Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Co tahle "prémie" nabízí??
Allo
| 27. 3. 2019 14:09
Kde je přidaná hodnota vozu?? Kde je ten prémiový feel?? Pouze vzhled a kůže? Ani ty materiály nejsou prémiové a co výbava?? pestrá paleta motorů? 3benziny 2 diesely, pouze 4valce ale jo proč ne, nějaký prémiový vykon? automat?? Hydromenic jak se na premii patří?? Kdeze tady je dvojspojka, a motor z oktavky, interiér? Odvětrávané sedačky? Máme? Nemáme? Co si je ovladat elektricky ve vsech smerech? Máme?? Nemáme v prémii? Počkat Audi už není prémie jen dražší cvajfau... Hrůza...
Kde jste žil posledních 30 let?
CICERO
| 27. 3. 2019 15:01
Tady se jede byznys pro EV a multikulty :D Tohle je výsledek !!! :D :D :(
Ostatní třeba odrbat !!! A nechat si to pořádně zaplatit !!! Ta se na ně nezlobte prosím Vás... oni chcou jen vaše loove to není zlé ne? Jste z Prahy? :D :D To znáte né? :D :D

Prosím Vás:

Nekupute tyhle, hezké šmejdy a uvidíte, že vyděláte! Život (zvrácený režim EU ), Vás naučí, se starat o staré a funkční věci... (Pokud jste je v záchvatu bestiálniho, kapitalisticko, levicového běsnění už dávno nevyhodili :D )
Re: Kde jste žil posledních 30 let?
Rasto
| 27. 3. 2019 17:47
Presne šup šup po posledné škody 120 Trabanty a Favority pred vstupom VW. Vyhoďte kalkulačky a zachráňte posledné kusy logaritmických pravítok. Vyhoďte tie šmejdové LED TV a bežte ku babke na povalu po staré dobré CRT!!! Len to nás zachráni. Na dovolenku pekne na Balaton žiadna zvrátená exotika.
Re: Kde jste žil posledních 30 let?
webpaja
| 27. 3. 2019 19:51
Tyhle bolševické výstřiky tu musíme trpět, protože si redakce podobné exoty snad pěstuje. Ke Q3 něco máš, nebo si jen cintáš do trika, soudruhu?
Re: Re: Kde jste žil posledních 30 let?
CICERO
| 28. 3. 2019 00:36
Nemusíte to trpět, ale chápu že já za všechno můžu, je to jednodušší...
Ano mám něco i o Q3, hodně škodí, měli ji udělat EV třeba by Vám to uzdravilo myšlenky... A modrá metla ještě není Svazem zakázaná? Nebo až v další pětiletce?
Re: Re: Re: Kde jste žil posledních 30 let?
webpaja
| 28. 3. 2019 04:30
Nejvíc škodíš ty soudruhu. Jsi hnida diskuzí.
Re: Re: Re: Re: Kde jste žil posledních 30 let?
CICERO
| 28. 3. 2019 07:19
Stále se ohromen vlastní dokonalostí bavíš se zrcadlem? >:-[]
Re: Re: Re: Re: Re: Kde jste žil posledních 30 let?
CICERO
| 28. 3. 2019 08:04
Když už jsi u těch soudruzích, něco tady pro Vás mám... začnem pěkně z ostra hned od rána bílého!
100ka doktorů, právníků si vzala loď... čekám ze si o ty chudáčky řeknou v německu nebo francii „Toto nejsou migranti v tísni, jsou to piráti, Itálii uvidí pouze dalekohledem,“ Taková senzace, udělat to bílej dostane paletu a zničenej život víc než má... :D Ale chápu, že tohle je směr dnešní společnosti v úpadku.......
Já nic nepotřebuju, všeho mám dost... Včetně přízemního ozonu v létě a lithia pod p*delí... Tak sa majte, frčím do boja ty webpajstře :D Ale jen korektně s klacíkem, abych hrdě rovně stál než přijde konec!
Jo a něco k autům? Ani ne :D Třeba to zlepšíš a budeš mě mít rád, nebo ne ale stím problém nemám: Jsem v ráji diskuzí :-)
A kdyby jsi se náhodou někdy probudil do alternativní reality, tak stejně ikdyby ti lidé nebyli, stejně by se tahle diskuze stočila k ježdění na vyjetej olej, takže o co Ti jde? :D Já tohle psát nechtěl ty jsi měl donutil! V 1. řadě je to Tvuj boj! Pod zadkem máš roj a říkáš, že ne... .D Kdo je tady pokrytec?
Mám tě rád, jsi křišťálová esence pravdy a lásky a člověk je tebou velice okouzlen, Tobě na to stačila jedna věta tázací, já ji trochu filozoficky rovedl, aby ji zdejší lidé v míru společnosti pochopili a zjistili co jsi vlastně chtěl říct... :-)
:D :D :D
Pá pá Webpájan Pissáci :*
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde jste žil posledních 30 let?
webpaja
| 28. 3. 2019 09:28
Hlavně když hrdě stojíš s klacíkem...nečekal jsi, že bych ten pytel odpadků četl? ;-)
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde jste žil posledních 30 let?
CICERO
| 28. 3. 2019 13:25
Ano soudruhu, čekal jsem, že napíšeš: ´´nečekal jsi, že bych ten pytel odpadků četl? ;-)
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kde jste žil posledních 30 l
webpaja
| 28. 3. 2019 13:49
No samozřejmě, nepochybuji, že máš záblesky seberexe ;-)
Kompaktnému SUV s hodí diesel
Rasto
| 27. 3. 2019 16:25
Máš to ako druhé auto do rodiny? Jazdíš 90% po Prahe? Diesel ani nezohreješ? DPF zapcháš do 100 000, lebo neregeneruje? Nevadí, v odbornom magazíne auto.cz ti veselo doporučia diesel, lebo ten sa univerzálne hodí pre kompaktné SUV :yes: . Načo by sme sa pri doporučovaní motorizácie zaoberali nejakým smiešnym jazdným profilom...
Re: Kompaktnému SUV s hodí diesel
Ham.
| 27. 3. 2019 17:18
Pražští taxikáři jezdí skoro 100% po Praze, zdaleka nejčastější motorizací je 2.0 TDI a kroutí na nich běžně 300-400 tkm a benzín by si nevzali ani za prase.
Re: Re: Kompaktnému SUV s hodí diesel
Rasto
| 27. 3. 2019 17:40
Bez ohľadu na to, že hybrid alebo CNG by sa im oplatilo viac, máš pocit, že by taxikári mali problém s tým, že prejde 10km, tam auto vypne, počká kým vychladne urobí ďalších 10km a tak dookola?
Re: Re: Re: Kompaktnému SUV s hodí diesel
Ham.
| 27. 3. 2019 17:51
Často neujedou ani těch 10km a stojí a čekají.
Re: Re: Re: Re: Kompaktnému SUV s hodí diesel
Rasto
| 27. 3. 2019 18:10
Áno čakajú, ale keď mu prebieha regenerácia filtra, tak to asi nezdochne. V zime to asi nezdochne, lebo potrebuje kúriť, v lete to asi nezdochne lebo potrebuje klímu, ročne najazdí minimálne 50 000 drvivú väčšinu so zahriatym motorom. Auto beží viac menej stále. Tam je ten rozdiel. Druhé auto v rodine proste nie je taxík, ak stále nevidíš ten rozdiel v spôsobe použitia, tak ja ti už nepomôžem.
Re: Re: Re: Re: Re: Kompaktnému SUV s hodí diesel
Ham.
| 27. 3. 2019 19:13
Máš dost naivní představy o vytížení pražských taxikářů, je jich jako psů a větší část času prostojí, takže o zahřátém motoru nemůže být žádná řeč.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kompaktnému SUV s hodí diesel
Rasto
| 28. 3. 2019 10:06
Jojo veď bežne vidíš v bazari auto po taxikárovi pod 200 000km.
martin_dr
| 28. 3. 2019 20:36
tak nejak ti to nevychadza, na jednej strane nie su vytazeni a na druhej ujedou 300-400tisic km? Ved si to prepocitaj tych 300tisic na nejakych 7 rokov kolko je to denne..
Re: Kompaktnému SUV s hodí diesel
Jenik3
| 27. 3. 2019 18:26
Tak importer nabidl diesel, tak se prezentuje diesel jako ideal. Preci nechces, aby zakaznik premyslel vlastni hlavou.
webpaja
| 27. 3. 2019 19:53
Předpokládám, že ty nejsi žádným zákazníkem a tak zcela jistě přemýšlíš... ;-)
Ada je zase tady
| 28. 3. 2019 01:24
Jenže ten diesel PROSTĚ JE TA NEJLEPŠÍ MOTORIZACE!
okoloidúci
| 28. 3. 2019 08:20
Akurát tak do lokomotívy, lode, traktora alebo nákladiaku.
CICERO
| 28. 3. 2019 08:22
Byla je a bude! A žádnej TUSK ani ELECTRO DAD, co má za zády THAAD stím nic neudělá... :D
Rasto
| 28. 3. 2019 13:19
Ale klídek veď š120 diesel nemala, bež zobrať tú, kým ešte je...
Premia?
_Teddy_
| 27. 3. 2019 19:08
Najprv som bol prekvapeny, ze Audi tu dostalo len tri a pol hviezdy, ale po precitani clanku sa zda, ze je to zasluzene. Veci ktore by sa este dali tolerovat bezneho mainstreamu treba tu nalezite "ohodnotit". Prevodovka a motor je to hlavne, co robi auto autom, a dake vahanie alebo hlucnost sa u premie neda tolerovat. Najma ked ta cena ~1.4 miliona je na taketo auto skutocne "premiova"...
Re: Premia?
Jaros71
| 27. 3. 2019 23:33
Cena je fakt až nesmyslná , na malé SUV. :'-(
Design se myslím docela povedl , interier už méně..nemusím ten display místo tubusů.
Pokud cena spadne , jako novinka je to dost nástřel , tak by mohlo mít úspěch.
Osobně bych zamířil jinam..např. BMW X1 je za méně a nabízí více.
Audi vs. další prémie
dr.Remorey
| 27. 3. 2019 19:52
Ať dělám co dělám, přestože jsem audi nikdy neměl rád, v poslední době na mě z prémie pusobí tak nějak nejprémiověji. Design čistý, interiér na top úrovni, nabídka motoru sice taky popletená, ale vrcholné motorizace si celkem drží.
Smysluplnost malých SUV neuznávám, Navíc konkrétne tato Q3 v dané katerogii za me není nejlepší volba, plus ta cena je ústřel, ale svoje zákazníky si to určitě najde.
Re: Audi vs. další prémie
CICERO
| 28. 3. 2019 08:28
Já to měl v životě jednodušíí, já nikdy neměl rád němce... To víte dějepis...
třetinové snížení emisí u nových aut
Ada je zase tady
| 28. 3. 2019 01:28
DIESELY SE VRACÍ NA SCÉNU! :yes: https://www.novinky.cz/diskuse?id=559567&articleId=/zahranicni/501002-europoslanci-schvalili-tretinove-snizeni-emisi-u-novych-aut.html&sectionId=2&page=1#c20684367
Re: třetinové snížení emisí u nových aut
CICERO
| 28. 3. 2019 08:26
Ony zní ani nikdy úplně nezmizí, protože nemůžou :D A to je na téhle situaci, tak kásně vtipné a u srdce hřející...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku