Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Jééé Mercedes!
| 27. 3. 2019 15:50
Khárl DayZ ,kolik her si zahraju na palubním infotainmentu??? A kolik hodin to vydrží na baterku, když připojím ´´stárku C6´´ ? :D :D Sem se nedočet... :( :( Bů, jsem pohoršen, jedu do štramzburku dehonestovat plodníkem krásným, zarostlence tmavě fousaté a zahalenkyně taměší většinové společnosti v úpadku :D
Auto pěkné
| 28. 3. 2019 07:47
...ale ta barevná hudba v interiéru... asi stárnu:)
Re: Auto pěkné
| 28. 3. 2019 08:33
To jsi chtěl říct, že v Číně mládnou? :D Vždyť nemají plodné ženy, né paušálně ale prostě miliony žen chybí... :) no,když už klonují psy a to není tak daleko, ke klonování žen a ideologické osídlení zbytku světa za zvuku internacionály... ...třeba barevné v mercedesu, který zachvilku taky bude jejich :)
| 28. 3. 2019 09:45
Prezentační fotky jsou hrůza, ale odstínů včetně zrušení podsvícení je tam dost. A to včetně vzhledu klasických budíků M-B na hlavním displeji. ;-)
Re: Re: Auto pěkné
| 28. 3. 2019 14:40
Celý tenhle web je hrůza, ale Ti lidi, to je křišťál pane Webpajstr!... To není žádná chátra, samí odborníci na slovo ´´fčipu´´ vzatí :D :* Víte proč je tam tolik těch barev? Juncker si bude muset od 2022 povinně dýchnout a aby to dal, tak si navodí stav ´´opilosti´´ těma barvičkama LED světýlek po celé palubní desce, to bude disco, jak za dob Nicolae Ceaușesca :D :D :D
Re: Re: Re: Auto pěkné
| 29. 3. 2019 04:00
Zmiz živočichu...vím, že je v tom marastu co zbyl z diskuzních vláken zmatek, ale reaguji na Miga.
| 28. 3. 2019 09:45
...jo a nemládneš >:D
Re: Re: Auto pěkné
| 28. 3. 2019 14:42
Fakt ne? :O Tak to se divím... Asi mám hodně kvalitní zrcadlo... No... :D :*
Hmmmmm
| 5. 5. 2019 16:01
Tento článek mě unikl. Až dnes jsem na něj narazil via GS potom, co se AMG A35 sedan objevil na konfigurátoru. V základu je kapku dražší než HB @ 1, 216.050. Sedanu to sluší.... :yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku