Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Škoda Scala: Místo nápisu „Škoda“ si můžete objednat třeba svoje jméno

Tomáš Dusil Tomáš Dusil 1. 4. 2019 • 10:47
46
15
Zobrazit náhledy (46)
skoda scala novemodely video nizsistredni redakcnivideo Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala Škoda Scala

S novým modelem Scala přichází Škoda se zvláštní nabídkou. Jméno výrobce Škoda na víku zavazadelníku bude možné nahradit jiným vámi zvoleným. Má to však svá omezení.

Při pohledu na záď nového modelu Škoda Scala si nelze nevšimnout dvou nápisů. Tím první je vlevo dole označení modelu - tedy Scala, tím druhým je nápis Škoda, umístěný uprostřed výklopných pátých dveří.

Vůbec poprvé budou mít budoucí majitelé mladoboleslavské novinky možnost nahradit nápis „Škoda“ jiným, který si sami zvolí. Umožňuje to nová technologie rapidního 3D tisku. Jediným omezením je tady počet písmen nového slova, kterých musí být minimálně tři, maximálně však devět.

Nový nápis na zádi vozidla bude z hlediska fontu odpovídat písmu, které používá značka Škoda na svých modelech. Povrch písmen bude chromovaný ve vysokém lesku. Použitá písmena musejí být velká včetně diakritiky, zároveň ale nesmějí obsahovat pomlčky či mezery.

Celá věc má ale ještě jedno omezení. Pojí se výhradně s prodlouženým zadním oknem a zároveň je součástí balíčku Emotion a Image. Písmena jsou ke sklu připevněna za pomoci speciálního lepidla, přičemž dle výrobce nejlépe vyniknou na tmavém skle. Součástí této služby je ale také nabídka zádě vozidla bez nápisu. Vlastní nápis na záď vozidla Scala splňující výše uvedené parametry lze už nyní objednat v konfigurátoru modelu. Jenom si nejsme jistí, jestli nabídky přežije dnešní den. Ať už to bude jakkoliv, aktuálně se novou scalou v Chorvatsku prohánějí kolegové Standa Kolman a Ondra Lilling a na jejich dojmy se samozřejmě můžete těšit!

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly
7. 4. 2019 02:08
Je otázka, proč takovou věc Škoda vlastně nenabízí?
Není problém nechat vyrobit všechna písmena a čísla ve 3D "Škoda fontu" do zásoby. Následně by se to tam lepilo pomocí nějakého přípravku podle počtu použitých písmen. Bylo by to levné, jednoduché a dal by se za to vzít od zákazníka tučný příplatek. :yes:
Avatar - J@...
1. 4. 2019 21:39
Re: Diskuze
Nějak nerozumím jazyku tvého kmene??? Že by nepochopený smysl předešlých příspěvků?
1. 4. 2019 18:12
Re: Diskuze
Nechápu co je za problém. Mrkněte se někdy třeba na profláklé Novinky. To je podle mne ukázka toho naprosto, aled absolutně nejhoršího, co jde na webu najít. Tady mi to rozhodně nepřijde špičkové, ale min. průměrné ano. Každopádně, nikdo snad není nucen tento web zdarma navštěvovat... ;-)
1. 4. 2019 18:04
Dobrý !
Chvíli jsem tomu i věřil. Dost dobrý ! :yes:
Avatar - J@...
1. 4. 2019 16:53
Re: Diskuze
Zatím to vypadá, že veškerá diskuze skončila. Tento formát diskuzí v rámci nových webovek stojí za h.........!!! :no: Nepředpokládám, že by u adminů a ve vedené redakce byli takoví omezenci a nevěděli, co nový formát způsobí. Napadá mě tedy jen jedno, že diskuze tu asi není žádoucí. Přitom žádné jiné weby o autech neměly tak silnou a často problematiky znalou diskutérskou základnu.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku