Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Citroën již brzy odhalí koncept luxusního elektromobilu

Citroën zve na veletrh VivaTech do Paříže, kde se má odehrát světová výstavní premiéra jeho zcela nového konceptu. Ten má vynikat odvážným designem, vysokou mírou komfortu, umělou inteligencí a elektrickým pohonem.
Zpět na článek
23. 4. 2019 14:45
Avatar - CICERO
23. 4. 2019 13:46
koncept luxusního elektromobilu ?
Já se dívám asi jiným směrem než citroen, ale luxus vypadá jinak. ;-) Ciao :-)
Rozbalit vlákno
2
23. 4. 2019 13:59
Re: koncept luxusního elektromobilu ?
Keby si sa unúval myslieť, možno by si prišiel na to, že nadpis nehovorí o koncepte v galérii, ktorý už predstavený bol. Ale to by som chcel od teba asi veľa.
Avatar - CICERO
23. 4. 2019 14:16
Re: koncept luxusního elektromobilu ?
Děkuji za mínus paleček, já to samozřejmě vím ;-) a Tobě dám plus paleček (jsem tak hodný a napíšu Ti to ;-) Abys to věděl a znal ;-) )

Já spíš pochybuji, že ten koncept co není v galerii a možná někdy zněj bude něco i v serii bude ve výsledku něčím luxusnějším zvláště se současným ev pohonem... = designové cvičení pro jednoho centristu z paláce doživotně spořícího na katedrálu spálenou ve jménu náhody, pro spokojenost všeho multikulturního lidu ;-)
23. 4. 2019 14:45
Luxusní?
Napsat Citroen a luxus v jedný větě dá asi hodně přemáhání. A předpokládám, že to bude vypadat podobně, jako ta karikatura auta, co je na fotkách. Zvenku se to nepovedlo a vevnitř to vypadá jak v tramvaji.
Rozbalit vlákno
0

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku