Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Euro NCAP 2019: Citroën C5 Aircross – Čtyři nebo pět hvězd v závislosti na výbavě

Citroën C5 Aircross je jedním z automobilů, jimž organizace Euro NCAP v souvislosti s výbavou uděluje dvě různá hodnocení.
Zpět na článek
Avatar - xxc
10. 4. 2019 15:46
Re: C5 aircross
Práve naopak, dizajn už trošku prepískli na rozdiel od menších modelov. A skúste si sadnúť dozadu, alebo aj dopredu, či to bude také dokonalé.
Avatar - 3_diamanty
10. 4. 2019 15:14
C5 aircross
pred par dnami som mal moznost prvykrat vidiet docela detailne aircrossa zblizka a musim priznat ze paci sa mi aj v reale nielen na fotkach ako som to spominal ....a tu mi na rozdiel od C3 ci cactusu ten celkovy dizajn moc pasuje k zameraniu auta .... taka ta akasi svalnata macata zaoblenost v kontraste so zaujimavymi stylistickymi lajnami na kasni ladi v praxi velmi pekne a auto je fakt masivne a napadne a proste take ake ma SUV byt... dlhy masivny predok.. dokonaly bocny profil..... asi najkrajsie je za mna v cervenej doslova az sexi aj ked zatial som ho videl len v doch farbach ( cervenej a bielej ) .... interier je tiez vyborne ponaty co do zasadenia displeja aj celkovej archtektury a prehladnosti ( za mna najlkrajsia citroenovska palubka aka dodnes vznikla ) ... rovnako benzinove 4 valcove thp tiez nemam vyhrady... autu staci a zaroven nezerie nad ramec uchopitelnosti benzinu ako takeho.... len jedna vec ma tu fakt mrzi a som z toho smutny ... a to je nemoznost zakupenia 4kolky lenbo inak by to bolo dokonale dielo.... ale chapem ok ;-\ .. rovnako cenovka mi pride zatial hodne odvazna ale je mozne ze ta sa casom "utrasie" ... pekne auto... drzim mu palce... velkostne vlastne tiez dokonale posadene... uplna topka :yes: