Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Zero Labs Automotive představuje první elektrický Ford Bronco

Severoamerická společnost Zero Labs Automotive proměnila Ford Bronco první generace v retrofuturistický elektromobil, který vyrobí v limitované sérii.
Zpět na článek
6. 5. 2019 12:18
Avatar - LEGOPARK
6. 5. 2019 10:05
Slapaci Moskvic
Vyzera to ako zvacseny slapaci Moskvic.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Stejsn
6. 5. 2019 10:13
Re: Slapaci Moskvic
PŘESNĚ! První co mě napadlo :D
Avatar - CICERO
6. 5. 2019 11:45
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - 3_diamanty
6. 5. 2019 11:50
Re: Slapaci Moskvic
ozvlast ta prva fotka je ozaj klamliva ;-)
Avatar - 3_diamanty
6. 5. 2019 11:14
navrat do cias
kedy terenaky boli terenakmi... a ta svetlost panecku... :yes:

PS: odkaz pre programatorov novej platformy ACZ ... tak konecne uz mi slape meno 3_diamanty aj tu v diskusiach .. uz som fakt ani neveril... lebo stale som tu bol v debatach este ako HK_svwet hoc hore v rosku ma prihlasovalo uz pod novym menom 3_diamanty .... tak super... velke diky.... ( a uz mi funguje aj prihlasovanie natrvalo ) ... konecne uz je to tak ako si to predstavujem... este keby slo klinutim na meno/nick zobrazit aj profil daneho diskutera aj s pripadnou galerkou svojho auta ( ako kedysi ) to by bolo uz uplne ze super... snad casom .... takze pochvala... kedze ja dokazem nielen veci kritizovat ale aj pochvalit ... vedel som ze to nemoze byt neopravitelny problem hoc fakt som uz ani neveril ze sa to takto po mesiaci ci dvoch zrazu spravi ... tak super.. este raz dik... mam fakt radost ... hned sa mi bude lepsie debatit .... super
Rozbalit vlákno
4
6. 5. 2019 12:22
Re: navrat do cias
3 diamanty, HK svwet: ty jsi i antiautomat ?
Avatar - 3_diamanty
6. 5. 2019 12:24
Re: navrat do cias
tak toho nepoznam ;-) .. mozno nejaky novsi uzivatel ... ale ja som tu len ako 3_diamanty... a teda konecne len ako 3 diamanty... lebo prihlasovat sa pod 3_diamanty a pisat v diskusiach ako HK_svwet ( pricom ti v rosku hore svieti meno 3_diamanty ) to bolo ozaj sialene sam uznas ... akoby som mal dve mena sucasne pod jednym prihlasenim .... ale nemohol som za to ... to ta nova platforma ktora mi v diskusiach nevedela hodit nove meno pritom hore v rosku mi uz svetili 3_diamanty .. mozno paseku sposobilo aj to ze si nove meno hodil len tyzden pred zmenou platformy ( ktovie ci to nieco ovplyvnilo ) ... kazdopadne chlapci to uz dali dokopy a konecne dnes uz pocitujem zlepsenie ... parada ...
Avatar - 3_diamanty
6. 5. 2019 13:17
Re: navrat do cias
to ja som taky kecalek sorry no.. snazil som sa strucne ;-) ... v poho dik :yes:
6. 5. 2019 12:18
pětikvalt
Trochu mi uniká smysl toho pětikvaltu navíc s dvoustupňovou redukcí. To mají fakt tak mizerný elektromotor, že to nezvládne s méně rychl. stupni ?
Rozbalit vlákno
0