Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

A ted si vemte, že tyhle blitky, tady budou jezdit místo 1.0
CICERO
| 15. 4. 2019 18:17
Tomu říkám pokrok, zadokolka, ne kvůli ´´zábavě´´ ale kvůli tomu aby ten šlendrián Hranataješ někdo vůbec koupil... Nebyl moc drahej a vypadal ekonomicky přívětivěji 8-s …. Já se jim budu smát... všem majitelům EV dokud nepochcípají na rakovinu plic... :D Možná to stihnu dřív, ale to bych se na to musel zeptat té švédky,mojí modly! :D :D 16 leté paničky z vláčku... Jestli je to legální a korektní... A jestli by nebylo lepší ztratit svou svobodu pro pseudoblaho většiny !!! Vrchol NIHILISMU !!!! Je to dě***a já její stín... Dosekal jsem ten dvorek, tou benzínovou sekačkou, jsem šťastný... Snad jí to nevadí :D
Max. dojezd 240 km za ideálních podmínek
Orm
| 15. 4. 2019 18:35
... a k tomu vlastní barák s garáží na nabíjení. Ne, děkuji, nechci.

Já chci auto s dojezdem 1 000 km denně a přitom si topit nebo chladit. A s maximálkou do 200 km/h. Tedy normální auto, ne jednoúčelový vehikl.
Re: Max. dojezd 240 km za ideálních podmínek
westeros
| 15. 4. 2019 18:53
Tak to te lituju, ze musis najezdit 1000 km denne a ani si z toho nevydelas na barak :'-(
Re: Re: Max. dojezd 240 km za ideálních podmínek
CICERO
| 15. 4. 2019 19:07
Takhle vznikají krávy na statku jménem Pervitin... Taky bych chtěl litovat někoho, kdo neexistuje :D
Spalovákům zvoní hrana stále hlasitěji
dzozifko
| 15. 4. 2019 20:56
Zajímají spalováky ještě někoho? Samozřejmě kromě socek.... :-)
Re: Spalovákům zvoní hrana stále hlasitěji
CICERO
| 15. 4. 2019 21:15
Jsi tak krásný a jediný správný člověk... S názorem, který nemá vadu... Proto je potřeba lidi jako ty eliminovat, nebo naučit přijmout názor socek. Jedině to je cesta, jinak se nevyhneš poznání tvrdého životního boje... Ale určitě jsi už sám za sebe charakterově křivý, vzdělanostně moudrý s mnoha tituly, tak hrdý na svou duševní dokonalost a pravdu svých názorů, že horší to být nemůže, máš právo být na sebe kvůli tomu pyšný ale k ničemu Ti to není... >:-[]

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku