Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
28. 1. 2005 19:05
neregistrovaný "kecup"
31. 1. 2005 07:58
neregistrovaný "zadek5241"
31. 1. 2005 17:04
neregistrovaný "Dusan1"
31. 1. 2005 09:38
neregistrovaný "kecup"
1. 2. 2005 16:18
neregistrovaný "kecup"
neregistrovaný "kecup"
28. 1. 2005 19:05
"Buchanie" pri radeni, mozete poradit ?
Ahojte,

mam docela nove auto neceleho 3/4 roku a posledne som si vsimol, ze pri radeni to vyda zvuk, ako keby to mierne buchlo .Keby som tomu nevenoval pozornost, tak si toho zvuku clovek ani nevsimne a nerobi to vzdy. Pokusil som sa to otestovat ale zatial som nedosiel k nicomu ako sa toho zbavit. Ked pri radeni pustam spojku pomali, je to fajn, ked ju pustim rychlejsie, tak to niekedy "buchne" a niekedy nie. Pri rocnej urcite na to upozornim, ale namate s tym niekdo skusenosti ? Mam Fiesta 1.3 -2004. Diky za tipy.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "zadek5241"
31. 1. 2005 07:58
Re: "Buchanie" pri radeni, mozete poradit ?
Viděl bych to na spatny nejaky silentblok.
neregistrovaný "Dusan1"
31. 1. 2005 17:04
Re: "Buchanie" pri radeni, mozete poradit ?
Mam Focus TDdi, mne to robi tiez, s tym rozdielom ze mam 6 rocne auto. Tiez som zvedavy cim to bude, vsimol som si ze niektore neduhy pretrvavaju uz od ery Sierry, napriklad problemy s radenim dvojky atd. Zatial kym to jazdi sa do toho nemontujem; keby som mal nad kazdou takouto blbostou meditovat, mam skazenu radost z jazdy: v nedelu mi asi vplyvom vlhkosti zacala riadne blbnut palubovka - vypadavali otackomer s rychlomerom, svietili kontrolky dobijania, motora, rucnej brzdy a ABS. Potom ako sa auto vysusilo znutra, sa to neopakovalo. Co sa tyka tvojho problemu, podla mna chybna prevodovka by sa prejavila inak ako buchnutim. Ak sa to bude zhorsovat, chod do servisu, inak neradim ak tam len nemas znameho (ale to by si sem nepisal).
neregistrovaný "kecup"
31. 1. 2005 09:38
"Buchanie" pri radeni, mozete poradit ?
Diky za tip, aj ked u tak noveho auta by som nepredpokladal, ze odidu

silentbloky. Myslel som, ci by obecne nemohol byt problem v prevodovke.

( Chybny kus, a to by uz nebol lacny spas. Ale zaruka je 2 roky, takze som zatial v klude... )
Rozbalit vlákno
1
Avatar - luckyluck001
7. 2. 2005 13:39
Re: "Buchanie" pri radeni, mozete poradit ?
Ze muze byt vadny silentblok si nemyslis jako pravdepodobne, ale ze muze byt vadna konkertne tahle prevodovka si myslis ze je pravdepodobnejsi? :roll:
neregistrovaný "kecup"
1. 2. 2005 16:18
Předmět: Re: "Buchanie" pri radeni, mozete poradit
Diky, no asi to necham az do prehliadky a uvidim co mi povedia. Len dufam, ze nie nejaku hovadinu typu "to sa este nazabehlo, ved to mate kratko a musi sa to ulozit..." a po dvoch rokoch az vyprsi zaruka to bude potreba vymenit. Nemam zatial skusenosti z pristupom ludi u Fordu k zakaznikom, takze uvidime.
Rozbalit vlákno
0