Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Avatar - lordlord
ergerg
| 6. 5. 2019 16:53
dálniční passat taky než začal měřit, tak se na vás pověsil
Avatar - CICERO
Dnes bychom se vysmáli?
| 6. 5. 2019 21:16
Jo no, když je někdo vatař, směje se pořád... Stačí el. inštrument do 100K a pak při každe rychle jizdě preventivně 5-10K brutto ;-) v peněžence... bo Havel nás naučil spěchat, když už né být slušní... :-!

= všichni jsou spoko (vatař spěchálek i státní kasa... )

co ztoho plyne? pořád to samé! :D

demokracie = měj prachy a máš vše / demokracie není svoboda člověka v názorech/myšlenkách a činech je to jen vůle společenství ve kterém se může stát každý bohatým = šťastným --> toto ovšem není podmíněno, pouhou existencí v tomto demokratickém společenství... = mělo byse tomu říkat jinak = s*rou mě stím názvem.... nikdy jsem neměl pocit že by byla naplněna podstata etosu demokracie: společenství kde se formou vlády všichni podileji přímo nebo nepřímo skrze volene zástupce – a podílet se na navrhování a přijímání zákonů, kterými se řídí společnost.... Ikdyž jsem se snažil, vždy to nějaký podivný mezičlánek ohnul a zničil... Jak to připadá Vám? Dá se stím něco dělat? Nebo jen pokud možno pokračovat v demokracii? :D ;-)
Re: Dnes bychom se vysmáli?
| 7. 5. 2019 08:14
Demokracie je dnes vykonávána "přes hlavy" občanů, můžete volit koho chcete a tím to taky končí.. ten kdo má skutečnou moc si vždy anjde cestu jak realizovat své zájmy.
Přímá demkracie přitom není řešení, nedovedu si představit jak milion občanů rozhoduje o složitých záležitostech tak aby zapadly do legislativního rámce a byly v souladu s úsavou (stačí se podáívat ne referendum týkající se brexitu..).
Jediným řešení se zdá naprosto vytlačit PENÍZE z politiky..
Re: Dnes bychom se vysmáli?
| 9. 5. 2019 08:35
Spěchat v provozu stejně nic moc nenazene a jezdím dost a nikdy pokuta za rychlou jízdu když nepočítám jeden radar v Krkonoších 2x ročně 57.
A i když mě chytnou z nějakým přestupkem tak mám koule na to se příznak a ne se jako chudinka schovávat za nějaké postupy a pak to dávat na fb kde podobný ubozaci budou jen souhlasit

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku