Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Avatar - CICERO
LoL.... To nemyslí vážně !!!
CICERO
| 14. 5. 2019 18:43
Ti mají ted problémy s udržením V12 do budoucna a budou vařit vodu, na lithiu ve vzdušných zámcích svých představ??? :D :D Tomu nevěřím, a ty co to čteš bys taky neměl...…

Tady bude nastupce M1 a támhle taky bude !!! Možná i s manuálem, když budete chtít, nudlová polévka z pytlíku, už v základu !!! Brrrr….
To vše už jsem slyšel tolikrát, až už to není ani vtipný a ve světle aktuálních informací s ohledem na to co bude... Je to bezelstná blamáž pro snílky, neboť papír a servery snesou dost...
Naivní Ofčani o něco méně... Chápu na koho cílíte … :-)

Nakonec přijde nový Spitzen čti: (spi(č*)c)en kandidát, a všechno V8 válečnictvo off, tak nefabulujte... A nekasejte sukně... Brod jsme ještě neviděli a už jsme, po krk ve s*ačkách, že milé dítě Klatenů…
Avatar - Dinar
Zase kolmaniáda?
Dinar
| 15. 5. 2019 07:25
Chápu, že tyhle JPP zprávy mají pomáhat udržovat diskusi na acz, ale když už, tak se aspoň snažte o nějaké insiderské informace, tohle lovení slova z jednoho rozhovoru z Austrálie z před půl roku, jiného z USA s jiným člověkem atp., to je novinářská slabota.

Můj insider např. tvrdí, že nová gen. i8 se má principielně chovat jako 911, tj. že to má být auto, na jehož základě bude stát basic varianta (něco podobného současné i8), prostě sporťáček jako je základní 911 carrera, ale také top varianta s výkonem přes 600k, něco jako je 911 GT3. Samozřejmě vždy hybrid. Divize M, dostane na starost tu vrcholnou variantu, odtud tedy ty "zprávy" o možném supersportu.
Avatar - speedfred
Re: Zase kolmaniáda?
speedfred
| 15. 5. 2019 08:13
Ty si ale takto po ránu ostrý :-)
Avatar - Dinar
Re: Re: Zase kolmaniáda?
Dinar
| 15. 5. 2019 10:50
Ani ne, ale takový motoristický portál může dělat i stará Blažková, tam si něco přečteš, tu něco najdeš... Jestli chtějí nějaké info, ať si domluví schůzku s někým z BMW, do Mnichova to není daleko. Jenže na to je třeba udělat nějakou práci, mít nebo sehnat kontakty atp., jednodušší je slepit dva odstavce z "informací" sebraných po světě a tvářit se hrozně zasvěceně, a že máme co psát, první na webu atp. Tohle mi vadí víc, než zprasená diskusní platforma.
Re: Zase kolmaniáda?
webpaja
| 15. 5. 2019 08:50
Takže bude R6?
Avatar - Dinar
Re: Re: Zase kolmaniáda?
Dinar
| 15. 5. 2019 10:46
O motorech, tedy spíš hnacích řetězcích, zatím nikdo nic neví, resp. tohle info nikdo nepustil, základní info je, že i8 bude i ve druhé generaci a vrcholná M varianta bude mít parametry superportu. Záměr je, udělat z i8ky 911ku moderního věku.

P.S. Ale řekl bych, že jestli chtějí jít hrubě přes 600k, budou muset k el. motoru přidat R6, R4 by na to nestačil. ;-)
Avatar - speedfred
Re: Re: Re: Zase kolmaniáda?
speedfred
| 15. 5. 2019 15:10
Tak stávajucu R6 by asi nebol problém natlakovať k 600PS a už to by stálo za to + nejaké elektro ktoré by pomohlo lepšiemu odpalu z miesta by bolo fajn. :yes:
Ale je tu ale,­ale,­ale,­ale.­....

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku