Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Avatar - pradeda777
Jasný....
pradeda777
| 21. 4. 2019 15:49
...to známe­...ak­tuali­zace­....­.aby se mohli úředníci sebe­reali­zovat­....­..ach jo..... :-( Pokud se poloviny úředníků nezbavíme, tak nás tato věc pochová.... :-(
Avatar - Hammunasakra
Re: Jasný....
Hammunasakra
| 21. 4. 2019 16:25
Ne tady si netrefil = úředníky samozřejmě posílat kam patřej = máme jich na hlavu víc než jich je v EU = díky Andreji eSTBáku = za to že jich za dobu co vládne přibírá tisíce ročně

Ale posunout hodnocení = bejt náročnější = to je bez diskuzí NAPROSTO SPRÁVNĚ
Re: Jasný....
Reco
| 21. 4. 2019 17:16
Tak ako vravis, nie je nad to aby si rozmyslal nad A+++++ a A++++++
Avatar - Hammunasakra
Re: Re: Jasný....
Hammunasakra
| 21. 4. 2019 18:03
To je eště hodně daleko = a rozdíl mezi A a AA = to dáš ;-)

Ale klidně navrhni = co s tim? :-)
Re: Re: Re: Jasný....
Reco
| 21. 4. 2019 20:01
Neviem ci si si vsimol tu ironiu s ktorou som pisal predchadzajuci prispevok. Preznacit je to nutne.
Avatar - CICERO
Re: Jasný....
CICERO
| 21. 4. 2019 17:37
No.. Já nevím, za co BOJUJí žlute vesty, nevím za co přestali žít někteří, kteří ještě nedávno běhali celkem šťastní na šrí lance, ale je sympatické leč smutné, že vím za co doopravdy bojují 16 leté dcérečky a synáčci intelektuálů v evropě ?! Děkuji noví vůdci evropy ;-) Jsme silní a věrní ! (tabulkám,nařízením většinového (´´férového´´) a správného socialismu :) )
Avatar - Beefcake
Re: Re: Jasný....
Beefcake
| 22. 4. 2019 11:12
Chod sa liecit.
Avatar - CICERO
Re: Re: Re: Jasný....
CICERO
| 23. 4. 2019 01:39
Vieš ty čo? Hey Tytam, pojď sem mezi nás! :D
Avatar - lordlord
sdfs
lordlord
| 21. 4. 2019 16:30
jedna věc je splňovat pár kritérií na štítku a jiná věc je zbytek požadavků na jízdu
Štítky
2Loupeznik
| 22. 4. 2019 08:50
Spousty lidí co znám se nechá obalamutit spotřebou A a ještě k tomu kilometrovým náběhem. Myslí si, že ušetří majlant na palivu a ještě jim gumy vydrží o sezónu déle. Že ve skutečnosti nezabrzdí, když na to budou muset šlápnout, protože guma je tvrdá, nebo nemají správně nahuštěno, je už netrápí. Proč tedy unie nedá výrobcům jasnou normu, aby vyráběli jen to nejlepší?! No protože by se pak musela dát i na salám Vysočina! Koupíte jich šest a chutná jediná....
Takhle to úplně nefunguje
michalpneu
| 22. 4. 2019 10:28
Těch 7 let neudělalo pneumatiky lepšími, ale naopak to diferencovalo výrobce, kteří se opravdu snaží udělat dobrou vyváženou pneumatiku a na ty, kteří se honí jen za top hodnotami na energetických štítcích na úkor vyvážených vlastností pneumatik.

Bohužel výrobci velké šestky, tedy rozumějme výrobci premiových značek jsou se svými top produkty trošku v koncích a uchylují se k tomu, že sice naoko nabídnou zákazníkovi pneumatiku, která má hodnocení AA, ale na druhou stranu ji uberou tam, kde to běžný uživatel potřebuje dle mého názoru daleko více.
úplně ukázkový příklad je nový Continental EcoContact 6, který se pyšní AA a poměrně vysokou hlučností 71 db.
No a teď proč. Nová pneumatika už nemá 8 mm v hlavních drážkách 6,5 mm. Měřil jsem to na třech rozměrech různých šířek a průměrů, tím dosáhnete v referenčním testu krásných hodnot A valivého odporu a A brzdné dráhy na mokru.
Ovšem, dále už continental uvádí, že pneumatika má oproti EcoContact 5 o 5% nižší odolnost vůči aquaplaningu (to je graf, reálně si ještě tak 3% přidejte). Takže sice na mokru zabrzdíte možná o trochu rychleji, ale za to, když vlítnete do vody, tak ta guma vás nepodrží. Jenže to je dost podstatné, protože odolnost vůči aquaplaningu závisí čistě a jen na vlastnostech pneumatiky. žádný asistent, vlastnosti auta, tohle je jen o pneumatice, jak to zvládne rychle vytlačit. Dále se uvádí, že pneumatika vydrží o celých 20% déle, než předchůdce řady 4, který měl mít vyšší nájezd o 14% než EcoContact 3...realita byla taková, že na trojce jste ujeli 70 tis km, na pětce 50 tis km a asi nemusím nějak zvlášť předjímat, že budeme rádi, když na šestce vydržíme nějakých 35.

Tady je zajímavá jedna věc, nová barumka má oproti bravuris 3 odolnost vůči aquaplaningu nižší o 2%. Takže trend je jasný, vše je podmíněno těm dvěma hodnotám na štítku. A to je špatně, ale taková je realita
Energetické štítky na pneumatikách
Samk
| 22. 4. 2019 21:00
Ty papírový štítky na pneumatikách jsou úplně na nic. Ujel jsem jen pár kilometrů a štítky byly pryč. To je ještě větší plýtvání papírem než ta účtenkovka. Ještě , že na boku je na té gumně z výroby označení . Pirelli Scorpion - ta asi vydrží dýl než ten štítek.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku