Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Scala: Místo nápisu „Škoda“ si můžete objednat třeba svoje jméno

S novým modelem Scala přichází Škoda se zvláštní nabídkou. Jméno výrobce Škoda na víku zavazadelníku bude možné nahradit jiným vámi zvoleným. Má to však svá omezení.
Zpět na článek
1. 4. 2019 13:56
1. 4. 2019 14:54
1. 4. 2019 18:04
1. 4. 2019 13:15
napad to asi neni spatny
kdyby nebylo prvniho dubna >:-[]
Rozbalit vlákno
7
Avatar - kaa
1. 4. 2019 13:22
Re: napad to asi neni spatny
Přesně. >:-[]
1. 4. 2019 13:30
Re: napad to asi neni spatny
Přesně, velká Škoda. Už jsem se těšil na nápis kok.ot.
Nicméně nápad sám o sobě není špatný, byl by to další stupeň individualizace, místo nějakých trapných barviček.
Avatar - Ozzman
1. 4. 2019 13:50
Re: napad to asi neni spatny
A co ti v tom brání? Apríl vem čert, v Tescu prodávají písmenka na auta, tak si to stačí přelepit :D
1. 4. 2019 14:37
Re: napad to asi neni spatny
Hmm, to si koupím raději chlupatý potah na volant. To je základ každého tuningu.
Avatar - Ozzman
1. 4. 2019 14:43
Re: napad to asi neni spatny
Ten je super, ale ještě bych doporučil chlupaté potahy i na řadící páku a na ruční brzdu ! Je to pak takové celistvé a elegantní .
Avatar - Ozzman
1. 4. 2019 15:48
Re: napad to asi neni spatny
Jo ! Přesně to by Scale slušelo :D
Avatar - Ozzman
1. 4. 2019 13:56
Diskuze
Poslední článek k změnám webu a diskuzi zapadl v přívalu kritiky a navíc nepochopitelná editace nového návrhu v tomto článku, namísto nového, kde by bylo aktuální info.

Bude se tedy něco měnit ? Dlouhé diskuze jsou pořád více a více nepřehledné, chybí vkládání odkazů a SZ. Děkuji za info.

K aprílovému článku snad můj dotaz nebude vadit...
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Uživatel_5340709
1. 4. 2019 16:53
Re: Diskuze
Zatím to vypadá, že veškerá diskuze skončila. Tento formát diskuzí v rámci nových webovek stojí za h.........!!! :no:
Nepředpokládám, že by u adminů a ve vedené redakce byli takoví omezenci a nevěděli, co nový formát způsobí. Napadá mě tedy jen jedno, že diskuze tu asi není žádoucí. Přitom žádné jiné weby o autech neměly tak silnou a často problematiky znalou diskutérskou základnu.
1. 4. 2019 18:12
Re: Diskuze
Nechápu co je za problém. Mrkněte se někdy třeba na profláklé Novinky. To je podle mne ukázka toho naprosto, aled absolutně nejhoršího, co jde na webu najít. Tady mi to rozhodně nepřijde špičkové, ale min. průměrné ano. Každopádně, nikdo snad není nucen tento web zdarma navštěvovat... ;-)
Avatar - Uživatel_5340709
1. 4. 2019 21:39
Re: Diskuze
Nějak nerozumím jazyku tvého kmene??? Že by nepochopený smysl předešlých příspěvků?
1. 4. 2019 14:54
April
Kdybyste hned na zacatku nenapsali, ze je ta individualizace mozna jen diky 3D tisku, dalo by se tomu i verit. Jsou to jednotliva pismenka, na co 3D tisk? :D Priste to chce trochu vic snahy.
Rozbalit vlákno
0
1. 4. 2019 18:04
Dobrý !
Chvíli jsem tomu i věřil. Dost dobrý ! :yes:
Rozbalit vlákno
0
7. 4. 2019 02:08
Je otázka, proč takovou věc Škoda vlastně nenabízí?
Není problém nechat vyrobit všechna písmena a čísla ve 3D "Škoda fontu" do zásoby. Následně by se to tam lepilo pomocí nějakého přípravku podle počtu použitých písmen. Bylo by to levné, jednoduché a dal by se za to vzít od zákazníka tučný příplatek. :yes:
Rozbalit vlákno
0