Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Modernizovaná Škoda Superb za rohem. Odhaluje nové LED světlomety

Jestliže dosud byl Superb nabízen maximálně s bi-xenony, v rámci letošního faceliftu se dočká full-LED Matrix světel.
Zpět na článek
14. 5. 2019 09:38
14. 5. 2019 09:40
14. 5. 2019 09:50
14. 5. 2019 11:39
14. 5. 2019 11:26
14. 5. 2019 19:04
14. 5. 2019 19:08
Avatar - del42sa
14. 5. 2019 09:38
Superb
Super představuje nové světlomety, zatímco Citroen další nesmyslný koncept .....

https://www.netcarshow.com/…9-19_19_concept/

https://www.youtube.com/watch?…

PS: alespoň přináší konečně nějaké další změny v odpružení :

"A NEW STEP FORWARD FOR SUSPENSION WITH PROGRESSIVE HYDRAULIC CUSHIONS®

If there is any one brand that has pushed back the limits of suspensions by constantly innovating to bring its customers more comfort, then that brand is Citroën. Suspension plays a key role in absorbing shocks, keeping the vehicle body stable and ensuring overall comfort.

19_19 Concept is the logical culmination of 100 years of suspension comfort. A worthy heir to Xantia Activa, which took corners on the level, Citroën 19_19 Concept is equipped with a smart and actively controlled suspension system that brings occupants a magic carpet ride. The suspension actively reads the road to eliminate all jolts, supplementing the Progressive Hydraulic Cushions® system already available on New C4 Cactus and New C5 Aircross SUV. The ultimate goal is to give passengers the impression of being totally disconnected from the road, the sense that they are flying over the surface without experiencing bumps, disturbances or exterior interference. 19_19 Concept is suspended above the road with a pendular system ensuring outstanding comfort for the passengers, regardless of their posture and activity during the trip, eliminating cornering sensations. The suspension system has been designed so that the wheels move relative to the cabin, which remains completely stable and movement-free. The passengers are thus entirely removed from the road and the outside world, ensconced in a bubble of comfort and able to fully enjoy the new experience afforded by autonomous driving."
Rozbalit vlákno
0
Avatar - JirkaV8
14. 5. 2019 09:40
podvozek nic?
Cau socky! To je kampan, nechapu proc Skoda pouziva jako svuj znak symbol meho kurete :-D A doufam, ze motor uz umi spalovat 30% podil repky, rozumime si jako.
Rozbalit vlákno
2
14. 5. 2019 11:29
Re: podvozek nic?
A jinak zdraví slouží?
Avatar - CICERO
14. 5. 2019 15:50
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - iudex
14. 5. 2019 09:50
Najviac LEDky
Tak zvonku by dizajnéri Škody nemali okrem týchto nových LED svetiel na nič siahať. Sup je široko-ďaleko dizajnovo najvydarenejšia Škoda a obávam sa, že zásahy do jej exteriéru môžu veci len pokaziť (facelift Octavie budiž mementom).
Takže zvonka Sup nechajte tak, ako je a naopak realizovať sa môžete v interiéri, ktorý by si nejaké hodnotnejšie stvárnenie a materiály zaslúžil.
Motoricky je zrejmé, že nemožno čakať nič, emisne prispaté motory 1,5 a 2,0 už Sup aj tak má. Možno ešte trochu sa pohrať s naladením podvozka na kultivovanejšiu nôtu.
Rozbalit vlákno
12
14. 5. 2019 10:36
Re: Najviac LEDky
DCC ma Octa lepsie ako Sup, to je fakt...
PS: cisto subjektivne sa mne viac paci FL Octa - ale samozrejme s top LED ;-)
Avatar - mrha
14. 5. 2019 11:39
Re: Najviac LEDky
Přoč má OCT lepší DCC než SUP? Díky za vysvětlení
14. 5. 2019 13:13
Re: Najviac LEDky
Superb ma velmi male rozdiely medzi jednotlvymi nastaveniami, ktore su viac menej vzdy komfortne. Priamo rezim Komfort je az nechutne hupavy...
14. 5. 2019 16:47
Re: Najviac LEDky
Nejlpší DCC ze Škodovek a vůbec naladěný podvozek má rozhodně Kodiaq. Nejel jsem teda Karoq s DCC. Ale kodiaq je nejvyváženější co se poměru pohodlí/jízdní stabilita týká. Sup je houpavej parník.
Avatar - CICERO
14. 5. 2019 18:50
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
15. 5. 2019 08:03
Re: Najviac LEDky
Já jel s kodiaqem s DCC .. podvozek dobrý, ale mezi jednotlivými módy není zas tak velký rozdíl.
Avatar - fOE
14. 5. 2019 11:26
Re: Najviac LEDky
Nesouhlasim. Predek superbu ano, silueta ano, ale zad (zadni lampy) si zasah klidne zaslouzi. Takze se neshodneme ani s tou nejhezci skodovkou, i kdyz jsem kupec klasiky a SUV jdou zatim mimo me tak za me je designove nejhezci skodovou jednoduse Karoq, kteremu na rozdil od Kodiaqu nebo prave Superbu nemam co vytknout. :-)
Avatar - iudex
14. 5. 2019 14:13
Re: Najviac LEDky
Každý to máme inak. U mňa ale Karoq už prekročil tú hranicu medzi dizajnovou čistotou (jednoduchosťou) a dizajnovou nudou.
Avatar - CICERO
14. 5. 2019 15:37
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
15. 5. 2019 08:15
Re: Najviac LEDky
Podle mě je Karoq hezčí než Kodiaq pokud je srovnáváme ve stejných výbavových stupních. Kodiaq RS už je možná hezčí než základní Karoq .. (viděl jsem třeba celočerný Kodiaq RS s RS koly, ale v červené .. to bylo něco)
Avatar - 3_diamanty
14. 5. 2019 11:49
Re: Najviac LEDky
suhlasim..... :yes:
Avatar - wakantanka
14. 5. 2019 12:37
Re: Najviac LEDky
Tak v tomto sme sa doteraz nezhodli, a očividne ani nezhodneme. Jak Superb, tak Octa po FL majú svoje kvality a klady (v oblasti designu). Ale na zásadné zmeny to u Supa nevidím, ten to nepotrebuje tak ako potrebovala Octa.
Avatar - Uživatel_5340709
14. 5. 2019 10:45
Nevím jestli
zrovna to prodloužení a napojení předních světlometů přím na grill designu prospěje. Původní řešení na mě působí uceleně a více muskulaturně. Někdy ale fotky klamou, a může být, že fc je lepší, nicméně to na mě tak nepůsobí.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - lamal
14. 5. 2019 11:04
čajna... ale az moc
TVL to snad nemyslia vazne,.. vypada to desne, teda aspon takto na prvy pohlad... a korunovane mega velkym napisom skoda... vacsim to uz neslo ?

... stary supp teda ma aspon nejaku eleganciu a majestatnost, ale toto ... toto je cinsky gyc
Rozbalit vlákno
0
14. 5. 2019 12:37
Skoda nevie robit facelifty
Vid. Fabia, Octavia, Yeti. Nech radsej nechaju exterier ako bol a zameraju sa na kvalitu a prevedenie interieru pretoze ten uz ma to najlepsie za sebou. Ked si poztiem mazdu6 a superb tak ma skodovka co dohanat.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - CICERO
14. 5. 2019 12:52
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - rokyta.p
14. 5. 2019 19:04
tech lift
Ono do Superbu 3 bych vzhledově vůbec nevrtal. Vylepšení by se měla za mě odehrát uvnitř. Konkrétně na podvozku, v interiéru a pod kapotou.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - CICERO
14. 5. 2019 19:08
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
15. 5. 2019 08:21
Re: tech lift
No .. ta blbost na okrajích předních světel ... takový ten trojúhelník dolů .. to si mohli ve FL odpustit.