Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

KDE TO ŽIJEME JAK TO ŽE NECHAME VLÁDNOUT TAKOVÉ ZRUDY
Milan mid
| 15. 4. 2019 18:07
ONI NA TO MAJÍ !! KLIDNĚ SI BUDOU KUPOVAT LUXUSNÍ AUTA S ŠESTILOTROVÝMI MOTORY A MY BUDEME JEZDIT V AUTECH O OBSAHU 400 CM !!!!!JO MY SE BUDEME MÍT !!ZAVIDÍM AFRIČANŮM, ČIŇANŮM,RUSŮM A OBČANŮM DALŠICH NEDEMOKRATICKÝCH ZEMÍ ŽE BUDOU JEZDIT S AUTY O OBSAHU 2000 A VICE A MY SE NA TO BUDEME MOŽNÁ MOCI PODIVAT !!UŽ SETĚŠÍM JAK SE POJEDU DO RUSKA NA DOVOLENOU ABYCH SI ZAJEZDIL AUTEM O OBSAHU 2000
Avatar - CICERO
Re: KDE TO ŽIJEME JAK TO ŽE NECHAME VLÁDNOUT TAKOVÉ ZRUDY
CICERO
| 15. 4. 2019 18:43
A kdo Ti brání ? Stát se majitelem 6.0 V12 BENZIN Lidé v naší zemi si už víc zkuit charaktery nemůžou, ztoho co společnost zažila v minulosti to ani dost dobře nejde... Pořád jen jako Onuce, je na čase si to vybrat! A začít se chovat svobodně navzdory zákonům, pak nikdo nic neudělá... Planeta se jistě rozpůlí a my budeme šťastní stím co jsme nikdy nechtěli... :-) NIKDY JIM TO NEZAPOMENEME A NEDOVOLIME TO :D !!!! NIKDY !!! NAVZDY PROTI PROUD !!! JA BYCH NAVRHOVAL TOTALNI DESTRUKCI JEDNOTLIVYCH STATU A ZAVEDL BYCH ABSOLUTNI ANARCHOKAPITALISMUS JEDINA CESTA JAK VY*** S PSEUDO BOLSEVIKY AROUND THE WORLD.... konecne by si lidi vážili života, peněz a síly vlivu jednotlivce.... větší rovnost by nikdo nepoznal, každý by měl to co by si zasloužil (vydělal)... Hnusné pro postižené,nemocné a jiné sociální parazity? Myslím , že jistě ano, Ti by kvičeli ponejvíce, (do jisté míry do té skupiny taky patřím, proto si to můžu dovolit napsat dámy a pánové) je to nejlepší cesta, která ovšem nikdy za našeho života nenastane... Prý není trvale udržitelná ALE CO POTOM ANO ? ? ? :D Byla by to krásná éra, každý by si vydělal měl všechno a sorta lidi co jsem jmenoval by neexistovala...Překrásná disciplinovaná společnost... Ráj... Těšíte se? :-)
Avatar - traveldrive
Re: Re: KDE TO ŽIJEME JAK TO ŽE NECHAME VLÁDNOUT TAKOVÉ ZRUD
traveldrive
| 16. 4. 2019 07:17
AJ Hitler by zbledol od závisti...
Avatar - Hammunasakra
Re: Re: Re: KDE TO ŽIJEME JAK TO ŽE NECHAME VLÁDNOUT TAKOVÉ
Hammunasakra
| 16. 4. 2019 07:47
:no: :no:
Jak kdo hlasoval?
Scarab
| 15. 4. 2019 18:35
No a kde je v článku seznam, jak hlasovali naši zástupci v EP??!!
To že nesmyslné normy byly schváleny se můžu dozvědět na každém rohu, ale mne především zajímá jak hlasovali naši europoslanci!!! Zvláště teď před volbami! Co na to redakce??
Avatar - WinDiesel
Re: Jak kdo hlasoval?
WinDiesel
| 15. 4. 2019 18:40
Ti co to schválili za ČR jsou prakticky všichni europoslanci, v čele s ANO.
Co dodat.
Našich pár troubů poslanců chce být papežštější než papež.
Opravdu doufám že dostanou v eurovolbách do držky. A třeba se to zruší stejně jako to zrušil Trump v USA po volbách. Zlo už se stalo ale můžeme doufat.
Avatar - lyon667
nula
lyon667
| 15. 4. 2019 20:16
Tak a teď ještě přijít na to, kde vzít mobilitu s nulovými emisemi, drazí eurosoudruzi.
Avatar - CICERO
Re: nula
CICERO
| 15. 4. 2019 21:02
Pirates na to mají ty IT oddělení... I Prchal se snaží... (ale on o tom jen mluví,píše... - pure marketing ) Takže ta cesta 0 emisions je a jmenuje se... MATRIX :D (ikdyž zase je to napul… tam jsou 0 a 1. … já jsem fakt v koncích... :D :D :D )

A jestli nová třída eurosocialismu zabalená do českých socialistických reálií, české strany pirátské zajde do Bruselu v Květnu, na pásce před ODS :(

Nikdy jsem za posledních 5 let nepochopil, jak si muže i ta sebranka z Prahy říkat proevropská pravicová strana, vždyt jsou to levičáci co drží fazonu jako prase.... Ten jejich pseudou Vojvoda Pospíšil...Obdivuhodné, že se na těch židličkách mezi Bruselem a Magistrátem ještě neztratil…. :D
Mobilita
Xylo
| 16. 4. 2019 07:05
Jednoduše používat vlastní nohy, třeba na kole nebo pěšky nebo se člověk může i proběhnout ;-)
Re: Mobilita
steny007
| 16. 4. 2019 11:08
Ale nesmí si u toho uprdnout >:D
Avatar - CICERO
Re: Re: Mobilita
CICERO
| 16. 4. 2019 12:26
Toš může, může uprdnout, ne? Ale oni jsou sojuz potentokapitališt, takže? Takže, budeš po uprdnutí platit donáty do spolkové EURO kasy !!! Kapito? Kapíto! Zkur**to, neplaťto !!! A prď >:-[] , jak obyvatelé obočí nebožáka Brežněva !!! :D >:-[] >:-[] >:-[]
jak jde auto.cz do p***
Hendly
| 16. 4. 2019 07:09
kvalitní články nikde, ale osvědčený kontroverzní nadpis a vlajka EU přiláká dost lidí co chtějí svalit svůj životní neúspěch na někoho jiného :no:
Avatar - Hammunasakra
Re: jak jde auto.cz do p***
Hammunasakra
| 16. 4. 2019 07:47
:yes: :yes:
Avatar - Magister
Re: jak jde auto.cz do p***
Magister
| 16. 4. 2019 10:41
EU si vážím. Jsem rád, že jsme členy. Ale jejich pseudozelená politika a šikana automobilek mi opravdu leze krkem.
Avatar - CICERO
Re: Re: jak jde auto.cz do p***
CICERO
| 16. 4. 2019 10:50
Vás mám nejraději, nejdříve se jim vyznáváte a v druhé části vyjádření snimi nesouhlasíte, až je nenávidíte, kdysi v dávných časech se takovým lidem říkalo: prospěcháři... Jak se jim korektně říká dnes? :-) :D Magister? Kápl jsem na to? :D
Avatar - CHerokee
Re: Re: Re: jak jde auto.cz do p***
CHerokee
| 16. 4. 2019 13:50
Svět není černobílý, to je hodně zúžený pohled na skutečnost, pane Cicero.
Avatar - CICERO
Re: Re: Re: Re: jak jde auto.cz do p***
CICERO
| 16. 4. 2019 14:22
Ježíííš svět né ale Lidi jsou černí a bílí... (ježišmarjáá, ted jsem urazil přes 1,5 miliardy asiatu… nějaké polárníky,kubánce, indy a jiné krásné lidi v jižní americe a tak všeobecně všechny co jsou považovány za lidi mimo puvodní obyvatele centralni evropy... Oh nou..... Omlouvám se, mám omezený pohled na svět, skrz své (šikmé?) oči... faráři mají hadry také černobílé (většinou) Co tohle všechno má společného stím, že mám pravdu (v komentáři na který jste reagoval) a vy si to nemyslíte, jen jste toužil to napsat a usměrnit mě, třeba příště, pokus cením... ;-)
Re: Re: jak jde auto.cz do p***
Hendly
| 16. 4. 2019 22:01
------------
Avatar - Hittman
Jsem
Hittman
| 16. 4. 2019 07:30
vcelku zvědavý, jak za pár roků bude EU toto své slepé rozhodnutí napravovat... Stačí se podívat na idiocii politiků před čtyřmi lety, když začala migrace, co říkali tehdy a co říkají dnes a jaká je realita oproti jejich deklarovaným kecům, jak nám migrace ekonomicky a kulturně pomůže... Podobný případ budou i emise. Již teď Rakousko a Německo nakupují elektřinu ve velkém, jsem zvědav, kdo jim to bude prodávat, až budeme nuceni odstavit uhelné zdroje.
Avatar - Hammunasakra
Re: Jsem
Hammunasakra
| 16. 4. 2019 07:52
Německo je VÝVOZCE elektřiny https://oenergetice.cz/nemecko/export-elektriny-nemecka-prekonava-rekordy/ kam lidi na ty hoaxy choděj? Odkud to máš ty? https://ct24.ceskatelevize.cz/ekonomika/2718119-nemecko-nechce-dovazet-levnou-jadernou-energii-od-sousedu-s-odklonem-od-uhli
Re: Re: Jsem
ryccardo
| 16. 4. 2019 08:20
A kde ji prosim te berou kdyz si vypnuli pres 20 gigawat jadernych elektraren kvuli hoaxum ktery sirej lidi jako ty?
Avatar - Hammunasakra
Re: Re: Re: Jsem
Hammunasakra
| 16. 4. 2019 10:20
Nemel kraviny https://oenergetice.cz/nemecko/nemecky-export-elektriny-za-rok-2018-poprve-sedmi-letech-poklesl/ tak odkud z jakýho hoaxu = to máš ty?
Avatar - CHerokee
Re: Re: Re: Re: Jsem
CHerokee
| 16. 4. 2019 22:01
Zavřeli jádro a obnovili spalování hnědého uhlí, a tak to chodí v pseudoekologickém světě.
Avatar - CICERO
Re: Re: Re: Re: Re: Jsem
CICERO
| 16. 4. 2019 23:21
… do budoucna se těší na plyn z Ruska, ať můžou sankčnit… :D Německo prostě jde do plynu, ať se Vám to líbí nebo ne, je to zcela evidentní... Prostě je to tak a věřím, že to s ohledem na jejich národní minulost zní všelijak... Ale za TO já fakt nemůžu !!! :D
Re: Re: Re: Re: Jsem
ryccardo
| 17. 4. 2019 09:27
https://oenergetice.cz/elektrina/energiewende-a-jeji-cile/

Rozvoj obnovitelných zdrojů energie jde ruku v ruce s rozšířením přenosové soustavy. V budoucnu musí být elektřina v Německu transportována beze ztráty na velké vzdálenosti, jako například z větrných elektráren na severu do místa spotřeby na jihu a na západě. V současné době je při vysoké produkci elektráren na severu země nemožné přenášet dostatečný výkon na jih do míst spotřeby. Výkon je proto exportován přes Polsko, ČR a případně i do Dánska.

Vzhledem k tomu, že se elektrická energie blbě skladuje, tak v případě přebytku na severu ji Německo prostě musí prodat. Vzhledem k tomu, že bude trvat desítky let vybudovat přenosovou soustavu, aby se daly zdroje elektrické energie v severním Německu použít k zásobování průmyslových podniků na jihu ji Němci v případě přebytku prostě vyvážejí.

Je celkem logický, že těch 22 GW elektřiny vyrobený v jaderkách jen tak lusknutím prstu nenahradíš, takže Německu elektřina spíš chybí nebo někdy nárazově a lokálně přebývá. Což je důsledek pablbů co bojují proti jaderným elektrárnám.
Avatar - Hammunasakra
Re: Re: Re: Re: Re: Jsem
Hammunasakra
| 17. 4. 2019 10:28
>:D >:D Nepoužívej cizí slova kterejm nerozumíš = teď myslim "logický" Viz předchozí odkaz kterej se snažíš zpochybnit nebo co = SALDO https://www.penize.cz/slovnik/saldo = to znamená že Německo je dlouhodobej CELKOVEJ VÝVOZCE Nejde o sever a jih to je marginální primární je PŘEBYTEK = dlouhodobej trvalej PŘEBYTEKJakej bude jejich energetickej mix v budoucnu atd. to fakt nevim = momentálně je to spíš NAOPAK než si představuješ = z obnovitelnejch zdrojů sou naopak PŘEBYTKY https://oenergetice.cz/evropska-unie/evropska-komise-prinutila-tennet-navysit-prenosovou-kapacitu-nemeckem-danskem/Je to složitější téma než tvoje nedávný "zimní pneu vydržej 1 sezónu" a po odkazech na naměřený km v testech = tak dvě :yes: >:D No většině ostatních 4 i dýl ;-) Tim si mě = fakt dostal = tys eště NIKDY neměl nový zimní? :-)
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem
ryccardo
| 17. 4. 2019 14:42
Ty seš totiž de-b-il, kterej zjevně jen sedí u kompu a čte. Ven hlavu nevystrčíš a veškerý tvoje zkušenosti vychází z toho co si kde načteš. Takže sis přečetl, že zimní musí vydržet 4 zimy a to je dogma. Prostě to psali na netu, takže žádná jiná eventualita nepřichází v úvahu.

Němci zatím ještě všechny jaderky nevypnuli, takže průmysl živí z konvenčních elektráren a přebytky, z větrných, pro který nemají využití prodávají Dánům a Polákům. Fajn co bude v roce 2022, až to všechno vypnou? Myslíš, že budou pořád v přebytku? A co když nebude foukat nebudou náhodou v hajzlu? Odklon od jaderný energetiky bylo v případě Německa hysterický rozhodnutí skupinky dutohlavejch populistickejch politků. To že je to nesmysl, stejně jako byla propagace dieselů před 10 lety, tak na to přijdou teprve časem.
Avatar - Hammunasakra
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem
Hammunasakra
| 18. 4. 2019 08:13
Je to tak = zimní většině = lidem co najezděj ca průměrně = vydržej 4 roky. Tak to prostě je ;-)
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem
ryccardo
| 18. 4. 2019 15:46
Píšeš zcela správně PRŮMĚRNĚ. Tj někomu i 6 a někomu holt 2. Takže já spadám do tý části, který vydržej zimáky podprůměrně dlouhou dobu. S tou tvojí imaginární VŠE by si to už konečně mohl pochopit a přestat mě s tím konečně otravovat. Nevím proč ti furt hlava nedokáže pobrat, že mě zimáky prostě 4 roky nevydržej.
Avatar - Hittman
Re: Re: Jsem
Hittman
| 16. 4. 2019 08:28
„Kolem roku 2022 se zřejmě Německo z největšího čistého exportéra elektřiny stane jejím čistým importérem. To bude mít samozřejmě zásadní dopad na sousední státy i na trh s elektřinou ve střední Evropě. Je potřeba počítat s tím, že velkoobchodní ceny elektřiny porostou a v zimních obdobích, kdy nebude nad Německem ani svítit slunce, ani foukat vítr, bude mít střední Evropa potíže s vážným nedostatkem elektřiny,“ varuje před dopady pravděpodobného německého rozhodnutí ředitel Teplárenského sdružení České republiky Martin Hájek.
Re: Re: Re: Jsem
ryccardo
| 17. 4. 2019 14:46
To víš že nebude. Ty tomu nerozumíš stejně jako všichni kolem. Hammuna ti to vysvětlí. On je na tuhle problematiku totiž odborník víš. Průmyslový Německo bude závislý jen na solárech na střechách a větrných farmách, k tomu přibude desetitisíce elektromobilů, který tím budou živit a ještě budou proud vyvážet kolik ho budou mít, protože celkově Německo sníží spotřebu elektrický energie >:D >:D
Re: Re: Re: Re: Jsem
Hendly
| 17. 4. 2019 20:12
Německo, vyspělá země, která má nějvětší ekonomiku EU je tak hloupá a ty češi vědí jak na to a můžou jí poradit.. Proč teda jsou ty němci na tom tak dobře a ty chytří češi ne?
Re: Re: Re: Re: Re: Jsem
ryccardo
| 18. 4. 2019 15:51
Zelený idioti ovšem Německu nevládnou odjakživa. Když si pod sebou řežeš větev tak to chvilku vydrží než praskne. To bude ten důvod. Ano chytří Češi se spoléhají zatím na to nejlepší co lidstvo vyvinulo tj. jaderný elektrárny doplněný přiměřeným množstvím elektřiny z obnovitelných zdrojů. Ono to nakonec dopadne tak, že ti Němci budou od "hloupých" Čechů nakupovat elektřinu >:-[]
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jsem
Hendly
| 18. 4. 2019 16:43
Oni se vypracovali náhodou a teď bez naší rady zase spadnou dolů.. příjde ti to jako logická myšlenka po tom co němci od války rostou? Co jsme udělali za ty léta my v čechách? Není spíš čas se zamyslet kdo to teda dělá špatně?
Avatar - Ozzman
Re: Re: Jsem
Ozzman
| 16. 4. 2019 09:03
To nevíš, že Notre Dame zapálili uprchlíci? Psali to podobní osvícenci na novinkách v diskuzi !
Avatar - Jerry.Gunman
Re: Re: Re: Jsem
Jerry.Gunman
| 16. 4. 2019 09:12
Ozzy, dozajista míníš nebohé uprchlíky ze Spojeného Království, kteří odtamtud hojně emigrují u vědomí toho, že až nastane Brexit, otevrou se brány pekelné, nastane konec věků, Slunce přestane vycházet, ptáci budou létat pozpátku, sloni budou hranatý vejce snášet a mluvit u toho lidskými hlasy (nejčastěji něco jako "jauvajs, to to ale bolí) - v takovémto duchu totiž o rozhodnutí UK informují mnohá "nezávislá" (arciže pro -Bruselská) média
;-) ;-) ;-)
Re: Jsem
ryccardo
| 16. 4. 2019 08:18
Jiste stejne neobratne jako jejich kretenskej napad pred par lety kdy tlacili na prosazovani dieselu. Ale je par pomatencu co tomu fandi >:D
Avatar - karel47
Re: Re: Jsem
karel47
| 16. 4. 2019 10:30
Vidíš, hned se tu dva bolševici objevili a dali ti :no: ........ >:-[]A ti samí to dali teď mě.....a ještě jeden se objevil....ach jo, to je národ...
Re: Jsem
Hendly
| 16. 4. 2019 22:02
Země která si po 40 letech komunismu zvolí znovu komunisty a hlavního mafiána jako předsedu vlády, země která není schopna opravit vlastně svoji jedinou dálnici dřív než se začne znovu rozpadat bude radit ostatním (kteří nás berou mezi sebe) jak dělají všechno špatně..
Není čas taky vystrčit hlavu z písku?
Avatar - CICERO
Re: Re: Jsem
CICERO
| 16. 4. 2019 23:52
Jako... víš... správnej socan Ti teď řekne, že češi v té situaci potřebují někoho kdo jim tu hlavu vytáhne, fakt nemají to starání se o sebe samého v krvi...Potřebují sociální dohled od sociálních stran (touží po těch dokonalých sociálních jistotách... ) nemají, nemají, nemají a mít nebudou, vlastní zodpovědnost... ;-) To je jak dredaři,fěťáci, děcka z periferie, ku*vy... všichni pochybní na špatné cestě... Vždy jim to někdo ukáže, někde se to naučí, někdo je ve zlomový moment podpoří udělej to, je to správný... ...je to: ´´sociální´´ ´´jsme lidé´´ Neasi, jsem bolševická/socialistická pi*a a platím ho*na rodině nějakýho mrtvýho jurisdikáta… Tak určitě... A teď tu o Auroře... ...pro mě jsou dnes všichni, kdo nevolí silnou konzervativní pravici stejnými hovady jako výše jmenovaní... Sociální destruktéři společnosti založené na obchodu a síle peněz... :-) Silná sjednocená Evropa? Prosím, klidně, ale nelezme do prdele lidem od NEW YORKU po Californii… stejně tak, jako Od Moscow po Peking... A naslouchejme občanům, samozřejmě ve jmenu ´´pravého´´ názoru... Ale fakt nevím komu jsem tenhle písemnej cint věnoval, nebo je to dobré? Mám mít ambice, stát se někým ve vůdčí pozici tohohle státu? :D (když, už tu byla pohanka od karel47 o tom, že plýtvám talentem... ;-) )
Avatar - Hammunasakra
Re: Re: Jsem
Hammunasakra
| 17. 4. 2019 07:36
:yes: :yes:
Avatar - Jerry.Gunman
Já bych to viděl asi takto:
Jerry.Gunman
| 16. 4. 2019 09:05
https://ken-seton.blogspot.com/2012/02/deti-deti-pojdte-se-podivat-blbost.html
.
Tentoť obrázek umístit na štrasbruselský parlament a pořádal bych tam exkurze se školními dítky...
.
Máme ve zvyku dívat se na naše předky a říkat si, jak mohli být tak hloupí/ nevzdělaní / tupí / ..., že nevěděli to a ono a že dělali hentoťtoto a támhletuto. Budou-li se jedno nějací badatelé věděcky zaobírat evropskou a euro-unijní historií konce XX. a začátku XXI. století, butou si to říkat ONI o NÁS. A budou mít pravdu.
.
Nejhorší je, že toto je ta MÉNĚ špatná varianta. Reálnějším a pohříchu výrazně pravděpodobnějším předpokladem je to, že za nějaká 2-3 století (dejme tomu 16. radžánu roku 1658 hidžry) naši potomci už nebudou - a v ruinách pradávné civilizace na kontinentu kdysi zvaném Evropa budou vegetovat nomádské skupiny členů (dejme tomu) růmijského chalífátu...
.
Historie má tendenci se opakovat - Řím, Byzanc - no a teď Evropská Unie
Avatar - CICERO
Re: Já bych to viděl asi takto:
CICERO
| 16. 4. 2019 10:06
Ano historie se má tendenci opakovat, nikdy ale neměla k dispozici internet,technologie, totalitu, demokracii zároveň... Dnes všichni všechno vědí, říká se... Proto se dobří můžou připravit na cokoliv a hloupí se nechat ovlivnit čímkoliv... Je to jen na jednotlivcích... :-) Jak kdo pojme boj za svou konkrétní svobodu a nezávislost, po zbytek svémo mrzkého a krátkého pozemského života... A to si myslím formuje budoucnost víc než nějaká minulost, která ikdyž se opakuje, ve výsledku nikdy není přesně reverzně inženýrována do formy událostí v budoucnosti, protože to prostě musí být jiné, to že myšlenky a náboženské sračky zůstanou na věky bo si to jedou někteří, jako Main Bussines je ted vedlejší... Jsem Ateista … ;-) A tohle mě neštve... Jdu si za svým a sráči co mě přitom ohlodávají, nebo se o to pokoušejí mě upřímně moc nezajímají... Nikdy nedokážou nic bez jednotlivců, kteří snimi nesouhlasí... :-) Carpe diem...
Avatar - karel47
Re: Re: Já bych to viděl asi takto:
karel47
| 16. 4. 2019 10:41
Angličané by řekli...ten CICERO je ale waste of talent...to myslím upřímně ne ironicky.... :-!
Avatar - JirkaV8
Nic moc
JirkaV8
| 16. 4. 2019 12:03
Jsou sami proti sobe, muzou rovnou rict auta zakazujeme a zustavaji jen kolobezky.
Avatar - CICERO
Re: Nic moc
CICERO
| 16. 4. 2019 12:35
Ne to fakt nemůžou, zčeho by čerpali? Koho by vysávali? Ono tojde krásně a jednoduše ve jmenu ekologie na to každej skočí... To je lepší (výnosnější) jako zachraňovat planetu, než chudé děti a postižené doktory z ´´valek postižených zemí´´... Očividně jim to vynáší víc než si Ti co je volí myslí... Protože jim to funguje dokonale... Otazka dokdy? :D Odpověd, do té doby co to pujde, až se to zhroutí bud už tu oni nebudou nebo budou tak krásně zabezpečení, že nebudou vědět ještě o několik řádů víc co dělají, něž když to peklo tvořit začli, ale je to vůbec nezajimá a chudáčci trpí a jsou naštvaní, protestují, nadávají a proto musí být potlačeni...
Avatar - karel47
Re: Nic moc
karel47
| 16. 4. 2019 13:00
Ještě nedávno jsme se smáli, jak čínské silnice patřily jen cyklistům. Teď se karta pomalu otáčí.... ;-\
Avatar - Hammunasakra
Re: Re: Nic moc
Hammunasakra
| 16. 4. 2019 13:15
Čína postavila za posledních 19 let 132 tisíc kilometrů dálnic :yes:U nás to po slušnejch 90. letech už zase maličko drhne https://www.novinky.cz/ekonomika/492069-cesku-zbyva-dostavet-800-kilometru-dalnic-tok-to-chce-stihnout-za-12-let.html vs https://echo24.cz/a/SCfP5/proste-to-postavime-tok-letos-otevrel-pouhe-ctyri-kilometry-dalnicNaše realita je https://echo24.cz/a/SAj9Q/hra-s-cisly-podle-nku-postavil-tok-42-kilometru-dalnic-babis-se-ohani-cislem-127 a snad nebude https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/dalnicni-sit-se-nedokonci-ani-do-roku-2050-spocital-nku-hoto/r~363d172c04ce11e8aabeac1f6b220ee8/
Avatar - CICERO
Re: Re: Nic moc
CICERO
| 16. 4. 2019 13:47
Mein fuhrer Good of GOD :(((

Chcete mě na*at oba dva?? :D Co obhajujete? :D Nejste směšní? Vám by se líbila rudá aplikace místo rudé knížky a absolutní oddanost socialistickému státu???
Já vím, je to lákavé... Výměnou za 5G, dálnice,rychlovlaky,jinou spěšnou formu infrastruktury, dostupnost zboží všeho druhu zprvní ruky a trochu těch exhalací s patřičnou ztrátou osobní,duševní svobody ??? :D
Jojo je to o prioritách... Vážně byste to takhle brali? Místo toho, co máte teď?

Jen mě to tak nahlodalo, tak se věcně ptám, Vás odborníků na pohled na Váš vlastní život ;-)
Avatar - Jerry.Gunman
Re: Re: Re: Nic moc
Jerry.Gunman
| 16. 4. 2019 14:28
No, ona nám ta Čína zase není AŽ TAK vzdálená - a obě strany dělají, co mohou, aby se ta distanc mezi námi postupně zkracovala...
.
Hořkost vtipu tkví v tom, že zatímco Čína drastickými metodami bičuje průmysl k hospodářskému růstu (a na nějaká lidská práva v okcidentálním pojetí defekuje Bílej Tesák), tak EU pod vedením "těch nejlepších veleduchů" ze Štras-Brusele tlačí na postupnou (a potupnou) deindustrializaci Evropy - a pod záminkou (stále bobtnajících a narůstajících) lidských práv a podpory utlačovaných menšin (kdo není příslušníkem utlačované menšiny, ať se přihlásí) postupně (leč vytrvale) ukrajuje, snižuje, limituje a umenšuje práva obyčejných lidí.

Dříve či později se Čína s Euro-Unijí setká a střetne. A zkuste hádat - jak asi může dopadnout střet disciplinované, motivované, silné a hospodářsky rostoucí skupiny s unaveným, slábnoucím a vnitřně nesoudržným společenstvím, jehož vedení podniká rozhodující kroky striktně PROTI zájmům vlastního obyvatelstva?
.
Jakže to psal Orwell? Válka je mír, otroctví je svoboda, záhuba je vykoupení?
.
.
S Europejským svazem tajak s jedovatým plazem
Avatar - CICERO
Re: Re: Re: Re: Nic moc
CICERO
| 16. 4. 2019 14:39
To vyřešení, vyplynutí věcí ztoho co jste napsal ač jsou celkem reálné a pochopitelné, jsou velice děsivé, Takže jak to dopadne podle Orwella ? Už včera bylo pozdě vyjít vstříc náruči pokrokového národa ČLR ? Kde je to řešení situace? Kde je osobní Hrdost za Váš původ? Jak tomu čelit, přitom neprohrát svobodu a prosperitu ? Jde li to vůbec a má li na to někdo nějakou myšlenku... ? :-)
Avatar - Jerry.Gunman
Re: Re: Re: Re: Re: Nic moc
Jerry.Gunman
| 16. 4. 2019 18:59
Kolegi Siseró,
samozřejmě, že řešení JE ;-) ;-) ;-)
(1) více Evropy
(2) více Evropy
(3) více Evropy
a Fír šafen dás
.
No a kdyby nedej Bůh, ééé, co to plácám, nedej PŘÍRODA ti zapšklí kremloboti, russsssssssssssssssákofilové, Putinovi (nebo ještě raději Putlerovi) agenti, voliči koblih, Zemanoidi a podobná verbež nesouhlasili, tak je (jak pravil Bursík své milované Kačekce Jau-Jau) SILOU, Kačenko, SILOU ze slušné společnosti "vyakčníme"
Facebook, "moderované" diskuse s povinným přihlašováním a osobním ID, trestné činy Haet-Speech, bezhotovostní ekonomika, kamerové systémy, kontroly... Možností je, jéje.
.
Číňani to už v této věci dotáhli velmi daleko a mají kompletní systém, který daným lidem znemožní téměř jakoukoli "moderní" existenci. Systém jim neumožní koupit si letenky či jízdenky, ruší jim elektronické formy komunikace, může jim blokovat platební karty a bankovní účty. Může na jejich auta i na ně samotné navádět policii pro neustálé kontroly, můž ejejich dětem a příbuzným znesnadnit či znemožnit svyšší formu studia...
Toť pravá a zářná budoucnost EUrobruselské Evropy.
.
Jak geniálně napsal BertoldBrecht už někdy vo roce 1956(???)
"... Lid zcela ztratil důvěru vlády a nemá šanci si ji zpět vydobýti ani zdvojnásobením svého úsilí. Nebylo by tedy jednodušší, kdyby vláda lid rozpustila a v nejbližších volbách si zvolila lid nový? "
.
S EUrounijním svazem tajak s jedovatým plazem
Avatar - CICERO
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nic moc
CICERO
| 16. 4. 2019 20:11
Achjo :(
Tak schvalne - co si myslite
Freddka
| 16. 4. 2019 13:36
Schvalne by me zajimalo:

+++ CHCI ZMENU. Dejte prispevku PLUS, pokud si myslite ze auta se spalovacim motorem zbytecne nici planetu a je potreba to zmenit +++

--- NECHCI ZMENU. Dejte prispevku minus, pokud si myslite, ze se na to muzeme vykaslat a nechat emise aut tak jak jsou ted ---

Prosim jen plusy a minusy, debatovat se mi o tom fakt nechce, na odpovedi nereaguju. Ale vazne by me celkem zajimal vysledek, tak snad se zucastni nejake rozumne mnozstvi lidi :-)
Re: Tak schvalne - co si myslite
Ja Prvni 123
| 16. 4. 2019 14:12
Milá fretko, tohle je demagogie, jako každá jiná. :-)Emise je třeba hlídat, ale to co EK předvádí je hysterické zakryvani oborových daní, to už s ekologii nesouvisí. Takze hodnotit ti nebudu, a ty nereaguj na komentář.
Avatar - Jerry.Gunman
Re: Tak schvalne - co si myslite
Jerry.Gunman
| 17. 4. 2019 00:18
Mně se líbí ta představa, jak tady v části Evropy pod kuratelou Štras-Brusele snižováním emisí budeme zachraňovat celosvětové klíma a urputně bránit globálnímu woteplování :D.Přirozený přírůstek obyvatelstva v Africe je (cosi maličko nad) 80.000 lidí DENNĚ. Tzn. každých 12 dní tam přibude milion lidí. Jedna celá ČR za 4 měsíce, za rok tedy okrouhlá sumička cca 30 milionů nových duší. A kdyby jen duší, jsou u nich těla... .30 milionů lidí do roka - a každý z nich chce jíst. .Pozvolna (pokud vůbec) rostoucí koláč úhrného HDP všech afrických států dohromady se každým rokem dělí mezi víc a víc hladových lidí, jejichž útěšná a úděsná rozplozovací schopnost se dá popsat jako populační bomba. A Evropská Unije, hubami a zadky svých štrasbruselských poslanců zachraňuje světové klíma tím, že přitvrzuje emisní limity za hranici fyzikálních zákonů..Připomíná mi to jednání purkmistrů a starosty staroslavného Města Kocourkova, kde bojovali za čistotu vzduchu tím, že zakázali lidem topit uhlím a kouřit dýmky i cigarety - a zároveň na městské skládce spalovali všeliký brajgl a čurbes, který se na katastru obce nalézal. A JAKÉ TAM MĚLI čisté ovzduší! Lidi mrzli doma (protože zatopit si nesměli, anžto komíny kouří) nesměli se ohřát ani od fajfky tabáku (protože ta TAKÉ kouří) - a z městské skládky stoupal tlustý sloup hustého černého dýmu, každým dnem sílící víc a víc.
Avatar - CICERO
Re: Re: Tak schvalne - co si myslite
CICERO
| 17. 4. 2019 13:37
Hele pane a jako víte vy vůbec kolik je v Africe mrakodrapu? Třeba v Kenyi? A to není jediné takové africké město... Proč Táhnou všichni na sever (germania,helvetia,viking states… apod...) plevelit,vysávat (ekonomicky,duševně a charakterově) Evropu? Jsou to tou ´´´duší´´ neoddělenou od těla (jak poetické) právě stejní duševní socialisti a paraziti, jako voliči levice u Nás... A proto si jdou vzájemně na ruku... To, že je ČSSD mrtvá neznamená, že je mrtvý socialismu, neumře nikdy.... Vždy bude otravovat trh a ničit životy... Ale zkuste jim na to sáhnout a pohltí vás plameny levého sektoru myšlení, lidí tohle schvalujících...

Populační rozpuk? Snažili se to zastavit ale marně... Auto imunitní trojský kůň zasáhl mimo šimpanze i celý zbytek světa a tak ztoho nějak sešlo... Dodnes to vědci v laboratořích hasí, tenhle velký problém, vtipné je že léky na to nejsou a nebudou... Socialismus je smrtelný a tak Vás prosím dávejte na sebe dobrý pozor spoluobčané, Váš hlas pravdy ;-)
Je to pořád stejný.
Ja Prvni 123
| 16. 4. 2019 14:18
Tahle gesta je třeba zaplatit, a tohle by mohlo docela slušně vynášet.
Nikdo nedokáže splnit = všichni budou platit.

A skutečně svobodný pohyb lidi stejně není v zájmu této čtvrté říše, takže všechno je v pořádku.

Ještě chybí přijmout rozhodnutí, že auta, která neplni aspoň eur 7 vůbec nesmí na silnici... A pak bude na světě ráj: všichni budou pracovat z domu, objednávat si podle reklam v televizi a platit mobilem.
To bude krása...
Avatar - CICERO
Re: Je to pořád stejný.
CICERO
| 16. 4. 2019 14:32
Rudo bez ruda, bez boje, strachu a dobrovolně povinné... SMUTNE, kam jsme došli...Obecně není na myšlenkách z vašeho posledního odstavce nic špatně ale předpokládám, že to bylo myšleno jako povinné všechny 3 záležitosti: práce,reklama v tv a platba... Pak by to bylo vše nucené a tudíž nesvobodné a jedinci prahnoucími po svobodě napadnutelné... Ale je nás asi málo... Je děsivé kolik mladých má ´´rádo´´ svobodu a přitom sympatizuje s návykovými látkami a ´´liberálními piráty´´ kteří jsou vlastně čistým levičáckým povlem… bez hrdé konstruktivní myšlenky... NEVOLITELNI :-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku