Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Avatar - H/K_svwet
teramont X
H/K_svwet
| 15. 4. 2019 13:02
toho "strihnuteho" teramonta by som v eu kludne rad videl... ako taku kusok sportovejsiu SUV kupe alternativu k touaregu ;-) .. tak ktovie?PS: to len mne zmizol clanok o bentayge? pisem tam pisem.. a zbytocne.. zrazu clanok fuc edit: tak uz je bentayga tam... clanok sa mi na stranke znovu objavil .. a vlastne hura... konecne uz ide editovat prispevok .. az teraz som si to vsimol
Avatar - Hammunasakra
Re: teramont X
Hammunasakra
| 15. 4. 2019 13:41
Editace :yes: :-)
Co na těch dodávkách všichni vidí
PavelZ
| 15. 4. 2019 14:06
SUV má spíše nevýhody než výhody a nejen Číňané z toho nemou spát, jak po těchto vozech touží. Snad proto, že se cítí takoví amerikánští. Ale vemte si, když pominete tu pravou automobilovou eleganci, zvýšený podvozek je litr navíc, někdo nemůže být i na rovině bez 4x4 - to je litr až dva navíc, hmotnost další litr ve spotřebě a načtěte si to. Navíc musí mít vozy SUV dle EU čidla proti převrácení, takže se kolíbou jak kachny za pochodu, nestabilní, neaerodynamické (další spotřeba navíc). Kde jsou nějaké ty výhody a nemluvě o potěšení z jízdy - se SUV je ta pravá dodávková nuda. :-)
Avatar - CICERO
Ať jdou do hajan stěma pixlema !!!
CICERO
| 15. 4. 2019 15:13
Výnosný Wurst… V plechu a dechtu, který Fiat včil voprčíl… Udělal fůzi s Tuskem a má klid... VW má skoro všechny ale i tak je v podivné situaci... :-)

SEDAN je designová pornografie... né parodie na kombi pul metru nad zemí... Ikdyž některé kousky jsou zdařilejší... (leč jsou cenově jinde a proto na silnicích vídáme kombi 50 cm nad zemí a všechny ´´matky v produktivním věku ztoho vytíkají´´ … je to impozantní ( zvláště to obrovské množství plastů po obvodu těchto monstrozních zrůdiček na kolech...) A co na To říká pokroková eco nihilistka ze švédska, co je ještě pannou? No přece: Dám si bagetku a jedu vláčkééém :* ;-) Mňááu :-)
Re: Co na těch dodávkách všichni vidí
Orm
| 15. 4. 2019 18:46
SUV je cool a trendy, kdejaká pipina si v tom vozí zadek = to je fakt (... a zabere dvě parkovací místa v nákupním centru).

Ale s tím nic nenaděláš, i Vlček z AZNP říká "ES JÚ VÍ" je to pravé ořechové.

A když do toho vrazíš baterky - no to je teprve COOL a TRENDY.

Fyzice, ekonomice a ekologii navzdory.
Avatar - CICERO
Re: Re: Co na těch dodávkách všichni vidí
CICERO
| 15. 4. 2019 19:23
Já mám py*o trendy v Jeseníkách v kadiboudě ze dřeva, každé léto... Se taky počítá ??? :D :D :D Jinak tvůj příspěvek mě nesmírně pobavil, až sem přestal baštit špičkový šalatik abech se nezdusil, tak asi jo... :-) :D :D Dik za lidi jako ty :yes: :yes: :yes: Jsi duševně zdravý, mám Tě rád ;-) Btw: Vlček z AZNP je kdo? Jako: Až nebode piko nebo, co je to za stranu? :DDDDDDDD :DDDD Viš jak... složitá doba vyžaduje jednoduchá řešení... :D
Made in China
Mundy
| 15. 4. 2019 19:49
Už sa len neposerte so svojou Čínou !!!
Avatar - CICERO
Re: Made in China
CICERO
| 15. 4. 2019 19:59
To zas jako bacha! Přijde Kamura a Ti ztoho nakakani udělá malý japonsko! :D :-! 8-s 8-s >:-[] >:-[] :yes: Ale odvahu za to, že si stojíš za svým názorem, cením! ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku