Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

galerka
3_diamanty
| 21. 4. 2019 20:03
chvalim rozsiahlu galerku z NY international auto show aj s popismi modelov ... za mna najzaujimavejsie kusky su pre mna cadillac CT5 aj buick corsair a hyundia venue .... naopak ta sonata sa mi priznavam nejak moc nepaci a aj tie kdejake nase europske kusky tu posobia zrazu hodne nudne.... paradny je aj ten top stinger .... PS: inak u nas v eu by hyundai venue https://img2.auto.cz/…ull/5669202_.jpg asi perfektne konkuroval T-crossu od vw a tak som zvedavy ci si to hyundai necha ujst takuto sancu a moznost nakolko aj taka kona ci tucson su tu v eu tiez velmi predajne uspesne

CT5, venue, stinger, corsair palec hore

PS: chlapci kedy pojdu aspon odkazy.... uz po mesiaci od spustenia tejto "katastrofy" by tu aspon nieco aj mohlo fungovat ...
Re: galerka
Barrichello
| 21. 4. 2019 20:52
Corsair je Lincoln, ne Buick, to sis popletl.

Jo CT5 je až na ten zadní sloupek super, ale ten sloupek za zadníma dveřma se prostě nepovedl :-)
Re: Re: galerka
CICERO
| 21. 4. 2019 21:02
Jojo.. CT5 podle mě zapadne a doplatí na přílišnou podobu siluety designu karoserie s Genesis G80 ;-) Neřekl bys? pak taky korea vs usa a jd power… :D no.. A zapomněl jsem na Acuru TLX ta vypadá hooodně dobře ;-) :yes: Prosím, pojď do evropy krásko, někteří z nás tě tu potřebují ;-) :D :P hm? ;-)
NY -2019
CICERO
| 21. 4. 2019 20:10
Stinger zajimavej, ale asi je ta nova verze, tak duležita, jako osina v zadku... protože, za mega a dál víc driftu v usa, co je tohle za dobu? Chcete říct, že když je to Oranžové trochu víc karbonové a dražší s 3 možnostma nastavení stabilizace, že je to v tento čas o něco víc, než ojetá w222 (ještě v záruce a s lákavým - DYNO MODE třeba taky okolo 1,2 mio ? Really? :D ok... necham na osobních preferencich... ) Dále mě asi nejvíce zaujala parybí sonátá s taktéž prostě parybím designem, ale je odlišný... to cením a jestli bude v eu a i kombajn jen dobře... :-) Takove mirne oživeni, uvidíme, co bude... Jinak je zajimave, jak mě poslední corolla v kombi verzi prostě tvarem karoserie a zádi hooodně připomina i40 kombi, nebo jak se to jmenuje :D Ikdyž je to asi jina třída :D ...A co ten Feri?? Pěknou košili má kluk ušaté, tak už asi víme, že nový president bude muž z lidu, bitkař z moravy…že Ozzmane?? ;-) Né žádné Klus,Klaus ani Babič ...Nu proč ne... Na předměstí Olomouce, v dnešní den je stále, toliko přejezdů vlakových, co mají ty budky technického zázemí posprejovanými názvy všelidového hnutí: ANTIFA, Až mě to se*e pane BARTOŠ holt Vás v Praze nikdo nezbije, nejste s lidma v kontaktu, jste v párnu sluníčkové ideologie kliniky svého přesvědčení a Květen se blíží­...O­prav­duPa­neBAR­TOŠ a vy na to máte! Oni za vás bojovat budou... Budou bojovat za levicové idee a anarchie v balíčku jménem: Zničení Evropy, já nic ale nevím.... Jsem jen, drunken sailor, jako vy... ;-)
Suzuki Jimny.
Roland Von Wagen
| 21. 4. 2019 21:18
Jako World urban car. A já jsem ho vždycky považoval za kvalitní mini offroad.
Re: Suzuki Jimny.
CICERO
| 21. 4. 2019 21:55
Nejsi sám, asi se netrefili,to je dneska normální... Jimny je hodně fajn mini offroad ale dnes pro menšiny (z principu,od něj nelze čekat prodejově nic jako Duster )… Navíc kdo říká, že nemůže do města ´´dělat humbuk´´ ?
Autosalony netahnou?
integrale90
| 22. 4. 2019 03:12
V tomto pripade se zda ze netahnou automobilky protoze na tento autosalon chodi stale velke davy, az milion navstevniku za 10 dni. Jak BMW tak Mini se neukazali, coz se jeste nestalo. Zrovna tak Aston Martin, Land Rover. Na trhu jako je NY je to dost zarazejici.
Re: Autosalony netahnou?
Šimpanz
| 22. 4. 2019 07:49
Automobilky mají velmi dobře nastudované, kdo je ten "dav", který na autosalón přijde. Často jsou to mlaďoši nebo lidé co nemají do čeho píchnout a to nejsou zrovna potenciální kupci nových aut nota bene těch dražších. Takže třeba pro ten Aston je daleko efektivnější zaměstnat deset schopných čmuchalů, kteří budou lovit mezi bohatou klientelou, nabízet přistavení vozu a nezávaznou projížďku, nabízet různé výlety na track days v zajímavých lokalitách, na golfové turnaje pořádané značkou AM a další individuální radovánky než platit stánek na výstavišti a rozdávat tam katalogy školákům a nezaměstnaným.
Re: Re: Autosalony netahnou?
pradeda777
| 22. 4. 2019 09:01
Souhlas.
CICERO
| 22. 4. 2019 10:35
Když ještě trochu narážíte na tu Čínu (tam táhnou, prodejově zatím všichni) si dovolím :
https://mercedesblog.com/…aint-goes-viral/
Dav v 1. členu a príma vymahatelnost práva v číně:, zákaznice hačne na kapotu a už vše řeší nejvyšší v managementu Daimleru… OK = se pozná, kdo ským, jak a za co ;-) (zkuste podobné akce v Praze na Daimlerově nebo kdekoliv kde je MB dealerství a už Vás vezou do Bohnic... ) ;-) A vyjádření k postupnému ukončení aliance RencekNissan-Daimler? Háá ...No to víte, když je drží produkty A,B,CLA,GLB ( 7 seats? :O,nojo kompakt... :D ) ... :D ,které jsou polo dáčie, se hned pak mění firemní strategie... :-) Ale sympatické... Hvězda je hvězda né ;-)
integrale90
| 23. 4. 2019 05:24
Jen jsem konstatoval stav veci, tento trend zacal pred par lety a bude se dale prohlubovat, mozna je to zacatek konce autosalonu. Na NY vystavu chodim pres 30 let a vim co tam chodi za potencialni klientelu. Podle vasi teorie by tam potom nemeli co delat jak Porsche tak Jaguar, Maserati, Mercedes atd. BMW, Mini (pokud se pamatuji) nikdy nechybeli. Aston je samozrejme trochu jiny pripad, je to moc mala a exkluzivni firma, podobne jako Ferrari (ti se na to vykaslali uz pred lety), ale posledni roky tam vzdy byli. Kdyby autosalony byly jen o penezich tak by se zadne nekonali.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku