Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: V kanclu u nejvyššího šéfa Seatu: Luca De Meo je borec

Občas vám při rozhovoru spadne brada. Mně se to stalo s Lucou De Meo.
Zpět na článek
31. 3. 2019 20:46
1. 4. 2019 09:42
12. 1. 2020 17:50
Avatar - Hammunasakra
31. 3. 2019 10:08
Taky mi spadla brada
Jak moc se zhoršil software pro diskuze

A co všechno nefunguje

A dneska jak moc rozdílný je hodnocení podvozku a řízení nový 3ky = na ACZ a u konkurence
Rozbalit vlákno
0
Avatar - holden2
31. 3. 2019 20:46
ani se nedivim
ze ti spadla brada. to ty si presnej opak. tvoje slova nedavaji smysl a mlatis prazdnou slamu.
Rozbalit vlákno
0
1. 4. 2019 09:42
Luca De Meo
... no, jakožto fandu italských aut mě hodně mrzelo když kdysi dávno odešel k VW.... ale co by dnes u FCA dělal? pravidelně oznamoval co se odloží nebo zruší..... ;-\

Jinak že umí prezentovat myšlenky, působit věrohodně a fundovaně se asi dá čekat, za to jsou tihle lidi placení..... Takhle sugestivně vám bude prezentovat věci i manažer firmy, která o dva dny později zkrachuje..... ;-)

ale bez ironie, to co je z toho rozhovoru interpretováno dává smysl a já SEATu na cestě k moderní mobilitě fandím.... ať už jsou to vozy na CNG, smysluplné elektromobily atd., proč ne, to je cesta vpřed..... Je vždycky frustrující vidět jak "na západě" lidi přistupují k výzvám a k budoucnosti a jak my tady v ČR umíme jen brečet, že je všechno nové na ho*no.... však to známe - "emisní normy jsou proti fyzice, za všechno můžou lodě, nejlepší auto byla Oktávka TDi s rotačním čerpadlem, emise neřeším, stejně nic neovlivním"..... naštěstí takto neuvažují všichni, s takovým přístupem bychom asi ještě jezdili na koních.....
Rozbalit vlákno
0
12. 1. 2020 17:50
.........
co blazni vidia na cupre.... 8-s
preznaceny seat :no:
Rozbalit vlákno
0