Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ale co, pořád je to zisk...
| 27. 4. 2019 15:52
To někteří říct, nemohou :D
Re: Ale co, pořád je to zisk...
| 27. 4. 2019 16:33
Pustíš mezi sebe Číňana a zisk jde prrddeele..... :-!
Re: Re: Ale co, pořád je to zisk...
| 27. 4. 2019 18:02
Hele ne tak docela jo... Koukej, když by klapla ta ´´fuze´´ s BMW :D kdo pak bude konkurent ??? VW, AUDI/ VW,Bentley/ Porsche,VW ??? Dovol a já se pose*u, pak si to mužou číňani dát na beidou, nebo kde maj ty red books… :D :D :D

Tohle už mají určitě, dávno vymyšlený, a když jim to nebudete kupovat, oni Vás to naučí... :D
| 27. 4. 2019 18:02
Hele ne tak docela jo... Koukej, když by klapla ta ´´fuze´´ s BMW :D kdo pak bude konkurent ??? VW, AUDI/ VW,Bentley/ Porsche,VW ??? Dovol a já se pose*u, pak si to mužou číňani dát na beidou, nebo kde maj ty red books… :D :D :D

Tohle už mají určitě, dávno vymyšlený, a když jim to nebudete kupovat, oni Vás to naučí... :D
| 28. 4. 2019 09:08
A čo myslíš, čo robí VW u vás a u nás? Prelieva peniaze do Nemecka len to tak hviždí.
Veď treba daň zo zisku radšej odviesť doma a k tomu sa musí kŕmiť Piech, akcionári + pokuty za Dieselgate!
Re: Re: Re: Ale co, pořád je to zisk...
| 28. 4. 2019 14:03
Jako souhlas, ale já se fakt nechci bavit v diskuzi o miláčku Daimleru s konfekčním VAGyouPorsche Konzern…
Co si takhle zlepšit náladu a mrknout se semhle??? >>>>

>>>> https://www.mercedes-benz.de/…tml/motorization?…

:yes: :yes: :yes: Konfigurátor Deutsche GLS už frčííí ….jdu si hrát a konfigurovat, pojď taky!... >:-[]
Re: Re: Re: Ale co, pořád je to zisk...
| 28. 4. 2019 21:59
Neřekl bych, Škoda vykázala za loňský rok zisk 1,4 mld. EUR a celý tento zisk zdanila v ČR (takže jenom na dani z příjmu zacálovala by voko nějakých 6 mld. CZK). A předchozí roky tomu nebylo jinak, takže je to zdaleka největší plátce daní v ČR. A další miliardy odvádí z mezd a na dalších daních.
https://www.mesec.cz/…jmu-je-pet-bank/

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku