Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ženeva živě: Volvo XC60 – první dojmy

Nové Volvo XC60 nás velmi překvapilo inteligentním způsobem využití prostoru.
Zpět na článek
5. 3. 2008 14:31
neregistrovaný "gutbayer"
5. 3. 2008 15:38
neregistrovaný "cOrvvin"
5. 3. 2008 18:10
neregistrovaný "hehehe"
5. 3. 2008 19:25
5. 3. 2008 21:22
neregistrovaný "gutbayer"
5. 3. 2008 21:24
neregistrovaný "gutbayer"
5. 3. 2008 23:33
neregistrovaný "memorex25"
6. 3. 2008 03:01
anonym
6. 3. 2008 09:04
neregistrovaný "anonyms"
6. 3. 2008 10:21
8. 3. 2008 17:14
neregistrovaný "kamča"
9. 3. 2008 22:53
anonym
18. 3. 2008 14:57
neregistrovaný "Simplyclever"
5. 3. 2008 14:24
Super nemá chybu
:yes: :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "gutbayer"
5. 3. 2008 14:31
bez chyby
Z fotek to tak nevypadalo, ale na živo je XC60 naprosto dokonalá. Je mnohem větší než jsem čekal a standardní vybavení systémem City Safety z ní dělá volbu č. 1 pro méně pozorné řidiče či řidičky. :-)
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "cOrvvin"
5. 3. 2008 15:38
Re: bez chyby
...autor oficiálních fotografií byl zřejmě placen konkurencí :-) Taky nevím, kdo vybral pro první prezentaci to provedení středové konzole ve verzi "originál umakart" 8-s

Jinak nemám, co bych vytknul. Pro mě vážný kandidát, ale počkám si ještě na Audi Q5 a především na osobní setkání a svezení.
neregistrovaný "hehehe"
5. 3. 2008 18:10
bomba
kdyz jsem si pustil fotky tak prvni co me napadlo... jen a pouze bombasticky, magnifiq, proste super... tohle auto je naprosto dokonale, volva mela vzdycky neco do sebe, ale tohle posunuje jejich design jeste vice dopredu, skoda pro me skaredeho V70 (tedy zadnich lamp)... Rekl bych ze tohle bude moje pristi auto >:D >:D >:D
Rozbalit vlákno
0
5. 3. 2008 19:25
E-XC-ELENT č. 60
I když mám esteticky z těch fotek (naživo možná pozměním názor) na skorokýčové hraně tu až teplou oblost zadních světel, myslím, že jako celek to prostě bude fungovat... SPK (střední prémiová crosska) je dnes asi nejaktuálnější segment té lépe majetkově situované sociální vrstvy, která registruje segmentární vývojové trendy, současně je natolik praktická, že k větším produktům nehledá cestu.

Bezpečnost, styl, neokázalost, jakási obtížně popsatelná přátelskost, jistá "přívětivá živočišnost" a... klid, tak působí nové VOLVO. Ve vnitřku je mírně nesourodá přístrojovka, v pozitivním smyslu ovšem, neboť tam všechno (samo o sobě v té nejvyšší estetické náročnosti), do sebe podivuhodně zapadá. A exkluzivita na závěr, totiž překližka na středovém panelu, no to je láska na první pohled. V tomhle Volvo celému světu předvedlo, co je to skandinávský design, severské materiály, BRAVO.

OVŠEM! Co ten alkotester? To mě jako Volvo považuje za potenciálního blba, nebo co? Principiálně je tohle řešení pro mne nepřijatelné. A to nikoliv proto, že bych snad kdy jel zkárovaný (to je vyloučené absoultně), nýbrž pro potupnou zkoušku, kterou budu muset podstupovat ve vlastním majetku, a to denně třeba i pětkrát. Tak tohle odmítám. Koneckonců, jestli Volvu nevadí, že mohu nastartovat po ohryzek napumpovanej koksem a jednoho panáka by mi nepovolilo, pak se někde stala chyba. Takže, jestli chce VOLVO prodávat XC60ku, ať si laskavě alkotest strčí za klobouk. Neboť volvisté jsou specifičtí milovníci aut a jak známo, IQ vlastníků volv vysoko přesahuje IQ vlastníků... :-) (doplň si sám...) takže tato forma prohibice sem rozhodně (rozhodně!) nepatří.

A konečně, v kontextu k této crossce nelze nezauvažovat o nástupci XC90... tedy nejspíše také dojde k zakulacení (tolik příznivci Volva milovaných) hran. Zde bych se ovšem přimlouval, aby XC90 byla více chlapská.

BRAVOLVO :yes:
Rozbalit vlákno
4
5. 3. 2008 21:10
Re: E-XC-ELENT č. 60
Čo má to Volvíčko vzadu na streche, akú "plutvu"? Nekritizoval nedávno niekto niečo také na novom Superbe...?
neregistrovaný "gutbayer"
5. 3. 2008 21:22
Re: E-XC-ELENT č. 60
Jenže Superblb tu svoji ploutvičku doplňuje normální anténou, což je totálně trapné... nenechte se mýlit fotkami z autosalonu, ve všech autech ta anténa byla pohozená tu na palubce, tu na zemi >:D
neregistrovaný "gutbayer"
5. 3. 2008 21:24
Re: E-XC-ELENT č. 60
Alcotest bude pokud vím jen na přání... když například otěcko dá XC60 svému synátorovi a potřebuje zajistit, aby s tím ogar nelítal z diskotéky nadranej...
6. 3. 2008 09:59
Re: E-XC-ELENT č. 60
suhlasím a hlavne čo sa týka XC90 dúfam,že zanechajú tú chlapskosť sučasna XC90úžasne auto a XC60 jednoznačne jeden z najlepších v triede.
Avatar - Subaru4ever
5. 3. 2008 20:39
Kdo vymyslel to tvarování oken u koncového sloupku ??? - zab
Opět i toto nové SUV je celé zmršené zvedající se hranou zadního okna. Není dnes snad jediné nové SUV, které by mělo celou linii oken rovnou a v zadu normální sloupek (ilustrace = předminulý Passat kombi nebo současné Subaru Legacy). To někdo někdy vymyslel a od té doby to je na každém novém SUV, a přitom to ty auta jenom hyzdí a ubírá na výhledu. A nový Forester to samé co XC60, tam to ale naštěstí není až tak brutální... Vyhlašuji boj proti designerským počinům s "podseklým" zadním sloupkem!!!! Ale jinak je to Volvíko fešák, teda spíš fešanda, protože je dost změkčele zakulacený.... zase nějaká blbá móda 8-s
Rozbalit vlákno
1
anonym
5. 3. 2008 20:54
Re: Kdo vymyslel to tvarování oken u koncového sloupku ??? -
jumping, jumping si drzý.
neregistrovaný "memorex25"
5. 3. 2008 23:33
???
Tie original Volvo fotky robil kto??? Uz len skakajuceho delfina na pozadie a mesiac v splne a mam vitaznu fotku roka 1986... neskutocny gyc a ta zlata metaliza do toho 8-s No povedal som si, ze nova XC60 je hnusna... potom som si povedal po pozreti fotiek z autosalonu, ze nie je az taka skareda a verim tomu, ze nazivo sa do nej zalubim, ale tie foto...
PS: Aj tak je pre mna favorit XC70 kvoli zadnym svetlam... moja najoblubenejsia cast :-)
Mimochodom bravo VOLVO, toto auto sa nebude dat nevsimnut...
Rozbalit vlákno
0
anonym
6. 3. 2008 03:01
Moda vladne
Volvo opetovne dela krok ku predu, jak to uz dokazalo u XC90 tady neni co dodat. Ja jsem osobne si poridil 2008 Acuru MDX pred pat tydny, ale jako druhe auto, nakupni vozitko Volvo XC60, stoji za zamysleni. Volvo jen tak dal!! :yes:
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "anonyms"
6. 3. 2008 09:04
volvo
je krásne, len aku bude mat asi cenu?? ;-)
Rozbalit vlákno
0
6. 3. 2008 10:21
Hmmm
Středový panel - zajímavé blujdo, ale spíše to blujdo. Detaily panelu - OK, ale celkově blijanec. Při pohledu z boku je zadní část vozu nepěkná - šistokrevný korejec. Pohled zezadu - jo, dobrý. Vnitřní prostor - ok.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "kamča"
8. 3. 2008 17:14
K zahození neni -
;-) no je to kukučínek , ale XC70 je XC70 :-)
-Ale vylešováků neni nikdy dost - známkuju na jedničku
Rozbalit vlákno
0
anonym
9. 3. 2008 22:53
Neni špatné
Zpočátku jsem byl k tomuhle auto hodně skeptický, ale je pravda, že se mi nyní docela líbí - v provedení T6 je i velice slušný motor.
Zdá se, že Volvo představilo velice schopnou konkurenci ve svém segmentu - a i když Volvo normálně vůbec nemusím, o tomhle voze bych uvažoval.

Nicméně - a v tomhle má GTI naprostou pravdu - pouze a jedině bez tzv. alkohol testeru. Tuhle "buzer krabicku" bych ve voze v žádném případě nesnesl - nikoliv proto že bych jezdil opilý (jestli za volant, tak ani s jedním pivem k obědu), ale protože by mne alkohol test neuvěřitelně iritoval.
No zkuste si to představit v praxi .. popojíždění ve městě po jednáních, zařizování atd ... 10x - 15x za den - možná vícekrát - se nechat otravovat nějakým foukáním ? No to by nešlo v žádném případě.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Simplyclever"
18. 3. 2008 14:57
Nevím co si o tom mám myslet
Tenhle model sleduju už od konceptu, který mě velice nadchl. Později po představení seriového modelu přišlo docela veliký zklamání se spoustou rozdílů oproti konceptu. A to prohlašovali, že se koncept nebude lišit. Rozhodující pro mě rozhodně bude osobní zkušenost na vlastní oči po tom se rozhodnu co si pořídím na jaře nebo už na podzim.
Rozbalit vlákno
0