Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hyundai Venue je nové malé SUV s unikátním stylem. Podívá se i do Evropy?

Korejská automobilka vynechala letošní autosalon v Ženevě, ale nechybí na tom v New Yorku, kde představuje SUV, které je ještě menší než model Kona.
Zpět na článek
Avatar - CICERO
18. 4. 2019 21:05
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
18. 4. 2019 19:52
Re: Kim Čong un...
Ty jsi kunda, i kdybys jezdil na Babetě nebo v Rollsu...
18. 4. 2019 19:50
Re: pekne
Hyundai Venue sice s Nošovicemi nemá nic společného (vyrábí se v Koreji), ale jako pokus dobré... Jo, a Boleslav se píše s velkým B. ;-)
Avatar - pradeda777
18. 4. 2019 16:40
Kim Čong un...
......kdo kupuje Hjundaje...nadosmrti kunda je....děkuji....potlesk v sále.... :-)
Avatar - JirkaV8
18. 4. 2019 16:26
Re: pekne
Kdo si koupi Houfnaje, na dosmrti ku.nda je. Je to jak zdrcly beranek a zkazene velikonocni vajicko - zaprtek smradoch. Mozna pri sleve 95% a mit to na pokusy.
Avatar - CICERO
18. 4. 2019 13:12
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - 3_diamanty
18. 4. 2019 12:56
Re: pekne
ano mam normalne male auto... zatial uplne postacuje.... hlavne ze sluzi ako ma lebo bez auta je clovek uz dnes pomaly jak bez ruky ved to pozname ... ale tak pacia sa mi aj crossy a SUVecka a do buducna nevylucujem ze by som rad aj taketo nieco pripadne nieco v hybride male sikovne ... u SUVecka ale teda nieco ako ASX, eclipse cross, vitara a pod... zase captury a podobne prerastene vajicka uz moc nie ... tie ciela na inych ako ja

kamiq sa mi paci... ale vzhladom na motorovu filozofiu koncernu uz by som si od nich dnes auto uz v rozumnej cene asi nevybral kedze 3 valce by som rad obisiel kym este je moznost...
Avatar - CICERO
18. 4. 2019 12:30
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - 3_diamanty
18. 4. 2019 12:20
Re: pekne
este som nestihol odkaz na kicks tak tu je.. https://img2.auto.cz/…ull/4738280_.jpg dalsi globalny crossover ktory inak v amerike nahradil uz konciaci juke .. ale my ho opat nemame ... pritom podla mna fajn kusok ... tak snad hyundai venue k nam pride... alebo zeby opat nie ... v rusku by inak mohol nahradit model hyundai creta.... aj ked ten je asi kusok vacsi neviem... zrazu je v tom docela chaos ... tolko crossov naraz

kamiq bude mat uspech... nie je o com... aj mne sa paci... triezve jasne tvary... dokonale proporcie... skoda len tych motorov... ale tak aj tak to ide mimo mna ....
Avatar - CICERO
18. 4. 2019 12:18
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - 3_diamanty
18. 4. 2019 12:16
pekne
mam rad tento "hranatejsi lool" na crossoch a trosku mi to vizazou pripomina nissan kicks... alebo ja neviem.. kazdopadne za mna krajsie auticko ako kona hoc dizajn je vec subjektivna ok ... snad bude aj u nas aj ked chapem ze tie naj kusky dnes uz automobilky do eu nejak moc ani netlacia ... chapem a ani nedivim sa ( vid spominany kicks od nisanu alebo dalsie kusky .. vacsi renault arkana, mazda CX-4, kodiaq GT a pod )