW, je fajn vyzkoušet auto u majitele a ne u prodejce. Nebude Vám totiž * med kolem huby a lhát, že je to to nejlepší co mají a co existuje.


Pro zajímavost, tech chlapík má i nové Toledo TDI 110PS a radši jezdí s tou Fabií (ta je synova).
Avatar - pallas
31. 5. 2001 14:55
Radenie prispevkov
... je nejake zdivocele, hadze to kam pride... asi im zblbli hodiny na serveri?
Avatar - pallas
31. 5. 2001 14:54
Re: Passat
Passat a spolahlivy? Ked sami Nemci mali v AMS (nemeckom) celu prilohu o kazivosti Passata?
neregistrovaný "muffi"
31. 5. 2001 14:52
Passat
Ak ti mozem poradit ber Passat- urcite najlepsie auto svojej triedy ved pre to hovoria aj jeho predajné úspechy - proste je to jednicka a to uz ani nehovorim o TDI to je trieda sama o sebe(na tú sa japonci tak skoro nedostanú).servus Muffi
Avatar - pallas
31. 5. 2001 14:49
Passat
Huf ja by som nevahal s tou C5, len mi chyba stedry tatinek :-(( Ale uz som s nou spravil jednu dlhsiu cestu, a perfektna... skoda ze nie je moja.
Avatar - pallas
31. 5. 2001 14:41
co vy na to?
Huf: nemam takeho stedreho tatinka :-( Ale uz som na nej isiel jednu dlhsiu cestu, asi 500 km, a supeeer (skoda ze nie je moja).
neregistrovaný "luf"
31. 5. 2001 10:14
co vy na to?
muffi, neprehanaj. Podla toho, za aku kratku dobu japonci a zvysok europy dohnali TDI sa mi zda, ze za dva roky to bude presne opacne a TDI bude uz len v pozadi. BTW v niektorych testoch neorganizovanych nemcami uz teraz vyhravaju ine motory, ako TDI. Ale inak si myslim, ze v sucasnosti este TDI nema rovnocennu konkurenciu.
Z toho vyberu by som urcite vypustil Toledo. Taka ista je Oktavka, navyse praktickejsia a lacnejsia. A urcite by som sa pozrel aj po japoncoch.
Avatar - pallas
31. 5. 2001 10:01
Re: co vy na to?
Passat je hlavne konstrukcne o generaciu starsie auto nez C5 / Laguna. Toledo je o triedu nizsie od tychto troch, vzadu je malo miesta, dokonca menej nez v Oktavke, a ten pristup do kufra, na tom si asi specialne dali zalezat, tak male veko, neviem ako ich to mohlo napadnut. A pytaju za to nekrestanske peniaze (aj sa to odraza na predajoch, Toledo/Leon je na Slovensku leziak). Mondeo: so servisnym zazemim ake maju v SK, dakujem. Ved ti maju snad kazdy rok noveho importera.
30. 5. 2001 21:46
Re: co vy na to?
o tom toyotackom neviem nic, ale ten ditd od mazdy nieje nic moc
neregistrovaný "wawrik"
30. 5. 2001 21:22
Re: co vy na to?
2Matus: aco ti vadi - namatkou - na novom toyotackom dizli? A nepis mi tu tabulkove hodnoty, prosim ta...
30. 5. 2001 20:32
Re: co vy na to?
saab> do japonskeho dizla by som nesiel - este sa maju co ucit. ale benzinove motory maju skvele.
30. 5. 2001 12:16
Re: co vy na to?
Toledo je o třídu níž, Laguna II. a C5 jsou nový auta u kterých se můžou vyskytnou problémy (jako u všech v prvních měsících výroby) a Passat má dobrý motor, ale hodně se krade a jeho zabezpečení je mizerné ! Do Passatu se dostaneš za necelých 10 sekund. Koukni na [odkaz]


A jak zdůraznil matuS, proč ne japonci ? Mazda 626 DiTD, Toyota Avensis 2.0 D4D - spolehlivost a 3 roky záruka.
30. 5. 2001 12:06
Re: co vy na to?
passat, laguna2 aj c5 su imho na rovnakej kvalitatovnej urovni, kazde auto ma svoje klady a zapory.... mna by zaujimalo, preco by nerozmyslate o nejakom japoncovi?
neregistrovaný "luf"
30. 5. 2001 10:57
Re: co vy na to?
Pzri na www.whatcar.com, tam najdes porovnavaci test LagunaII, Passat, C5 a Mondeo v dieseli. Mozno ti to pomoze.
neregistrovaný "Snehulak"
30. 5. 2001 10:52
Re: co vy na to?
toledo neni srovnatelnu ani s passatem ani s lagunou. Toledo je v podstate spanelska Octavie.
neregistrovaný "poly11"
30. 5. 2001 00:00
co vy na to?
Onedlho planujeme kupit rodinne auto. do uvahy prichadzaju tieto tri auta a to najma s dieslovym motorom. kedze sa nejak extra do aut neviznam, potreboval by som pomoct od "autickarov" t.j. od vas.

Cena aut je priblizne na rovnakej urovni, mozno by sa este dalo uvazovat o citroen C5-ke....

moj nazor je ze :

passat = dobre agregaty + prestiz

laguna = dobra vybava(elektronika) + ????

toledo = dobra cena + ???

ma niekto skusenosti s tymito autami? mohol by niekto pomoct?