Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Jasně... a ted tu pohádku o Ciceronovi :D
CICERO
| 19. 3. 2019 21:53
Dr Emmett Brown, ukradl v 80 letech plutonium v Lybii... Tak asi to chce mít eurosvaz o dost jednodušší >:D >:D >:D

Ano, ano, ano, mě zrovinka začali po izbe capkat izotopový broučci a je jich tu fakt hodně!? Takže asi bude i hodně materiálu na stavbu blbostí pro VAG >:D

Stihnu to do štrasburku???
Kdo mě zachrání?
Čluny z Afriky???
Na co mám právo???
Můžu vůbec existovat???
Má to cenu? >:D

(v květnu si sváma vytřou .... ..... ******* ..... a pak? nás spasí lebirální šulinci )

A ted vážně: Ale kolem a kolem demokraci to za zlé nemám, ta technologie má co dočinění s niklem a podobnými chuťovkami navíc, jak to krásně září, co Vám budu povídat, mrkněte se do Dukovan nebo Jáchymova ať víte do čeho jdete :D.... Eště lepší jak lithium apod...

No zlaté nafty a rakovina plic... >:D

(Tam to byl jeden orgán a teď? Chystá se konec v ohni zářícím a spousta hřibů na obzoru a ne jen v praze na řídích postech. No a nakonec za to může rusko,
((odhlasovali: usa,eurosvaz vyrobila:čína a evropský motor ekonomiky zhynul... ) ((moc záření, málo cashflow na rohlíky...))

Ooooo Ted nevyvolávám, poplašnou zprávu, ani nematu veřejnost, mám jen latentní psychozu a neustály, stále se zvětšující strach o své zdejší kamarády diskutéry, ať se jim nedej bože něco nestane!

>:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[]

Hezký zbytek večera a pozor ať tady nezazáříte, jako já! >:D Je to návykové! >:D
Nuklearni baterie
westeros
| 19. 3. 2019 22:41
Nuklearni baterie pro pouziti v aute jsou nesmysl. Hledal jsem to na jinych webech a tam se pise o solid-state bateriich, coz je neco jineho. Solid state baterie uz existuji, ale jsou zatim extremne drahe. Autor clanku nejspis spatne prelozil nebo pochopil.
Nuklearni baterie
CICERO
| 19. 3. 2019 23:01
říká kdo? Koukni: Nikl 63 tomu říkají... tak asi to není výkřik technologie z klávesnice... To co jsi našel ty je uplně jina technologie a dělá, respektive pracuje na ní mimo jiné třeba samsung... Já našel tohle a o tom asi autor píše... ;-) : [odkaz]

>:D A takhle přátelé kolem a kolem vzniká panika,hoax a strach,když se řekne a 1/5 b ,tákže hezký zbytek dnů :-)
Nuklearni baterie
megacruiser
| 20. 3. 2019 02:40
Jinak řečeno, Rusové jsou v jaderných technologiích na špici a proto bude u nás rozšiřovat Temelín a Dukovany zkrachovalý americký Westinghouse. Sice to bude od amíků dražší ale zase dostaneme zastaralejší technologie a to se vyplatí...
Nuklearni baterie
CICERO
| 20. 3. 2019 03:00
Bodač z Dukovan? >:D
Kdoví co bude... Záleží, jak se Estebakoj vyspi atd...
Snad přežijem Květen ve zdraví :-) Bez hřibů... A jestli bude Trumpetka moc aktivní, tak bude konec roku ve znamení Kima ;-)

(To je tak, když je článek o fiktivním bugatti a fiktivním pohonu, o čem chcete diskutovat???, sorry ako, e to kampááááň !!! a může za to Maláčhova a sždc )

>:-[] >:-[] >:-[]
Nuklearni baterie
SCHROJF
| 20. 3. 2019 08:36
...už to neber chlapče... :-!
Nuklearni baterie
CICERO
| 20. 3. 2019 11:17
Zase já? Co beru? Achjo... :-( Jsem čistej, jak Nizozemský tulipán před půlstoletím ;-)
Jinak mrkni tady: Dneska jedou propagandu jiní, je to sranda...

[odkaz]
Nuklearni baterie
Ozzman
| 20. 3. 2019 08:49
Nukleární baterie jsou realita ! Ve Falloutu 2 na ně taky jezdilo auto ! >:-[] >:D
Nuklearni baterie
CICERO
| 20. 3. 2019 10:43
Ok, dobře ty!.... :-) Fallout 2 jsem nikdy nehrál, jediná hra co jsem kdy dohrál byla Metro Last light ...teď jedu Život 2.0 a uvidíte, jak dlouho vydržím... >:-[]
Nuklearni baterie
Ozzman
| 20. 3. 2019 15:08
No, spíš diskuzní život 2.0 >:-[]
Re: Nuklearni baterie
petous
| 21. 3. 2019 10:47
Přesně tak, v originálním zdroji jsou jen baterie s pevným elektrolytem. Ty polovodiče a nukleární zdroje si někdo přibásnil asi s pomocí google translátoru: https://www.carmagazine.co.uk/spy-shots/bugatti/royale/
Poněkud zmatlané
kalousek
| 20. 3. 2019 09:02
Autor článku se na začátku zmiňuje o akumulátoru, ale v dalším textu už popisuje palivový článek. Přijde mi to poněkud chaotické
Poněkud zmatlané
Hammunasakra
| 20. 3. 2019 10:27
Neni to chaotické = je to materiál za kterej má autora šéfredaktor editor nebo prostě někdo kopnout do zadku = a nechat ho přepracovat :-!
Poněkud zmatlané
CICERO
| 20. 3. 2019 10:44
Já už se toho ujal, kopu a kopu, možná budu i plivat virtuální oheň! >:D >:-[]

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku